Batlle Bay

بازی FIFA Mobile Soccer تجربه ای متفاوت از بازی فوتبال در اسمارتفون شما

دسته : اپلیکیشن

Electronic Arts بازی FIFA Mobile Soccer را برای موبایل منتشر کرده و حالا در گوشی خود نیز می توانید این ورزش پر طرفدار را بازی کنید.

از مزایایی این نسخه که توسط Electronic Arts منتشر شده داشتن حجم کم دانلود می باشد که خود قابلیتی محبوب و غیر قابل انکار برای طرفداران است.

فوتبال یکی از پر طرفدارترین ورزش های جهان می باشد که ساعت های زیادی به دیدن و بازی کردن آن می پردازید.

درباره ی Electronic Arts همین کافیست که این مجموعه در تولید بازی برای کنسول های مختلف با گرافیکی بالا و توجه به مخاطبین خود که اهمیت بسیاری برای این کمپانی دارند زبانزد خاص و عام می باشد.

با انجام بازی FIFA Mobile Soccer با بیش از 30 لیگ جهان، 650 تیم و 17000 بازیکن، تجربه ای لذت بخش در موبایل را از دست ندهید.

fifa-mobile-soccer22222

بازی FIFA Mobile Soccer و منو

در اول بازی FIFA Mobile Soccer شما می توانید به صورت GUEST یا Facebook خود وارد بازی شوید. در قسمت بعد شما در منوی بازی با گزینه های مختلفی روبه رو می شود که ما در ادامه به اختصار درباره ی آن ها توضیحاتی داده ایم:

LIVE EVENTS

در منوی بازی FIFA Mobile Soccer که در بالای گوشه چپ صفحه قرار دارد اولین قسمتی که با آن برخورد می کنید LIVE EVENTS خواهد بود.

در این قسمت روزانه به شما یک سری چالش پیشنهاد داده می شود که با انجام چالش ها قدرت و لول شما افزایش خواهد یافت. شما باید این چالش ها را با موفقیت به پایان برسانید.

به طور مثال یکی از این چالش ها NEW DRILS می باشد با ورود به این قسمت شما 3 بار فرصت دارید تا این چالش را به سرانجام برسانید و قدرت و لول را افزایش داده و سکه ی بیشری برای خرید درون برنامه ای جمع کنید.

نکته این است شما برای انجام این چالش باید سه STAMINA مصرف کنید تا بتوانید وارد این قسمت شوید.

ATTACK MODE

در این قسمت از بازی FIFA Mobile Soccer شما باید به سمت دروازه ی حریف حمله کنید. هر حمله و یک گل باعث می شود قدرت شما افزایش یابد.

بازی FIFA Mobile Soccer

بعد از انتخاب حریف که به صورت پیش فرض روزانه تغییر می کند، بازی برای شما حمله هایی تدارک می بیند شما باید از موقعیت های که به شما داده می شود به نحو احسن استفاده کنید.

ضمنا در این قسمت شما با زدن گل های بیشتر می توانید تعداد طرفداران خود را افزایش دهید پس با دقت بیشتری حمله کرده و فرصت ها را غنیمت شمارید.

توجه کنید در اوایل بازی شما در قسمت آماتور قرار دارید پس سعی کنید حرفه ای شوید.

LEAGUES

این قسمت برای اولین بار است که در بازی FIFA Mobile Soccer طراحی شده است. شما در این قسمت توانایی دارید با دوستان خود لیگ تشکیل داده و در تورنمنت ها و مسابقات شرکت کنید و در یک فضای اجتماعی فوتبالی با اعضای گروه به چت بپردازید.

یاد آوری می کنیم شما در هر یک از قسمت های فوق می توانید علاوه بر امتیاز و سکه هایی که به دست می آورید پک هایی که به شما هدیه می دهند را باز کنید تا از سیستم ها و بازیکنان جدیدی که به شما می دهد در تیم خود استفاده نمایید.

SEASON

در این قسمت از بازی FIFA Mobile Soccer شما می توانید وارد لیگ کشورهای مختلف شده و فصل مسابقات را استارت بزنید. با انتخاب لیگ مورد نظر بازی های شما آغاز می شود.

در این قسمت شما می توانید 90 دقیقه جلو حریف بازی کنید و امتیاز کامل را بگیرید. شما باید از پس تیم های لیگ بر بیایید و امتیاز و لول خود را افزایش دهید.

با ورود به قسمت Season و انتخاب لیگ مورد نظر که می خواهید در آن بازی کنید مسابقات پیش روی شما قرار خواهند گرفت.

قدرت هر تیم زیر اسم تیم مشخص است. شما با برنده شدن در بازی 30 امتیاز کسب خواهید کرد.

بازی FIFA Mobile Soccer

با وارد شدن به قسمت بعدی شما می توانید تاکتیک تیم را مشخص کنید. این تاکنیک ها شامل ATTACKING  BALANCED و DEFENSIVE می باشد. اگر می خواهید گل بیشتری بزنید ATTACKING را انتخاب کنید.

بازی FIFA Mobile Soccer

با انتخاب یکی از تاکتیک های فوق وارد قسمت سیستم بازی می شوید. در این قسمت مشخص می شود با چه آرایشی بازی می کنید. البته قابل ذکر است به بسیاری از این سیستم ها بسته بوده و با افزایش لول شما باز خواهند شد.

اکنون شما با انتخاب آرایش تیمی خود می توانید بازی را شروع کنید.

بازی FIFA Mobile Soccer

MY TEAM

دیگر گزینه ی که در منو پیش رو دارید MY TEAM می باشد در این قسمت شما توانایی انتخاب بازیکنان در سه پست فروارد، هافبک و دفاع را دارید.

قدرت بازیکنان خود را در این قسمت ببینید و بازیکنی که توانایی بیشتری دارد را جایگزین بازیکن ضعیف تر کنید. این کار با drag and drop روی بازیکن مورد نظر که می خواهید از تیم خارج کنید، امکان پذیر خواهد بود.

بازی FIFA Mobile Soccer

در این قسمت شما مجموع توانایی بازیکنان تیم را در هر پست و در کل تیم می بینید. با خرید بازیکنان حرفه ای نیز می توانید قدرت تیم خود را افزایش دهید.

STORE

در قسمت STORE بازی FIFA Mobile Soccer شما می توانید پک های خاصی که در بازی وجود دارد را خریداری نمایید. این پک ها شامل بازیکنان حرفه ای و سیستم های بازی می باشد که با خرید آنها قدرت بسیاری برای مقابله با تیم های حریف پیدا خواهید کرد.

البته فراموش نکنید که برای خرید این پک ها نیاز به خرید درون برنامه ای دارید و با پرداخت هزینه ای نه چندان کم برای شما خرید امکان پذیر خواهد شد.

بازی FIFA Mobile Soccer

PLANS

گزینه ی PLANS در بازی FIFA Mobile Soccer کارآیی بسیاری برای شما خواهد داشت. در این قسمت شما از پک های که در طول بازی یا خرید به دست آورده اید باید استفاده کنید.

در این بخش شما 5 گزینه پیش رو خواهید داشت. این 5 قسمت شامل Seasonal , Players ،Upgrades ،Events ،Recommended می باشد.

بازی FIFA Mobile Soccer

به طور مثال در EVENTS با انجام درست چالش ها به شما پک هایی داده می شود که شامل DAILY WARM-UP و TRAINING یا دیگر موارد می باشد. در قسمت DAILY WARM-UP هفت مورد را داخل اسلاید وارد کرده تا به شما یک پک PRO داده شود.

در واقع شما در این قسمت چند پک را می دهید و یک پک حرفه ای تر که شاید شامل بازکنان بهتر باشد را می گیرید. در قسمت PLANS شما می توانید بازیکنان خود را هم ترید کنید یعنی چند بازیکن با قدرت کمتر را می دهید و یک بازیکن قوی تر می گیرید.

MARKET

در قسمت MARKET بازی FIFA Mobile Soccer شما قادر به خرید و فروش بازیکنان خواهید بود. در قسمت سرچ می توانید بازیکنی که می خواهید را پیدا کنید به طور مثال ما مسی را سرچ کردیم و نتیجه این گونه شد:

اما در قسمت SELL می توانید بازیکن خود را که می خواهید ترانسفر کنید انتخاب کرده، وارد اسلاید کنید و قیمت را مشخص و راهی بازار خرید فروش بازیکنان کنید.

کنترل بازیکنان در بازی FIFA Mobile Soccer

در قسمت اصلی بازی FIFA Mobile Soccer گیم پلی بازی بسیار ساده طراحی شده به این صورت که:

توپ در اختیار بازیکنان تیم شما

وقتی توپ در دست بازیکن شما باشد برای حرکت دادن بازیکنان در سمت چپ صفحه ابزاری در اختیار دارید که می توانید به راحتی بازیکن را به حرکت در آورید.

ابزار SPRINT و SKILL در دایره ای به رنگ سبز در سمت راست صفحه قرار دارند. با نگه داشتن ممتد روی SPRINT بازیکن شما با سرعت توپ را جلو می برد و با یک ضربه روی SKILL بازیکن حرکت دریبل را انجام می دهد.

دیگر گزینه ی شما در حالت حمله SHOOT می باشد که در دایره قرمز رنگ در سمت راست صفحه قرار دارد وقتی به دروازه ی حریف نزدیک می شوید شما می توانید با نگه داشتن جهت سمت دروازه و فشار دادن دکمه به اندازه ی شوت، گلی زیبا برای تیمتان به ثمر برسانید.

البته این نکته وجود دارد شما وقتی در محوطه ی جریمه ی حریف قرار دارید با کشیدن انگشت به سمت دروازه نیز می توانید عمل شوت زدن را انجام دهید.

قسمت دیگر در سمت راست صفحه PASS می باشد که در دایره ای به رنگ آبی مشخص است. با گرفتن جهت به سمت بازیکن خود و لمس دایره ی آبی بازیکن شما پاس خواهد داد و البته هر چه بیشتر فشار دهید قدرت پاس افزایش می یابد و حتی با نگه داشتن بیشتر می توانید توپ را برای بازیکن خود سانتر کنید.

البته باز هم باید اشاره کنیم شما می توانید با تپ کردن روی بازیکن مورد نظر به صورت اتومات به او پاس دهید. هر یک از این روش ها در شرایطی که بهتر به نظر می رسند باید انجام شوند.

بازی FIFA Mobile Soccer

توپ در اختیار تیم حریف

در شرایطی که توپ زیر پای حریف بود گزینه های پیش روی شما تغییر می کند.

SPRINT و TACKLE در دایره سبز ظاهر شده شما می توانید با لمس آن بر سر گرفتن توپ با بازیکن حریف درگیر شده و توپ را از زیر پای او بگیرید. توجه کنید در این قسمت اگر جهت بازیکن را نگیرید راحت تر توپ را خواهید گرفت.

SLIDE در دایره ی قرمز رنگ برای شما قابلیت تکل کردن ایجاد می کند و با لمس آن می توانید توپ را از حریف بگیرید.

اما در قسمت آبی رنگ شما قابلیت SWITCH کردن دارید. شما می توانید در هنگام گرفتن توپ با تپ کردن روی این گزینه بازیکن خود را تغییر دهید.

بازی FIFA Mobile Soccer

یکی از نکات مهم بازی FIFA Mobile Soccer باید به آن توجه داشته باشید تعداد بازی ها می باشد. شما نمی توانید هر تعداد که می خواهید بازی انجام دهید. در منوی بالای صفحه قسمت REFILL STAMINA تعداد بازی های که می توانید انجام دهید مشخص شده است.

بازی FIFA Mobile Soccer

وقتی یک بازی انجام می دهید از حساب شما یک بازی کم شده یعنی اگر 15 بازی می توانید پشت سر هم انجام دهید یکی از آن ها کم می شود. با گذشت زمانی که در تصویر مشخص است دوباره یک بازی به شما اضافه خواهد شد.

دیگر قسمت هایی که در بالای منوی بازی FIFA Mobile Soccer می بینید سکه ها، پیغام ها، تنظیمات و آرشیو کارهایی که باید در بازی انجام دهید تا امتیاز بگیرید، خواهد بود.

بازی FIFA Mobile Soccer

برای دانلود بازی FIFA Mobile Soccer می توانید از لینک های زیر استفاده کنید

Buttons-03Buttons-05

myket Button K-P256

Buttons-11

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

ضمن اینکه می توانید ویدئوی این بازی پرطرفدار را از زیر مشاهده کنید.

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

23 commentsOn بازی FIFA Mobile Soccer تجربه ای متفاوت از بازی فوتبال در اسمارتفون شما

 • سلام.توی بازی قسمت my team یه قسمتی هست به نام view item در مورد این بخش میشه توضیح بدید.خیلی ممنون

 • سلام .چه جوری میشه یه بازیکنو توترکیب اصلی بزارم یابیارمش بیرون؟اصلامیشه اینکارو کرد؟مثلامن میخوام یه هافبکو بیارم جلویایه مهاجموبیارم عقب لطف کنید راهنمایی کنید

  • تو همون جایی که ترکیب اتک برداشتی یا هر چیز دیگه هولدینگ رو بزنگ موقع حمله کردن بهت بازی کن اتحاد بر میگردند عقب

 • دوست عزیز من العان میخوام گوشیم رو عوض کنم ولی در بازی هیچ جایی برای وارد کردن جی میل وجود ندارد. یعنی گوشی رو عوض کنم بازی ب فنا میره؟؟؟

 • باعرض سلام متاسفانه وقتی وارد میخوام season رو بازی کنم فقط حالت کشیدن روی صفحه یا tap فعاله و کزینه های چون شوت یا پاس اصلا وحود نداره …میشه راهنمایی کنین

 • سلام من گوشیمو از ایفون به سامسونگ تغییر دادم. بازیم روی اپل ایدیم سیوه . چجوری میتونم بیارمش روی سامسونگ؟؟ توروخدا بگید

 • دوستان عزیز بازیتون رو روی اکانت فیس بوک ذخیره کنید تا با عوض کردن گوشی بتونید از همون جای قبلی ادامه بدید. اینطودی حتی اگه از اپل استفاده میکنید و بخوایین روی گوشی اندرویدی بازی کنین مشکلی به وجود نمیاد

 • چه جوری روی اکانت فیس بوک ذخیره کنیم ؟؟اگه توضیح بدین ممنون میشم

 • سلام میگه ابدیت میشه کی میاد

 • سلام
  من یه کلن با همون لیگ ساختم حالا میخوام بیام بیرون میشه بگید چجوریه

 • ببخشید من داشتم بازی میکردم که بازی مساوی شد بعد یک پیام داخل بازی اومد هرچی صبر کردم لود نکرد بعد رفتم بیرون هر کار کردم دیگه داخل بازی نرفت میشه لطفا یه راهنمایی کنید

 • سلام من دوتا اکانت داشتم ک یکی رو سیو نکردم و اونی رو ک سیو نکرده بودم ب سطح بالایی رسیده بود و بعد اشتباهی رفتم رو اکانتی ک سیو بود حالا میخوام بدونم باید چیکار کنم ک اکانتی ک سیو نکردم برگرده این بازی دیلیت اکانت هم داره؟ اگ داره راهنمایی کنید شاید اکانتم برگرده لطفن راهنمایی کنید🙏

 • من یه اکانت داشتم الان هر کاری میکنم برنمی گرده خیلی هم براش زحمت کشیدم اگه کسی بلده یادم بده چطور اکانتم بیارم بالا بیدا پی وی تلگرامJavad0407CR7
  لطفا اگه کسی بلده بیاد پی وی

 • سلام من بازی رو نصب کردم و روی فیسبوک ذخیره کردم یکی از دوستام بهم گفت می تونی دوتا اکانت با یک گوشی داشته باشی من ی اکانت فیسبوک دیگه ساختم و بازی رو که قبلا سیو کرده بودم پاک کردم و نصب کردم اکانت جدیده رو ذخیره کردم حالا می خواهم اکانت رو عوض کنم نمیشه لطفا راهنماییم کنید

 • چقد بازی مسخرس
  از دم ورود به بازی کریس رونالدو بهت میدن اقا شاید من اینو نخام 😑😑😑
  اصلا گزینه خریدوفروش بازیکنان کجاست پیداش نمیکنم

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu