Pavel Durov

به نام شیائومی و به کام زتا – فروش گوشی های شیائومی با نام کمپانی اسپانیایی Zetta

دسته : اخبار

سازنده ی گوشی های اسپانیایی Zetta بعد از اینکه مشتریانش متوجه شدند این کمپانی با تعویض نام گوشی های شیائومی آنها را با نام خود وارد بازار می کرده به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. همه چیز به نام شیائومی و به کام زتا در جریان بود!

زتا کمپانی اسپانیایی گوشی های شیائومی را با نام خود به مشتریان ارائه می داد! زتا در حال حاضر این اتهامات را رد کرده اما مشتریان خواستار تحقیقات بیشتر هستند.

زتا کمپانی اسپانیایی گوشی های شیائومی را در اقدامی  فراتر از تقلیدهای معمولی به فروش می رسانده است. در اکثر تقلیدهایی که در بازار اسمارتفون ها اتفاق می افتد شاهد کپی کردن یک یا چند ویژگی ظاهری یا سایر خصوصیات گوشی ها هستیم اما تغییر نام یک گوشی و ارائه ی آن به مشتری با نام یک کمپانی دیگر موضوعی واقعا عجیب و جدید است!

کمپانی زتا از سال 2015 وارد بازار اسمارتفون های اسپانیا شده است. این کمپانی به فروش گوشی هایی شناخته شده که از مواد درجه یک در ساخت آنها استفاده اما با قیمتی پایین به فروش می رسند.

اما بعد از کالبد شکافی چند گوشی مشتریان خواستار پاسخگویی به این سئوال هستند که گوشی های ساخت زتا واقعا ساخت کدام کشور هستند؟

به نام شیائومی و به کام زتا

این مشتریان بعد از برداشتن پنل پشتی گوشی خود متوجه برچسبی شدند که برچسب دیگری در زیر آن قرار داشت و لوگوی شیائومی بر روی آن خورده بود.

همه  چیز به نام شیائومی و به کام زتا پیش نرفت!

زتا کمپانی اسپانیایی گوشی های شیائومی را به نام خود به فروش می رسانده است. این مشتریان متوجه شدند قاب هایی که توسط زتا به فروش می رسند نیز برای گوشی های شیائومی ساخته شده اند.

گوشی Redmi 2 شیائومی با نام Conquistador 4.7 SE و گوشی Redmi Note 2 نیز با نام Conquistador 5.5 Plus به فروش می رسیده اند. زتا با رد کردن این اتهامات مدعی شده که این گوشی ها دارای تکنولوژی هایی هستند که با همکاری شرکت های چینی ساخته شده اند!

زتا می گوید: اولین گوشی ساخت زتا Zetta Multiverse با همکاری کمپانی های چینی ساخته شد. در گوشی های بعدی نیز با سایر کشورهای آسیایی همکاری های انجام گرفت. اما زتا همواره به دنبال ارتقا و مطابقت دادن گوشی های خود با سلیقه ی مشتریان اروپایی بوده است.

با وجود اینکه زتا این موضوع را تکذیب کرده است اما FACUA در حمایت از مشتریان از این کمپانی خواسته که پول همه ی مشتریان را بازگرداند.

جالب تر اینجاست که شیائومی هر گونه همکاری با شرکت اسپانیایی زتا را رد کرده است و مدعی شده زتا در حدی نیست که بخواهد در ساخت یا فروش گوشی های ما نقشی داشته باشد!

فروش این گوشی ها به نام شیائومی و به کام زتا پیش می رفت اما همیشه ماه پشت ابر نخواهد ماند!

Source: digitaltrends

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu