The best strategy games in 2016

واقعیت مجازی برای درمان ترس – با اپلیکیشن Fearless عنکبوت ها را در آغوش بگیرید!

دسته : اپلیکیشن

مانند شرکت VOID که تجربه شگفت انگیزی از واقعیت مجازی در پارک ها را ارائه خواهد کرد سایر استارتاپ های واقعیت مجازی بر روی بازی و سرگرمی تمرکز دارند اما Suzman ایده ی متفاوتی داشت، استفاده از قابلیت های واقعیت مجازی برای درمان ترس های رایج که به آنها فوبیا می گویند.

جمله معروفی می گوید: کارآفرین باید ترس را در آغوش بگیرد اما به نظر می رسد Tim Suzman این موضوع را بسیار جدی گرفته است. او بعد از سرمایه گذاری هایی گسترده ی در دنیای واقعیت مجازی تصمیم گرفت استارتاپ واقعیت مجازی خود را با در آغوش گرفتن ترس راه اندازی کند.

این ایده از آنجا ناشی شد که سگ Suzman دارای ترس از جدایی بود، او دریافت که راه درمان این ترس قرار دادن فرد یا حیوان خانگی در موقعیتی است که آنها از آن ترس دارند. امکان استفاده از واقعیت مجازی برای حیوانات وجود ندارد اما با استفاده از واقعیت مجازی می توان انسان ها را با ترس های مختلف رو به رو کرد.

Suzman که 33 سال دارد قبلا نیز یک اپلیکیشن به نام Graffiti را برای فیسبوک طراحی کرده بود.

واقعیت مجازی برای درمان ترس

او تصمیم گرفت این ایده را به بهترین شیوه ای که می داند اجرا کند. Suzman تصمیم به ساخت یک اپلیکیشن واقعیت مجازی گرفت تا با استفاده از آن با ترس خود از عنکبوت مقابله کند.

واقعیت مجازی برای درمان ترس

اپلیکیشن واقعیت مجازی Fearless ساخته و اخیرا برای Oculus منتشر شد که قدم به قدم کاربران را کمک می کند با ترس از عنکبوت در دنیای واقعیت مجازی رو به رو شوند.

بعد از باز کردن اپلیکیشن خود را در اتاق مجازی خواهید یافت که در این اتاق یک عنکبوت انیمیشنی در حال لبخند زدن به شماست! اما این عنکبوت هر لحظه ترسناک تر شده و به شما نزدیک می شود.

همانطور که می دانید قرار دادن افراد در معرض ترس، خود یک روش درمانی محسوب می شود و استفاده از واقعیت مجازی برای درمان ترس بسیاری از فوبیاها از جمله ترس از پرواز، ترس از صحبت کردن در جمع و بسیاری از ترس های دیگر به شیوه ای متفاوت درمان می شوند.

واقعیت مجازی برای درمان ترس از عنکبوت

Suzman می گوید بعد از اینکه از اپلیکیشن خود برای درمان ترس از عنکبوت استفاده کردم دیگر ترسی از این موجودات ندارم. برای اثبات این موضوع عکسی از خود در حالیکه یک رتیل در دست دارد را منتشر کرده است. او می گوید: این نخستین باری بود که یک عنکبوت در دست گرفتم و واقعا مشکلی با این موضوع نداشتم.

واقعیت مجازی برای درمان ترس

اپلیکیشن واقعیت مجازی Fearless تاکنون 650000 دلار سرمایه جمع آوری کرده و Suzman قصد دارد بر روی احساساتی از جمله ترس از پرواز، ارتفاع و حشرات مختلف نیز کار کند.

او می خواهد در مرحله ی بعدی واقعیت مجازی برای درمان ترس ها بر روی ترس از سوسک کار کند که بسیاری از مردم و بیشتر از همه خانم ها را گرفتار کرده است!

Source: money.cnn

از دست ندهید!

ویژگی‌های آیفون 8

ویژگی‌های آیفون 8 این گوشی خسته‌کننده آینده را بشناسید!

از گوشه و کنار زمزمه‌هایی از ویژگی‌های آیفون 8 بصورت نه‌چندان دقیق و مبهم شنیده می‎شود که البته تا

ادامه مطلب...

مروری بر گذشته و آینده گوشی‌های ضدآب – همراهِ روز‌های بارانی و برفی!

ضرورت وجود گوشی‌های ضدآب با این همه سرمایه‌ای که سالانه به دلیل صدمات آبی به موبایل رخ می‌دهد یک

ادامه مطلب...
کلکسیون گوشی‌های قدیمی

کلکسیون گوشی‌های قدیمی با 3500 گوشی و بیش از 1231 مدل مختلف!

قبل از وقوع انقلاب گوشی‌های هوشمند بیشتر مردم یک یا دو گوشی قدیمی داشتند، اما Stefan Polgari صاحب کلکسیون گوشی‌های

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu