The best strategy games in 2016

بررسی وضعیت کمپانی های واقعیت مجازی – کدام توسعه دهنده ی VR بر بازار مسلط خواهد شد؟

دسته : اخبار
بررسی وضعیت کمپانی های واقعیت مجازی

بررسی وضعیت کمپانی های واقعیت مجازی نشان می دهد که شبیه سازی واقعیت مجازی با بهره گیری از تکنولوژی تا کنون موفقیت آمیز بوده است

دنیایی مجازی نه خاصیت دنیای واقعی را دارد و نه کاملا مجازی وبی روح؛ اما به کاربر این امکان را می دهد تا بتواند تمام فعالیت های پرهیجانی که شاید در دنیای واقعی ممکن ولی به دور از دسترس باشد را تجربه کند.

اگر چه نوآوری های مختلف در عرصه ی VR ادامه دارد و مخاطبان بی توقف منتظر اپلیکیشن های متفاوتی نظیر اپلیکیشن Fearless و لذت های فارغ از ترس و نگرانی در دنیای مجازی هستند اما همچنان راه زیادی مانده است تا بتوانیم به حقیقت واقعیت مجازی برسیم.

در طول یک دهه ی گذشته و همزمان با پیشرفت های مختلف صورت گرفته مثل واقعیت 360 درجه ی مجازی، احساس تمام محرک های مربوط به حواس پنج گانه و سنسور های القایی مختلف در دستگاه های شبیه ساز تکنولوژی، واقعیت مجازی را به راهی برای تعامل با مشتریان تبدیل کرد.

بررسی وضعیت کمپانی های واقعیت مجازی

موتور سواری به سبک واقعیت مجازی و تجربه شگفت انگیز واقعیت مجازی در پارک ها از جذاب ترین کاربردهای این فناوری می باشد.

در این بین اوضاع کمپانی های مختلف به نسبت میزان بهره وری آن ها از ابزارهای واقعیت مجازی و القای حس بی نظیر در مرز واقعیت و رویا بهبود یافت.

مطلب امروز هات اپ نیوز نگاهی مختصر به چارت رتبه بندی کمپانی های بازی VR و وضعیت فعلی آن ها در بازار می باشد. علاقمندان به بازی های واقعیت مجازی برای خرید بهترین هدست و تجهیزات این مطلب را از دست ندهند!

تحلیل و بررسی وضعیت کمپانی های واقعیت مجازی

Which company will dominate the virtual-reality market?

همان طور که پیش بینی می شد سرمایه گذاری های انجام شده در کمپانی های مختلف چون هدست های واقعیت مجازی Oculus به بیش از 7.9 میلیارد دلار و هزینه های لازم برای توسعه سرگرمی های VR به بالای 3 میلیارد دلار رسید.

با وجود دنیای متنوع هدست های امروزی این رقابت همچنان وجود دارد و کمپانی ها مشغول تست و ارزیابی هدست و کنسول های مختلف هستند که به زودی وارد میدان رقابت خواهند شد.

بررسی وضعیت کمپانی های واقعیت مجازی

سامسونگ و گوگل در صدر کمپانی ها

مطابق با بررسی وضعیت کمپانی های واقعیت مجازی کمپانی سامسونگ و سپس گوگل با عرضه ی کنسول و هدست Daydream در صدر جدول رتبه بندی واقعیت مجازی قرار گرفته اند.

بعد از این دو کمپانی نیز Oculus که مدتی است توسط فیس بوک خریداری شده است و HTC پیشتاز هستند.

بررسی وضعیت کمپانی های واقعیت مجازی

نگاهی بر وضعیت کمپانی سونی

با این که کمپانی سونی هدست های واقعیت مجازی خود را اولین بار در 13 اکتبر عرضه کرد و خیلی دیر نسبت به رقبا کار خود را شروع کرد اما با معرفی محصولاتی چون سونی Anywhere VR خیلی باکیفیت تر و قدرتمند تر از سایر کمپانی ها عمل کرد.

ناگفته نماند بخش عمده ای از شهرت کمپانی سونی مربوط به Playstation 4 با بیش از 40 میلیون بازیکن می باشد که پیش بینی می شود با فرارسیدن کریسمس آینده به 50 میلیون کاربر نیز می رسد.

بررسی وضعیت کمپانی های واقعیت مجازی

پیش بینی وضعیت آینده ی کمپانی های VR

بررسی وضعیت کمپانی های واقعیت مجازی و به خصوص سونی نشان می دهد که جایگاه سامسونگ همیشگی و پایدار نیست؛ چرا که تاثیرگذاری هدست های سونی تاکنون فراتر از حد انتظار تولید کنندگان بوده و در ماه جاری و ماه بعد سود حاصل از فروش هدست های سونی 134 میلیون دلار تخمین زده شده است.

نباید فراموش کنیم گیمینگ واقعیت مجازی نه به این زودی ولی به فاصله چند سال بعد فراگیر خواهد شد!

شما چه فکر می کنید؟

هدست واقعیت مجازی کدام یک از کمپانی های مطرح شده را استفاده کرده اید؟ آیا رتبه بندی صورت گرفته با تجربیات شما در استفاده از محصولات مختلف VR تطابق دارد؟ نظرات خود را مطرح کنید.

source: economist

از دست ندهید!

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...
جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن

6 راه برای جمع‌آوری و جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن

جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن را می‌توان از دلایل مهم موفقیت نامید البته نه تنها دلیل؛ بلکه فاکتوری تعیین

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu