Batlle Bay

نامتان را iPhone Seven بگذارید تا یک آیفون 7 رایگان دریافت کنید!!!

دسته : اخبار
نامتان را آیفون سون بگذارید

هزینه ی خرید یک آیفون 7 نو در اوکراین چهار برابر و نصف میانگین درآمد یک شخص است اما یک خرده فروش محلی به طرفداران اپل امکان داشتن یک آیفون 7 را به صورت رایگان داده است. اما به یک شرط، نامتان را iPhone Seven بگذارید و این نام در شناسنامه ی شما ثبت شود تا یک آیفون 7 رایگان دریافت کنید!

بزرگترین فروشگاه گوشی های موبایل در اوکراین به نام Allo.ua اخیرا این طرح نامتان را iPhone Seven بگذارید تا یک آیفون 7 رایگان دریافت کنید را، راه انداخته است.

این فروشگاه از طرفدارن مشتاق خواسته است اگر نام خود را آیفون و نام خانوادگی خود را سون بگذارند این هدیه ی رایگان را دریافت خواهند کرد. فقط تصور کنید از فرد بپرسید نامت چیست و با افتخار بگوید کوچیک شما آیفون سون هستم!

 نامتان را iPhone Seven بگذارید!

نامتان را آیفون سون بگذارید

این افراد در صورت تمایل برای تغییر قانونی نام خود باید فرمی را پر کنند تا نام آنها به صورت رسمی تغییر کند. وقتی هویت جدید تایید شد باید با شناسنامه ی جدید خود یک سلفی بگیرند و این عکس را برای  Allo.ua بفرستند تا تغییر نام آنها ثابت شود.

اگر این دوستداران دو آتشه ی آیفون در بین 5 نفر اولی باشند که با موفقیت نام خود را به iPhone Seven تغییر داده اند صلاحیت لازم برای دریافت یک آیفون 32 گیگابایتی را آن هم به صورت رایگان خواهند داشت.

دوستان محترم می توانند با در دست داشتن شناسنامه ی جدید خود به این فروشگاه مراجعه کنند و در کمال سربلندی باکس آیفون 7 همنام خود را به خانه ببرند و منتظر باشند تا بقیه آنها را خانم یا آقای آیفون جان صدا بزنند!

فروشگاه Allo.ua تحقیقاتی در اوکراین انجام داد تا مطمئن شود فردی با نام iPhone Seven در این کشور وجود ندارد. تغییر نام در اوکراین فقط با پرداخت 4 دلار امکان پذیر است و این موضوع باعث خواهد شد افرادی با این نام و نام خانوادگی به زودی به تعداد زیادی برسند.

این طرح از 17 اکتبر شروع شده و تا 1 مارس ادامه خواهد داشت. با وجود اینکه اعلام شده است فقط 5 نفر اول می توانند این جایزه را دریافت کنند این مدت زمان طولانی واقعا عجیب است!

نام برندگان عزیز در وب سایت Allo.ua اعلام خواهد شد.

نظر شما چیست؟ آیا حاضرید نامتان را iPhone Seven بگذارید تا یک آیفون 7 رایگان دریافت کنید؟

Source: odditycentral

از دست ندهید!

کسب و کار موفق

4 کلید اصلی کسب و کار موفق از زبان سازنده دستیار صوتی سیری

بدون شک شما هم با ما هم‌عقیده هستید که دستیار صوتی سیری که توسط آدام چیر، یکی از توسعه‌دهندگان این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن TheCut

با اپلیکیشن TheCut معطلی در آرایشگاه‌ها دیگر معنایی ندارد!

به نظر می‌رسد با اپلیکیشن TheCut معطلی در آرایشگاه‌ها دیگر معنایی ندارد! جالب است نه؟ ایده‌ای جذاب که اگر نسخه

ادامه مطلب...
پوشیدنی Ontenna

پوشیدنی Ontenna به افراد ناشنوا در حس کردن صدا کمک می‌کند!

پوشیدنی Ontenna یکی از پوشیدنی‌های مورد نیاز برای تغییر زندگی افراد ناشنوا است که از شنیدن صداهای مختلف محروم

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu