crash club

اپلیکیشن چک لیست iAuditor و موفقیت 6.1 میلیون دلاری استارتاپ SafetyCulture

دسته : کمپانی ها

با توجه به این که اسمارت فون های همه کاره حتی جایگزین قلم و کاغذ و روش های متداول قدیمی شده اند استفاده از اپلیکیشن های چک لیست مفیدتر و مطمئن تر خواهد بود. اپلیکیشن چک لیست iAuditor نمونه ای از چک لیست های دیجیتالی موفق است.

فراموش کردن کارهای روزمره از دغدغه های اصلی افراد خصوصا سر کار و در حال فعالیت های روزانه می باشد. این فراموش کاری زمانی که سرپرست یک تیم باشید و مجبور باشید تمام کارها را به افراد گوشزد یا برنامه ها را مرتبا چک و هماهنگ کنید بیشتر هم خواهد شد.

فراموش کاری امری طبیعیست که می تواند ناشی از موانع تمرکز سر کار باشد. برای رفع این معضل، سازماندهی اطلاعات با تهیه چک لیست بهترین راهکار خواهد بود.

Luke Anear به عنوان سرپرست و بنیانگذار استارتاپ استرالیایی SafetyCulture از شغل قبلی خود الهام گرفته و اپلیکیشن چک لیست iAuditor را به همراه اعضای دیگر این استارتاپ طراحی و عرضه کرده است.

شغل قبلی او تحقیق و تفحص در مورد حوادث و اتفاقات ناگواری بوده که در حین کار رخ می داده است. او همواره در تلاش بوده تا عوارض و خطرات ناشی از این اتفاقات را برای کارگران و کارکنان به حداقل برساند. شغلی مشابه با بیمه های کاری و عمر برای اعضای یک پروژه.

اپلیکیشن چک لیست iAuditor

نقش اصلی اپلیکیشن چک لیست iAuditor آنالیز وضعیت کار، یادآوری کارها به اعضا و رعایت ممیزی های ایمنی و امنیتی در کار است. اگر در حوزه ی تجارت فعالیت می کنید و یا صاحب شرکتی توسعه یافته و بزرگ هستید استفاده از این نوع برنامه ها برای مدیریت کسب وکار ضروری است.

در مطلب امروز هات اپ نیوز علاوه بر معرفی این اپلیکیشن گریزی به اهمیت استفاده از برنامه های چک لیست زده ایم. تا پایان پست امروز با ما همراه باشید.

آشنایی با اپلیکیشن چک لیست iAuditor

all about iAuditor check list app

بنیانگذار استارتاپ SafetyCulture می گوید:

ما همواره به بررسی میزان غرامت درخواستی کارگران ساختمان ها می پرداختیم. اغلب حوادث ناشی از فراموش کاری کارکنان یا عدم وجود یک سند مشخص برای انجام آن کار در لحظه توسط فرد می باشد که قضاوت را  مشکل می کند. برای بررسی واقعیت و جلوگیری از وقوع حوادث و احیانا جبران خسارات استفاده از اپلیکیشن چک لیست لازم است.

اپلیکیشن چک لیست iAuditor

آشنایی با کاربرد چک لیست ها در کسب وکار

ساده ترین نمونه ی نیاز به یک چک لیست را در کارهای ساختمانی می بینیم. کارگران ساختمان باید هماهنگ شوند و به دستوران کارفرما و مهندس ناظر توجه کنند.

اپلیکیشن چک لیست به هر کارگر اعلام می کند که چه کاری را باید انجام دهد و کارگر نیز بلافاصله بعد از اتمام این کار باید تیک نهایی شدن پروژه را داخل برنامه به ثبت برساند. با این روش مدیریت کارها نیز ساده تر می شود.

معرفی مختصر استارتاپ SafetyCulture

SafetyCulture استارتاپ نام آشنایی است که پیش از این اپلیکیشن های دیگری در زمینه به کارگیری خلاقیت در کسب وکار از آن منتشر شده بود.

SafetyCulture اولین بار در سال 2004 در تاونزویل(بزرگترین شهر بندری در شمال شرقی قاره استرالیا) تاسیس شد و از همان اول مورد حمایت Blackbird Ventures و گروه Blackbird Ventures قرار گرفت.

ارزش این استارتاپ در سال 2015 حدود 6.1 میلیون دلار برآورد شد‍!

مشتریان اپلیکیشن چک لیست iAuditor

این برنامه علاوه بر استرالیا از سایر کشورهای جهان و ایالت متحده مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است. کمپانی Siemens Health از این برنامه استفاده کرده و سایر استارتاپ های مرتبط با سلامتی مثل استارتاپ Flatiron Health نیز می توانند از یادآور iAuditor بهره مند شوند.

فروشگاههای زنجیره ای همچون هایپرمارکت کولز هم برای مدیریت کارکنان خود از iAuditor کمک می گیرد.

اپلیکیشن چک لیست iAuditor

اهمیت استفاده از iAuditor

استارتاپ های موفق به مدیریت منابع انسانی در کسب وکار اهمیت می دهند. به همین دلیل استفاده از این برنامه نه تنها امور را به جهت اطمینان از انجام شدن آن ها بررسی می کند بلکه نتایج را نیز آنالیز می نماید.

برخی به جهات امنیتی از این برنامه استفاده می کنند. مثلا ورود و خروج افراد و محموله ها را می توان با تعریف بخش های مورد نظر در اپلیکیشن چک لیست iAuditor ثبت کرد.

مزایای استفاده از یادآور iAuditor

هماهنگی و سازگاری

اپلیکیشن چک لیست iAuditor برای هر کسب وکاری قابل استفاده است. از عوامل موفقیت استارتاپ هایی که مارکت ها را تسخیر کرده اند استفاده از ابزارهای آنالیز کاربردی می باشد.

iAuditor با قابلیت هماهنگی و سازگاری برای هر نوع فعالیتی آنالیز نتایج را تسهیل می کند.

اپلیکیشن چک لیست iAuditor

صرفه جویی در هزینه ها

کارفرمایان می توانند لینک دانلود برنامه را برای هر کارمند و کارگر ارسال کنند. امروزه تقریبا اسمارت فون را در دست هر کسی می بینیم و بنابراین با این روش هزینه های استخدام ناظر از بین می رود.

به علاوه استفاده از این اپلیکیشن ساده است و نیازی به دپارتمان آی تی برای کنترل نصب ندارد. در واقع به وسیله چک لیست، گردش کار دیجیتال را بدون صرف بودجه های هنگفت تجربه خواهید کرد.

راه اندازی سریع

نصب و سپس راه اندازی بخش های مورد نظر در اپلیکیشن iAuditor بسیار ساده است. بعد از نصب با استفاده از قالب های از پیش ساخته شده چک لیست الکترونیک خود را تهیه کرده و سپس به مدیریت کارها بپردازید.

ساخت چک لیست هوشمند

هوشمند بودن این اپلیکیشن کلیدی ترین قابلیت آن است. امکان افزودن ویدیو آموزشی برای کارمندان تازه کار، الحاق تصاویر یک پروژه به عنوان نمونه کار برای سرپرستان مختلف پروژه، درج مختصات جغرافیایی(GPS coordinates) و بررسی گزارش های حسابرسی با استفاده از اپلیکیشن چک لیست iAuditor به سادگی فراهم شده است.

اپلیکیشن چک لیست iAuditor

نحوه ی استفاده از iAuditor

اپلیکیشن چک لیست iAuditor مشابه با یک بوم خالی به شما تحویل داده می شود. پلتفرمی که شما را از برنامه نویسی بی نیاز کرده و در قالب ماژول های مختلف عرضه شده است.

درحقیقت یک اپلیکیشن خام را دریافت می کنید و مشغول به طراحی بخش های موردنیاز خود می شوید. برای توسعه ی این اپلیکیشن 72 پرسنل در شعب مختلف مشغول هستند که در سال آینده 2 برابر نیز خواهند شد.

سرمایه گذاری های انجام شده برای iAuditor

سرمایه گذاری از مهم ترین جنبه ها پیش از اقدام به تولید و سپس انتشار اپلیکیشن در مارکت های مختلف می باشد. برای تولید برنامه ی iAuditor تیم SafetyCulture بر سر یک دو راهی قرار گرفت:

این که آیا با سرمایه های شخصی و محدود فعلی این پروژه را آغاز کند یا این که با پشتیبانی سرمایه گذاران خارجی پیشرفت پروژه را سرعت ببخشد؟

استفاده از سرمایه گذاران خارجی

با این که شاید استفاده از سرمایه گذار خارجی چندان سودآور نباشد اما استارتاپ SafetyCulture این ریسک را پذیرفت. مقرون به صرفه بودن فرآیند های تولید و داشتن برنامه های منظم کاری از اصول موفقیت استارتاپ های موفق دنیا است.

از طرفی بازار سرمایه گذاری ایالات متحده بسیار رقابتی و متمایل به کشورهای خارجی است. بنابراین استفاده از سرمایه گذار خارجی ایده ی خوبی بود.

حامیان مالی استارتاپ SafetyCulture

تیم SafetyCulture به دنبال حامیانی بوده است که درک درستی از اهمیت تجربه کاربری در طراحی اپلیکیشن داشته باشند.

Bessemer Venture Partners سرمایه گذار مطمئنی بود که با معیارهای استارتاپ تولید اپلیکیشن چک لیست iAuditor تطابق داشت.

میدان برای رقابت در حوزه اپلیکیشن های چک لیست آماده شده و رقبای استارتاپ SafetyCulture نسبت به سال گذشته دو برابر شده اند.

اپلیکیشن چک لیست iAuditor

چشم اندازه برنامه ی iAuditor

مخاطبان هدفی که از برنامه های چک لیست استفاده می کنند اغلب با تکنولوژی و ویژگی های یک اپلیکیشن به لحاظ فنی ناآشنا هستند. بنابراین در  اپلیکیشن چک لیست iAuditor و برنامه های مشابه اهمیت دادن به تجربه کاربری در تولید اپلیکیشن ضروری است و احتمالا رمز دیده شدن اپلیکیشن در مارکت های مختلف  همین باشد.

به احتمال زیاد تیم SafetyCulture در آینده تمرکز بیشتری روی فاکتور UX خواهد داشت.

تجربه و پیشنهاد شما؟

نظر شما درباره ی استفاده از اپلیکیشن های چک لیست در کسب وکارها چیست؟ با تاثیر مثبت آن در تسریع فرآیند ها و نظارت بهتر بر امور موافق هستید؟ دیدگاه خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

Buttons-03

Buttons-05

Buttons-11

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

source: mashable

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu