Batlle Bay

همسر مارک زاکربرگ در مورد کار کردن با همسرش می گوید: ما مکمل و نیروی محرک هم هستیم

دسته : اخبار
همسر مارک زاکربرگ

بسیاری فکر می کنند ترکیب کردن عشق و کار عاقبت خوبی نخواهد داشت. کار کردن با کسی که دوستش دارید همیشه هم به اشک و آه منجر نخواهد داشت. خالق فیسبوک مارک زاکربرگ و همسرش پریسلیا چان نمونه ی بارزی از این موضوع هستند که نشان داده اند کار کردن با کسی که دوستش دارید مزیت هایی نیز به همراه خواهد داشت. این موضوعی است که همسر مارک زاکربرگ باور عمیقی به آن دارد.

همسر مارک زاکربرگ

در جریان همایش قدرتمندترین زنان Fortune’s 2016، پریسلیا چان در مورد شیوه ی همکاری با زاکربرگ در طرح مستقل چان زاکربرگ صحبت کرد. یک گروه انسان دوستی که توسط این دو زوج با سرمایه گذاری 3 میلیارد دلار برای درمان تمام بیماری ها تا پایان این قرن تاسیس شد.

همسر مارک زاکربرگ در این مورد می گوید:

راستش را بخواهید کار کردن با همدیگر بسیار سرگرم کننده بوده و چیزهای زیادی از همدیگر یاد می گیریم. ما مکمل و نیروی محرک همدیگر هستیم، همدیگر را به چالش می کشیم تا عمیق تر در مورد مسائلی که با آنها روبرو می شویم فکر کنیم.

همسر مارک زاکربرگ

به گفته پریسلیا چان همسر مارک زاکربرگ او همواره باعث تمرکز بیشتر من و مانع از حواس پرتی های احتمالی از وظیفه ای که داریم می شود. من هم آگاهی های بیشتری در مورد چارچوب ماموریتی که داریم و فرهنگ هایی که درگیر این مسائل مختلف هستند در اختیار مارک قرار می دهم.

بنابراین دائما همدیگر را در جهت های مختلفی می کشانیم اگر چه گاهی اوقات کار کردن در چنین شرایطی چندان راحت نیست اما بسیار سرگرم کننده و جالب است. پریسلیا چان پزشک متخصص اطفال است که در سال 2012 با مارک زاکربرگ ازدواج کرد.

البته زندگی با یکی از ثروتمندترین افراد جهان به خودی خود جذابیت های ویژه ای دارد اما به هر حال وقتی پای زندگی با یک شریک به میان می آید کمی داستان فرق می کند!

نظر شما چیست؟ آیا ترکیب کردن عشق و کار عاقبت خوبی خواهد داشت؟

Source: businessinsider

از دست ندهید!

بدافزار اندرویدی Judy

بدافزار اندرویدی Judy تاکنون 36 میلیون گوشی را آلوده کرده است!

بدافزار اندرویدی جدیدی در بعضی از اپلیکیشن‌های گوگل پلی استور کمین کرده است و تاکنون 8.5 تا 36.5 میلیون

ادامه مطلب...
بازی Terminator Genisys

در بازی Terminator Genisys شکست دادن دشمن، یک انتخاب نیست!

استودیو Plarium از توسعه دهندگان بازی‌های استراتژیک مانند Vikings: War of Clans و Throne: Kingdom at War برای گوشی‌های موبایل می‌باشد که

ادامه مطلب...
یادگیری ماشینی Blippar

یادگیری ماشینی Blippar مثل یک ماشین‌بازِ حرفه‌ای ماشین‌ها را شناسایی می‌کند!

یادگیری ماشینی Blippar تکنولوژی تشخیص خودکار خودرو می‌باشد که به تازگی معرفی شده تا به همه ماشین‌بازها نشان دهد

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu