نامتان را iPhone Seven بگذارید تا یک آیفون 7 رایگان دریافت کنید!!!

دسته : اخبار
نامتان را آیفون سون بگذارید

هزینه ی خرید یک آیفون 7 نو در اوکراین چهار برابر و نصف میانگین درآمد یک شخص است اما یک خرده فروش محلی به طرفداران اپل امکان داشتن یک آیفون 7 را به صورت رایگان داده است. اما به یک شرط، نامتان را iPhone Seven بگذارید و این نام در شناسنامه ی شما ثبت شود تا یک آیفون 7 رایگان دریافت کنید!

بزرگترین فروشگاه گوشی های موبایل در اوکراین به نام Allo.ua اخیرا این طرح نامتان را iPhone Seven بگذارید تا یک آیفون 7 رایگان دریافت کنید را، راه انداخته است.

این فروشگاه از طرفدارن مشتاق خواسته است اگر نام خود را آیفون و نام خانوادگی خود را سون بگذارند این هدیه ی رایگان را دریافت خواهند کرد. فقط تصور کنید از فرد بپرسید نامت چیست و با افتخار بگوید کوچیک شما آیفون سون هستم!

 نامتان را iPhone Seven بگذارید!

نامتان را آیفون سون بگذارید

این افراد در صورت تمایل برای تغییر قانونی نام خود باید فرمی را پر کنند تا نام آنها به صورت رسمی تغییر کند. وقتی هویت جدید تایید شد باید با شناسنامه ی جدید خود یک سلفی بگیرند و این عکس را برای  Allo.ua بفرستند تا تغییر نام آنها ثابت شود.

اگر این دوستداران دو آتشه ی آیفون در بین 5 نفر اولی باشند که با موفقیت نام خود را به iPhone Seven تغییر داده اند صلاحیت لازم برای دریافت یک آیفون 32 گیگابایتی را آن هم به صورت رایگان خواهند داشت.

دوستان محترم می توانند با در دست داشتن شناسنامه ی جدید خود به این فروشگاه مراجعه کنند و در کمال سربلندی باکس آیفون 7 همنام خود را به خانه ببرند و منتظر باشند تا بقیه آنها را خانم یا آقای آیفون جان صدا بزنند!

فروشگاه Allo.ua تحقیقاتی در اوکراین انجام داد تا مطمئن شود فردی با نام iPhone Seven در این کشور وجود ندارد. تغییر نام در اوکراین فقط با پرداخت 4 دلار امکان پذیر است و این موضوع باعث خواهد شد افرادی با این نام و نام خانوادگی به زودی به تعداد زیادی برسند.

این طرح از 17 اکتبر شروع شده و تا 1 مارس ادامه خواهد داشت. با وجود اینکه اعلام شده است فقط 5 نفر اول می توانند این جایزه را دریافت کنند این مدت زمان طولانی واقعا عجیب است!

نام برندگان عزیز در وب سایت Allo.ua اعلام خواهد شد.

نظر شما چیست؟ آیا حاضرید نامتان را iPhone Seven بگذارید تا یک آیفون 7 رایگان دریافت کنید؟

Source: odditycentral

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu