همسر مارک زاکربرگ در مورد کار کردن با همسرش می گوید: ما مکمل و نیروی محرک هم هستیم

دسته : اخبار
همسر مارک زاکربرگ

بسیاری فکر می کنند ترکیب کردن عشق و کار عاقبت خوبی نخواهد داشت. کار کردن با کسی که دوستش دارید همیشه هم به اشک و آه منجر نخواهد داشت. خالق فیسبوک مارک زاکربرگ و همسرش پریسلیا چان نمونه ی بارزی از این موضوع هستند که نشان داده اند کار کردن با کسی که دوستش دارید مزیت هایی نیز به همراه خواهد داشت. این موضوعی است که همسر مارک زاکربرگ باور عمیقی به آن دارد.

همسر مارک زاکربرگ

در جریان همایش قدرتمندترین زنان Fortune’s 2016، پریسلیا چان در مورد شیوه ی همکاری با زاکربرگ در طرح مستقل چان زاکربرگ صحبت کرد. یک گروه انسان دوستی که توسط این دو زوج با سرمایه گذاری 3 میلیارد دلار برای درمان تمام بیماری ها تا پایان این قرن تاسیس شد.

همسر مارک زاکربرگ در این مورد می گوید:

راستش را بخواهید کار کردن با همدیگر بسیار سرگرم کننده بوده و چیزهای زیادی از همدیگر یاد می گیریم. ما مکمل و نیروی محرک همدیگر هستیم، همدیگر را به چالش می کشیم تا عمیق تر در مورد مسائلی که با آنها روبرو می شویم فکر کنیم.

همسر مارک زاکربرگ

به گفته پریسلیا چان همسر مارک زاکربرگ او همواره باعث تمرکز بیشتر من و مانع از حواس پرتی های احتمالی از وظیفه ای که داریم می شود. من هم آگاهی های بیشتری در مورد چارچوب ماموریتی که داریم و فرهنگ هایی که درگیر این مسائل مختلف هستند در اختیار مارک قرار می دهم.

بنابراین دائما همدیگر را در جهت های مختلفی می کشانیم اگر چه گاهی اوقات کار کردن در چنین شرایطی چندان راحت نیست اما بسیار سرگرم کننده و جالب است. پریسلیا چان پزشک متخصص اطفال است که در سال 2012 با مارک زاکربرگ ازدواج کرد.

البته زندگی با یکی از ثروتمندترین افراد جهان به خودی خود جذابیت های ویژه ای دارد اما به هر حال وقتی پای زندگی با یک شریک به میان می آید کمی داستان فرق می کند!

نظر شما چیست؟ آیا ترکیب کردن عشق و کار عاقبت خوبی خواهد داشت؟

Source: businessinsider

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu