Pavel Durov

تیم کوک در لیست معاون اول رئیس جمهوری آمریکا قرار دارد، بیل گیتس نیز فراموش نشده!

دسته : اخبار

یکی از ایمیل های درز کرده از WikiLeaks نشان می دهد که تیم کوک در لیست معاون اول رئیس جمهوری آمریکا قرار دارد. طبق لیستی که در این ایمیل وجود دارد یکی از افراد پیشنهادی هیلاری کلینتون نامزد ریاست جمهوری آمریکا برای پست معاون اول ریاست جمهوری، تیم کوک است.

جان پادستا مسئول کمپین تبلیغاتی هیلاری کلینتون با فرستادن ایمیلی در ماه مارس در مورد افراد پیشنهادی برای احراز این پست صحبت هایی کرده بود.

تیم کوک در لیست معاون اول رئیس جمهوری آمریکا قرار دارد اما احتمالا این پست را قبول نخواهد کرد چون در حال رهبری یکی از ارزشمندترین کمپانی های دنیاست.

در ماه ژوئن 2015 کمپین کلینتون تصمیم به برگزاری جلسه ای با تیم کوک گرفتند که به گفته ی یکی از کارمندان این جلسه باید با احتیاط کامل برگزار می شد!

کوک پشتیبانی محکم است اما این موقعیت برای او کاملا جدید بوده و این پیشنهاد نباید چندان جدی گرفته شود. بنابراین بیشترین موضوعی که در این جلسه به آن پرداخته شد در مورد کمک های مالی بود.

تیم کوک در لیست معاون اول رئیس جمهوری

تیم کوک در لیست معاون اول رئیس جمهوری آمریکا

کوک در ماه آگوست کمک های مالی برای هیلاری کلینتون جمع آوری کرد. هنوز مشخص نیست تیم کوک یک دموکرات است یا جمهوری خواه اما موضع گیری های اخیر او بیشتر به حزب دموکرات نزدیک تر هستند.

تیم کوک کمک های مالی نیز به پل رایان سخنگوی جمهوری خواه کاخ سفید اهدا کرده است که اپل در مورد این موضوع هیچ اظهار نظری نکرده است!تیم کوک در لیست معاون اول رئیس جمهوری

از جمله افراد دیگر پیشنهاد شده در این لیست می توان به نام های جالبی از جمله مدیر عامل GM مری بارا، مایکل بلومبرگ، اورسلا برنز مدیر عامل شرکت زیراکس (اولین زن سیاه پوست  رهبر یک شرکت)، بیل گیتس، ملیندا گیتس، مدیر عامل کوکا کولا مختار کنت (که از یک خانواده مسلمان می آید)، جودیت رودین رئیس بنیاد راکفلر و هوارد شولتز مدیر عامل شرکت استارباکس اشاره کرد. 

نظر شما چیست؟ تیم کوک در لیست معاون اول رئیس جمهوری آمریکا شانسی خواهد داشت؟ او برای این پست انتخاب خواهد شد؟ آیا مدیر عامل اپل می تواند در نقش معاون اول رئیس جمهور نیز به خوبی ایفای نقش کند؟

Source: businessinsider

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu