اپلیکیشن آموزش شیمی BEAKER آزمایشگاهی مجهز را به گوشی های شما خواهد آورد!

دسته : اپلیکیشن

شیمی اگر با صدای جرقه، حباب و انفجار همراه باشد می تواند به یکی از موضوعات مورد علاقه ی بسیاری از دانش آموزان تبدیل شود. اما قوانین مشخصی وجود دارد که برای حفظ امنیت دانش آموزان محدودیت های برای اینگونه آزمایشات ایجاد می کند. اپلیکیشن آموزش شیمی BEAKER به همین منظور طراحی شده است.

این اپلیکیشن علمی توسط استودیو THIX طراحی شده که تاکنون جوایز متعددی در این زمینه دریافت کرده است. در اپلیکیشن آموزش شیمی BEAKER امکان مشاهده ی تعاملات واکنش های شیمیایی بدون بروز هیچ خطری وجود دارد!

بیش از 200 نوع ماده ی شیمیایی مختلف در اختیار شما قرار خواهند گرفت. می توانید این مواد شیمیایی را با هم ترکیب کنید، آنها را روشن کرده و آنقدر تکان دهید تا نتایج جادویی آزمایشات خود را در امنیت کامل مشاهده کنید.

همه ی این آزمایشات بدون نیاز به دستکش، عینک آزمایشگاه، چسب زخم و کیت های مخصوص انجام می گیرد.

اگر در هر کدام از مراحل به تجهیزات بیشتری برای آزمایشگاه کوچک خود نیاز داشتید از طریق خریدهای درون اپلیکیشنی می توانید آنها را فراهم کنید. ابزاری از جمله مخلوط کن، سردکن، فیلتر یا متر از این طریق در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

اپلیکیشن آموزش شیمی BEAKER آزمایشگاهی مجازی در گوشی شما

استودیو THIX سازنده ی اپلیکیشن آموزش شیمی BEAKER اپلیکیشن پیشرفته تر دیگری نیز در زمینه ی شیمی دارد. این اپلیکیشن که CHEMIST نام دارد که یک آزمایشگاه جامع مجازی برای کسانی ایجاد کرده است که به صورت جدی شیمی را دنبال می کنند.

در  اپلیکیشن آموزش شیمی BEAKER می توانید مواد شیمیایی را در یک آزمایشگاه مجازی کشف و تبخیر، تعریق، پخش، احتراق، انفجار و همه ی فرآیندهای شیمیایی را تجربه کنید.

گوشی را همچون یک بِشر آزمایشگاهی در دست بگیرید، تکانش داده، حرارت دهید، مواد شیمیایی را اضافه کنید و با استفاده از AirMix™ مواد شیمیایی را از داخل یک گوشی به داخل یک گوشی دیگر بریزید!

اپلیکیشن آموزش شیمی BEAKER

اپلیکیشن آموزش شیمی BEAKER شیوه ی جالبی برای تجربه ی مطالبی است که دانش آموزان در کلاس خوانده اند. مشاهده ی واکنش های شیمیایی به صورت واقعی و بدون خطر آنها را در به خاطر سپردن همیشگی مطالب کمک خواهد کرد. این اپلیکیشن تجربه ی یادگیری شیمی بسیاری از دانش آموزان را متحول خواهد کرد.

می توانید این اپلیکیشن بسیار جالب را از لینک های زیر دانلود کنید.

Buttons-03

Buttons-05

myket Button K-P256

همراهان اندرویدی دقت کنید در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

ضمن اینکه ویدئوی جذاب این اپلیکیشن را می توانید از زیر مشاهده کنید.

Source: newswatchtv

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu