کریر هوشمند Dr Macaron سامسونگ برای نگهداری از کودکان به شیوه ای مدرن

دسته : اخبار

آزمایشگاه C-Lab سامسونگ به تازگی جدیدترین نوآوری خود را معرفی کرده است. این گجت برای آسان تر کردن وظایف دشوار بچه داری طراحی شده است. کریر هوشمند Dr Macaron سامسونگ دارای چندین قابلیت است که به پدر و مادرها در حمل نوزاد و چک کردن وضعیت سلامتی آنها در طول روز کمک خواهد کرد.

کریر هوشمند Dr Macaron سامسونگ وزن نوزاد را با استفاده از سیستم hipseat در همه ی جهات بدن والدین پخش می کند و با یک دست قابل تنظیم است.

علاوه بر این کریر هوشمند به صورت یک پلتفرم نگهداری از نوزاد نیز عمل می کند. با قرار دادن یک سنسور کوچک در صندلی نوزاد نیاز به تغییر پوشک نوزاد بررسی می شود. این سنسورها به پدر و مادر اطلاع خواهند داد که چقدر بر روی پا ایستاده اند.

بالا بردن صندلی کریر وزن را از دور شانه ها به دور کمر پخش می کند. به این صورت می توان به راحتی بر روی کودک داخل کریر تمرکز کنید.

کریر هوشمند Dr Macaron سامسونگ

طراحی و قابلیت های اپلیکیشن کریر هوشمند Dr Macaron سامسونگ

اپلیکشن همراه کریر نوزاد هوشمند Dr Macaron امکان ثبت فعالیت های کودک و تنظیم برنامه ی زمانی آنها را می دهد. سنسور Macaron به کار رفته در صندلی داده ها را به اپلیکیشن می فرستد و والدین می توانند وضعیت کودک خود را چک کنند.

طراحی این کریر بسیار ساده و کاربردیست به نحوی که همه ی لوازم اضافه از این طراحی حذف شده اند. یک ظاهر جمع و جور و در عین حال زیبا که برخلاف اکثر کریرهای موجود در بازار به رنگ تیره و خسته کننده نیست. رنگ عاجی روشن به این کریر ظاهری تمیز داده است.

کریر هوشمند Dr Macaron سامسونگ

رویکرد اصلی برای ساخت کریر هوشمند Dr Macaron سامسونگ تلاش برای بهبود انجام وظایف بچه داری به شیوه ای نوین است. کودک علاوه بر اینکه به گرمی در آغوش گرفته می شود با طراحی خاص و تجهیزات خاص این کریر نیازهای خود را به اطلاع پدر و مادر می رساند.

آزمایشگاه C-Lab سامسونگ الکترونیک به دنبال ارائه راه حل های متفاوت و منحصر به فرد برای پاسخ به خواست های کاربران است.

نظر شما در مورد کریر هوشمند Dr Macaron سامسونگ چیست؟

Source: mobilesyrup

از دست ندهید!

تجربه ساخت اولین اپلیکیشن خود را با این 5 نکته خیال انگیزتر کنید!

همیشه اولین‌ها هیجان انگیزترند! اولین‌هایی پُردلهره، پر از نگرانی و فرسایشی که سنگِ‌بنای همه چیز محسوب می‌شوند. خصوصا اولین

ادامه مطلب...
آپدیت Google Voice

آپدیت Google Voice – گفتگوی صوتی گوگل، لباس تازه بر تن می‌کند!

به تازگی جزییات آپدیت Google Voice منتشر شده است و کاربران می‌توانند ارتباط بهتری را در قالب اپلیکیشنی که

ادامه مطلب...
تصویر جدید ال جی G6

تصویر جدید ال جی G6 از تحولات اساسی در طراحی این گوشی خبر می‌دهد

تصویر جدید ال جی G6 که به تازگی منتشر شده‌؛ ظاهر جذاب این گوشی را به نمایش گذاشته‌ است!

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu