فیوژن 2017 فورد و احترام به مشتریان با فضایی بیشتر در کابین برای گوشی

دسته : اخبار
فیوژن 2017 فورد

با افزایش تعداد گوشی های هر فرد، کمپانی فورد هم به فکر چاره افتاده است و تصمیم گرفته فضای بیشتری را در مدل 2017 Fusion خود به گوشی های یک فرد اختصاص دهد. در مدل  فیوژن 2017 فورد فضای نگهداری گوشی نسبت به مدل قبل تا 59 درصد افزایش پیدا کرده است!

طبق تحقیقات Pew Research یک نفر از هر سه نفر در آمریکا صاحب یک اسمارتفون، کامپیوتر و یک تبلت هستند که نسبت به سه سال قبل 140 درصد افزایش داشته است.

با توجه به این موضوع فورد فضای بیشتری را در کابین فیوژن 2017 فورد با طراحی دنده هایی دوار، ساخت ستونی باریک تر و طراحی زیر پایی بزرگتر ایجاد کرده است.

این جعبه دنده ی دوار به راننده یا مسافران این امکان را می دهد تا گوشی های خود را در کابین فیوژن یا بهتر است بگوییم کنسول مرکزی بهتر جای دهند و همزمان دسترسی راحت تری نیز به گوشی های خود داشته باشند، دنده های دوار به دسترسی راحت تر کمک زیادی خواهند کرد.

فیوژن 2017 فورد و احترام به مشتریان

Kelly Whetstone سرپرست طراحی فیوژن گفت: مردم ظاهر و حس فیوژن را دوست دارند اما همیشه می توان تجربه ی آنها را بهتر کرد بنابراین آنها با توجه به بازخورد مشتریان قابلیت های ذخیره سازی داخل ماشین را افزایش می دهند.

فیوژن 2017 فورد

کنسول مرکزی طراحی شده برای فیوژن 2017 فورد دارای بخش هایی از جمله جعبه ای برای گوشی و قسمتی برای پول خرد است. با افزایش 3 اینچی دسته ی صندلی فضای ذخیره سازی برای کنسول اصلی نیز افزایش خواهد یافت.

این فضای بیشتر باعث جمع شدن سیم ها هم خواهد شد و سیم گوشی یا لپ تاپ به چیزی آویزان نمی شود یا به دور وسایل نخواهند پیچید.

 مهندس ارگونومیک Hani Badawi افزود:

بدون پایه بزرگتر سنتی فضای بیشتری وجود خواهد داشت. ما برای اضافه کردن ویژگی هایی مانند ذخیره سازی و اتصالات که خواست مشتریان فیوژن است بسیار اهمیت قائل هستیم.

کنترل های کمک راننده را با پایه ی شیفتر و ترمز الکترونیکی ترکیب کردیم تا علاوه بر ایجاد شدن فضایی زیباتر برای مشتری، دسته صندلی راحتی برای قرار دادن آرنج رانندگان شکل بگیرد.

نظر شما در مورد فیوژن 2017 فورد و توجه ویژه اش به گوشی کاربران چیست؟

Source: carscoops

از دست ندهید!

فید جدید گوگل

فید جدید گوگل با استفاده از یادگیری ماشین امکان شخصی‌سازی نتایج جستجو را فراهم می‌کند

یادگیری ماشین این روزها غُرش‌کُنان به همه صحنه‌ها وارد شده است اما این مهندسان گوگل بودند که از ابتدا

ادامه مطلب...
گوگل گلس سازمانی

گوگل گلس سازمانی بعد از دو سال سکوت با کاربردهای جدید عرضه خواهد شد

شاید فکر کنید گوگل گلس که قرار بود هم صفحه نمایشی هوشمند و هم دوربینی بر روی صورت کاربران

ادامه مطلب...

توقف تولید آیفون SE – منتظر نسخه جدید این گوشی نباشید!

آیفون SE یکی از محصولات متفاوت اپل بود که علیرغم تفاوت‌های زیادی که با پرچمداران این کمپانی داشت، طرفداران

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu