اپلیکیشن های سه میلیون دلاری که توسط غیر برنامه نویسان تولید شدند!

دسته : کسب و کار

یکی از سوالاتی که همیشه پرسیده می شود این است که چه طور می توانیم یک اپلیکیشن خاص تولید و از آن کسب درآمد کنیم؟ اپلیکیشنی مشابه با اپلیکیشن های سه میلیون دلاری موفق که بتواند کسب وکار ما شود.

آن چه که در بازار اپلیکیشن های می گذرد نشان می دهد که توسعه اپلیکیشن پیش از این که یک کسب وکار باشد نوعی مهارت فردی محسوب می شود. مهارتی که نیاز به دانش کدنویسی یا برنامه نویسی دارد.

حقیقت این است که همه ی ما شوق رسیدن به اهداف را داریم؛ اما متاسفانه تجهیزات لازم را در این مسیر به همراه نداریم. کد نویسی لازمه ی تولید اپلیکیشن موفق است توسعه دهندگان برترین اپلیکیشن های موبایلی مسلما کدنویسی برتری هم داشته اند.

بنابراین برای موفقیت در این زمینه باید به دانش برنامه نویسی مجهز بود. اما فراموش نکنید در عصر تکنولوژی بایدها همیشه باید نمی مانند!

deveconhed

در حال حاضر عدم تسلط به دانش کد نویسی مانعی برای شروع توسعه اپلیکیشن موبایل نیست. جالب است بدانید سه اپلیکیشن سه میلیون دلاری در دنیا توسط افرادی تولید شده اند که هیچ ارتباطی به برنامه نویسی نداشتند و در واقع کدنویسی نمی دانستند!

حال این سوال مطرح می شود که این افراد با چه پشتوانه ای اقدام به راه اندازی استارتاپ هایی کردند که امروز 3 میلیون دلار ارزش یافته است؟ برای پاسخ به این سوال دعوت می کنیم پست امروز هات اپ نیوز را تا پایان مطالعه نمایید.

راز موفقیت اپلیکیشن های سه میلیون دلاری

3 Million Dollar Apps Were Built By Non-Coders

اگرچه با استفاده از اپلیکیشن ساز هایی نظیر پلتفرم پلتفرم Zero Code هم می توان بدون کد نویسی اپلیکیشن طراحی کرد اما برنامه های موفق و اپلیکیشن های سه میلیون دلاری حاصل طراحی تیم های برنامه نویسی حرفه ای هستند که برتری در میان رقبا در مارکت های اپلیکیشن، هدف اصلی آن ها بوده است.

اپلیکیشن با دانش کد نویسی یا بدون کد نویسی؟

ضرب المثل رایجی در زبان انگلیسی وجود دارد که می گوید اگر می خواهید کارها به خوبی انجام شود خودتان دست به کار شوید. برای موفقیت در زمینه توسعه اپلیکیشن موبایل هم همین طور است.

اولین رویکرد افراد استفاده از کتاب و ابزارهای اینترنتی برای یادگیری کد نویسی است. اما اگر به دنبال راهکارهای شگفت انگیز تولید اپلیکیشن و کسب موفقیت های سریع هستید این رویکرد را کنار بگذارید!

اپلیکیشن های سه میلیون دلاری

بدون کدنویسی هم می توان موفق شد!

کدنویسی دانشی گسترده است. حتی ماهرترین برنامه نویسان هم گاهی در پیچیدگی های این علم سردرگم می مانند و نمی توانند حقه های یکدیگر را به درستی آنالیز کنند.

در حقیقت همه می توانند اصول اولیه و ساختار کدنویسی را بیاموزند؛ اما این که از این اصول برای ساخت یک اپلیکیشن موفق نظیر اپلیکیشن های سه میلیون دلاری استفاده کنید کمی دشوار بوده یا حداقل به زمان نیاز دارد!

کدنویسی را به بقیه بسپارید

فراموش نکنید که هر اپلیکیشنی نیازمند برنامه نویسی است و این که شما کدنویسی ندانید این قانون را تغییر نمی دهد. حتی اپ ساز ها هم با کُد، برنامه های مختلف را تولید می کنند.

به همین منظور ما استفاده از افراد با تجربه برای ساخت اپلیکیشن را توصیه می کنیم. کسانی که پول و وقت شما را به صورت بهینه به کار گرفته و نتیجه مورد قبول را به شما تحویل می دهند.

اپلیکیشن های سه میلیون دلاری

چرا از برنامه نویسان کمک بگیریم؟

تصور کنید می خواهید یک خانه بسازید. زمین آماده است و مصالح را نیز تهیه کرده اید. سه راه پیش روی شما است تا بتوانید این خانه را تکمیل کنید:

  1. هیچ گاه ساختمان سازی نکنید
  2. خانه را در 10 روز با زیربنای سست بسازید که حداکثر یک سال دوام بیاورد
  3. ساخت خانه را به افرادی بسپارید که هزینه و زمان شما را به دست گیرند و آن را مدیریت کنند

احتمالا راه سوم برای ساختمان سازی منطقی تر است. در توسعه اپلیکیشن موبایل هم همین راهکار پیشنهاد می شود.

برخی از اپلیکیشن های سه میلیون دلاری که توسط غیر برنامه نویسان به این موفقیت دست یافتند عبارتند از:

اپلیکیشن Yes / No Messenger

Yes / No Messenger یک پیام رسان اجتماعی و جزو اپلیکیشن های سه میلیون دلاری می باشد که توسط یک غیر برنامه نویس تولید شده است.

بنیانگذار این برنامه تصمیم گرفت مشابه با اپلیکیشن پیام رسان Slack اما متفاوت عمل کند. بنابراین یک پیام رسان منحصر به فرد را تولید کرد؛ با این که هرگز درباره ی کدنویسی چیزی یاد نگرفته بود!

Buttons-03

Buttons-05

اپلیکیشن LearnVest

LearnVest نیز توسط یک غیر برنامه نویس تولید شده است. بنیانگذار این اپلیکیشن نه تنها برنامه نویسی نمی داند بلکه از دبیرستان مشابه با طراح اپلیکیشن 16 ساله ای که در ریاضی مردود شده بود اخراج شده است!

LearnVest یک ابزار مالی برای صرفه جویی در هزینه ها است که به افراد کمک می کند از منابع و امکانات خود به بهترین شکل جهت تصمیم گیری های مالی استفاده کنند.

Buttons-03

اپلیکیشن Nerdwallet

برنامه ی Nerdwallet نمونه ی دیگری از اپلیکیشن های سه میلیون دلاری است که توسط فردی کاملا غریبه با تکنولوژی، تولید شده است؛ چه برسد به این که کدنویسی بداند!

این برنامه مشاور شخصی شما برای افتتاح حساب در بهترین بانک با بهترین شرایط سوددهی و اخذ کارت اعتباری از آن ها می باشد. در حال حاضر این استارتاپ بیش از 100 نفر کارمند را به استخدام خود درآورده است!

Buttons-03

سخن آخر:

مثال های بی شماری از اپلیکیشن ها مشابه با اپلیکیشن های معرفی شده وجود دارد که توسط افراد غیر برنامه نویس تولید شده اند. در واقع برای موفقیت در این حرفه نیازی نیست حتما کدنویس باشید؛ بلکه می توانید از دانش افرادی که قبلا وقت ارزشمند خود را در این حوزه سپری کرده اند استفاده کنید.

شما چه فکر می کنید؟

آیا شما هم فکر می کنید برای فعالیت در زمینه توسعه اپلیکیشن موبایل حتما باید برنامه نویس بود یا این که می توان از افراد دیگر برای انجام کدنویسی استفاده کرد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source: entrepreneur

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu