faceapp

Stories اینستاگرام در تب اکسپلور و معرفی ابزاری جدید برای جلوگیری از خودکشی

دسته : آپدیت ها

اینستاگرام در حدود یک ماه قبل ویژگی Stories را معرفی کرد. بسیاری این ویژگی جدید اینستاگرام را مشابه Stories اسنپ چت دانستند. هم اکنون در آپدیت جدید اینستاگرام Stories اینستاگرام در تب اکسپلور قرار گرفته است.

با قرار گرفتن Stories اینستاگرام در تب اکسپلور می توانید داستان های مربوط به همه ی کاربران اینستاگرام را مشاهده کنید.

Stories اینستاگرام در تب اکسپلور با بازدیدهای میلیونی

تب اکسپلور روزانه توسط بیش از 100 میلیون کاربر به منظور یافتن عکس و ویدئوهای جدید افرادی که فالو نکرده اند جستجو می شود.

با قرار گرفتن Stories اینستاگرام در تب اکسپلور می توانید جالب ترین استوری های ساخت کاربران در سراسر اینستاگرام را مشاهده کنید. همچون سایر قسمت های اکسپلور، استوری ها نیز براساس علاقه ی شما به نمایش در خواهند آمد.

Stories اینستاگرام در تب اکسپلور

این یعنی اگر یک حساب عمومی داشته باشید استوری شما نیز برای سایر کاربران در قسمت اکسپلور قرار خواهد گرفت. این کاری است که اسنپ چت باید مدت ها پیش انجام می داد.

معرفی ابزاری جدید برای جلوگیری از خودکشی

از دیگر ویژگی های اضافه شده در آپدیت جدید اینستاگرام توجه بیشتر به سلامت روانی و تندرستی افراد است. اینستاگرام با کمک کارشناسان بهداشت روان ابزار جلوگیری از خودکشی را نیز ارائه کرده است.

اگر احتمالا یکی از دوستان یا اعضای خانواده ی شما پستی در پیج خود قرار داد که به نظرتان چندان نرمال نبود و خبر از دردسرهای احتمالی می داد اینستاگرام با گزینه های مختلف از او پشتیبانی خواهد کرد.Stories اینستاگرام در تب اکسپلور

با ریپورت کردن اکانت شخص به عنوان فردی که احتمال می رود در آینده ای نزدیک خودکشی کند این سه گزینه در اختیار او قرار خواهند گرفت:

talk to a friend ،contact a helpline و get tips and support که با استفاده از این گزینه ها می توانید با یک دوست و یا یک خط مخصوص برای دریافت کمک های بیشتر تماس بگیرید یا نکات و پشتیبانی ها لازم را دریافت کنید.

در چنین شرایطی فرد توسط جامعه ای از دوستان و خانواده پشتیبانی خواهد شد و نکات لازم برای بهبود شرایط به او ارائه داده می شوند. بنابراین اگر متوجه رفتارهای مشکوک یکی از دوستان یا اعضای خانواده ی خود در اینستاگرام شدید می توانید از روش های گفته شده استفاده نمایید.

اخیرا نیز اینستاگرام برای مبارزه با زورگویی های رایج در شبکه های اجتماعی ویژگی حذف و فیلتر کردن کلمات نامناسب را به کاربران ارائه داد.

نظر شما در مورد Stories اینستاگرام در تب اکسپلور و ابزار جدید برای جلوگیری از خودکشی چیست؟

Source: cnet technobuffalo

از دست ندهید!

بازی Jumping Joe

بازی Jumping Joe و عبور از مسیری پُر فراز و نشیب آن‌هم بصورت عمودی!

بازی Jumping Joe محصول FISHLABS یکی از توسعه دهندگان قدرتمند دنیا در زمینه بازی‌های سه‌بُعدی برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌

ادامه مطلب...
دوربین اچ تی سی U11

دوربین اچ تی سی U11 با عکس‌های جدید قدرت‌نمایی کرد

عکس‌های گرفته شده با دوربین اچ تی سی U11 در Flickr به نمایش درآمدند و هر کسی که بدنبال

ادامه مطلب...
بازی KAMI 2

بازی KAMI 2 و حل معماهایی چالش‌برانگیز که فُسفر مغز شما را می‌سوزانند!

بازی KAMI 2 با بیش از 100 معما، شما را به سفری پُرتب‌ و تاب که مخلوطی از منطق

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu