The best strategy games in 2016

لباس هوشمند FysioPal و استفاده از ویبره برای تصحیح وضعیت نشستن شما

دسته : پوشیدنی‌ ها

نوآوری اخیر طراح هلندی Pauline van Dongen لباس هوشمند FysioPal می باشد که در صورت نشستن اشتباه و به اصلاح غوز کردن با ویبره هشدارهای لازم را به فرد خواهد داد.

Dongen به خاطر تکنولوژی های منحصر به فردی که در پوشیدنی ها استفاده می کند شناخته شده است. او با استفاده از پنل های خورشیدی و مدارهای مختلف در بافت لباس ها دو بخش کاملا متفاوت یعنی پوشاک و الکترونیک را به هم پیوند داده است.

Sound Shirt برای ناشنوایان لمس موسیقی را امکان پذیر کرد و حالا Van Dongen با همکاری Elitac کمپانی سازنده ی الکترونیک های ویبره برای داخل بافت پوشیدنی ها، تاپ هوشمند FysioPal را به گونه ای طراحی کرده که با کمک یک اپلیکیشن به گوشی متصل شود.

هدف نهایی جلوگیری از اشتباه نشستن و پیشگیری از همه ی پیامدهایی است که به خاطر وضعیت نادرست نشستن برای بدن ایجاد می شوند.

لباس هوشمند FysioPal

فناوری پوشیدنی مد و لباس در NYFW 2016، تلفیق فناوری و مد در سطح جهانی بود و نشان داد آینده ای درخشان در انتظار لباس های هوشمند می باشد.

قبلا هم پیراهن هوشمند Arrow که البته مردانه بود توسط یک اپلیکیشن به گوشی وصل می شد. با ضربه زدن به دکمه ی سر آستین کاربر می توانست پرفایل فیس بوک یا لینکدین خود و یا حتی کارت ویزیتش را به اشتراک بگذارد!

گوگل هم بیکار نبوده و ساخت لباسی برای پزشکان را در برنامه دارد. گوگل در انجام این پروژه از یکی از جدید ترین تکنولوژی های خود بهره می برد که با استفاده از آن می توان لباس ها را به صورت کاملا بی سیم به انواع گجت ها، پلتفرم ها و یا حتی سرور های مجازی متصل کرد!

capture1

این تاپ هوشمند که برای پوشیدن در زیر لباس ها طراحی شده است موقعیت گردن فرد، شانه ها و کمر او را اندازه گیری کرده و این اندازه گیری ها به اپلیکیشن مخصوص آن فرستاده می شوند.

اگر اپلیکیشن احساس کند در وضعیت نامناسبی نشسته اید لباس شروع به لرزش هایی می کند تا فرد حالت نشستن خود را عوض کند.

لباس هوشمند FysioPal

Van Dongen در مورد لباس هوشمند FysioPal چه می گوید؟

Van Dongen در مورد ساخت لباس هوشمند FysioPal برای جلوگیری از غوز کردن می گوید:

من فردی بسیار کنجکاوی هستم. همیشه به دنبال موضوعاتی هستم که امکان دسترسی به آنها برایم وجود ندارد. سپس افرادی را پیدا می کنم که بتوانند من را پشتیبانی کنند و ایده هایم را به اجرا در بیاورند. تکنولوژی پدیده ی جالبی است چون مشابه مد دائما در حال تغییر و توسعه است.

لباس هوشمند FysioPal توسط شرکت سوئیسی شولر تولید شده است. الکترونیک ها به صورتی در بافت لباس کار گذاشته شده اند که امکان شستشوی آن با ماشین لباسشویی وجود داشته باشد.

لباس هوشمند FysioPal

این لباس هوشمند ایده آل برای پوشیدن در ساعات اداری در پشت میزهایی است که با نشستن اشتباه در پشت آنها وضعیت بدن خود را به ویرانی می کشانیم.

اپلیکیشن لباس هوشمند FysioPal با تجزیه و تحلیل حالت نشستن فرد در هر ساعت، ارائه ی یک بازخورد کلی ماهانه و یک برنامه آموزش روزانه برای تقویت بدن در برابر وضعیت هایی اشتباهی که بدن ممکن است در آینده به خود بگیرد، کمک زیادی به اصلاح حرکات و وضعیت نشستن در آینده خواهد کرد.

نظر شما در مورد لباس هوشمند FysioPal و کاربرد آن چیست؟

Source: designindaba

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu