Batlle Bay

اپلیکیشن PlayStation – چگونه گوشی یا تبلت خود را به کنسول PS4 متصل کنیم؟

دسته : آموزش

در دنیایی که توسط صفحه نمایش های مختلف احاطه شده، بسیار طبیعیست که بخواهیم تا حد امکان تجربه ی گیمینگ‌ ما یکپارچه و متحد باشد. اپلیکیشن PlayStation این امکان را برای کاربران ارائه کرده است. با هات اپ نیوز در آموزش چگونگی راه اندازی اپلیکیشن PlayStation همراه باشید.

رویای نمایشگر دوم یا همان Second screen سال هاست به عنوان تجربه ای توسعه نیافته باقی مانده است. این تجربه در دستگاه هایی همچون Wii U درست و کارآمد نبود.

اپلیکیشن موبایلی PlayStation حس طبیعی کنسول را به کاربر منتقل می کند. با این اپلیکیشن بیشتر قابلیت هایی که در تلوزیون در اختیار دارید به گوشی موبایل آورده می شود.

اپلیکیشن PlayStation

استفاده از این اپلیکیشن به سادگی وارد شدن به اکانت PSN است. هنگامی که این کار انجام شد، می توانید پروفایل های PlayStation را مرور کنید، غنائم و جایزه ها را مقایسه کرده و مستقیما از داخل اپلیکیشن به خرید بپردازید. خرید های شما به طور اتوماتیک در کنسول دانلود می شود.

این اپلیکیشن فاقد برخی از قابلیت های کاربردی است. به طور مثال سرویس پیام رسان به یک اپلیکیشن مستقل انتقال داده شده است. با این حال این اپلیکیشن همراهی ارزشمند برای دارندگان PS4 به شمار می رود.

در اینجا آموزش چگونگی اتصال اپلیکیشن با کنسول توضیح داده شده است:

آموزش گام به گام راه اندازی اپلیکیشن PlayStation

گام اول: دانلود اپلیکیشن PlayStation

اپلیکیشن PlayStation

قبل از این که اپلیکیشن PlayStation را برای دستگاه اندرویدی یا iOS دانلود کنید، باید اطمینان حاصل کنید که گوشی یا تبلت شما دارای سیستم عامل به روز باشد.

کاربران iOS باید حداقل نسخه ی 6 این سیستم عامل را روی دستگاه خود داشته باشند. کاربران اندرویدی نیز حداقل به نسخه ی 4 اندروید نیاز دارند.

اپلیکیشن PlayStation را می توانید از لینک های زیر دانلود نمایید:

Buttons-03

Buttons-05

پس از دانلود و نصب برنامه آن را اجرا کنید. پس از اجرای برنامه از شما خواسته می شود که وارد اکانت PSN شوید.

هنگامی که وارد اکانت PSN شدید، به اکثر ویژگی های اپلیکیشن شامل رویدادها، پخش زنده و فروشگاه PlayStation دسترسی خواهید داشت.

گام دوم: همگام سازی گوشی یا تبلت با PS4

اپلیکیشن PlayStation

برای این که پروسه ی همگام سازی شروع شود، روی گزینه ی Connect to PS4 در گوشه ی پایین سمت چپ کلیک کنید و گزینه ی Second Screen را انتخاب کنید.

در این قسمت باید کنسولتان را انتخاب کنید. پس از انتخاب کنسول کدی روی نمایشگر تلوزیون نشان داده می شود. این کد را در گوشی یا تبلت خود وارد کرده و Register را لمس کنید.

موفق شدید! پس از لحظاتی دستگاه های شما شروع به همگام سازی خواهند کرد.

گام سوم: استفاده از اپلیکیشن

اپلیکیشن PlayStation

پس از این که گوشی یا تبلت شما با PS4 همگام شد، به گستره ی عظیمی از ویژگی ها و قابلیت ها دسترسی خواهید داشت.

تاثیرگذارترین تفاوتی که پس از ارتباط گوشی و کنسول PS4 متوجه آن می شوید، ارائه ی یک سری قابلیت های کاربردی در بازی های مختلفی همچون Metal Gear Solid V و Watch Dogs است.

به طور مثال، اپلیکیشن Battlefield 4 به شما قابلیت دسترسی به دوستانتان در اکانت PSN و وضعیت بازی های چند نفره را ارائه می دهد. حتی می توانید اسلحه ها و ابزارهای کاراکترها را با گوشی خود تغییر دهید.

اپلیکیشن PlayStation قبلا دسترسی به یک سرویس پیام رسان را فراهم می کرد. اما اکنون برقراری ارتباط با دوستان و رقیبان در اپلیکیشن جداگانه ای به نام PlayStation Messages قرار داده شده است.

این برنامه نیز برای دستگاه های اندروید و iOS از لینک های زیر قابل دسترسی است. از بازی کردن لذت ببرید!

Buttons-03

Buttons-05

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

Source: digitaltrends