Pavel Durov

گلکسی S8 رایگان برای صاحبان نوت 7 طرح جدید جبران خسارت سامسونگ

دسته : اخبار

طبق شایعاتی که از گوشه و کنار به گوش می رسند گلکسی S8 رایگان برای صاحبان نوت 7 برنامه ی جدید سامسونگ برای جبران خسارت های وارد شده به مشتریانی است که مجبور شدند گلکسی نوت 7 خود را با گلکسی S7 یا S7 Edge تعویض کنند.

بعد از پایان روزهای انفجاری برای سامسونگ و سرنوشت شوم گلکسی نوت 7 خاطره ی بد از دست دادن این گوشی که می توانست شاهکاری در بازار اسمارتفون ها باشد در ذهن خیلی از طرفداران سامسونگ حک شد.

این مشتریان یک گلکسی S8 با پرداخت هزینه ای ناچیز دریافت خواهند کرد. گلکسی S8  قرار است در مارس 2017 رونمایی شود. میزان هزینه ی پرداختی صاحبان نوت 7 به این موضوع بستگی خواهد داشت که آیا نوت 7 خود را در جریان فراخوان اول یا دوم تعویض کرده اند.

به گفته ی سخنگوی سامسونگ:

این برنامه ی جدید برای جبران خسارت مشتریان به صاحبان قبلی نوت 7 این امکان را خواهد داد که آسان تر مدل بعدی سامسونگ را به دست آورند.

گلکسی S8 رایگان برای صاحبان نوت 7

گلکسی S8 رایگان برای صاحبان نوت 7! واکنش مشتریان چه خواهد بود؟

گلکسی نوت 7 در ماه آگوست رونمایی شد. بعد از چند هفته گزارش های مختلفی از انفجار باتری این گوشی منتشر شد. سامسونگ بعد از انجام تحقیقاتی تصمیم گرفت با اعلام فراخوانی نوت 7 های خود را از بازار جمع آوری کند و در نهایت نیز تولید نوت 7 برای همیشه متوقف شد.

نوت 7 اولین گوشی از سری نوت بود که دارای باتری غیر قابل تعویض بود و همین موضوع باعث جمع آوری این گوشی طی دو فراخوان شد. حتی بعد از چند روز گزارش هایی در مورد انفجار نوت 7 های تعویض شده نیز منتشر شد.

گلکسی نوت 7 یکی از گران ترین گوشی های سامسونگ بود. سامسونگ برای حفظ مشتریان خود در حال ارائه ی تسهیلاتی به آنها است. از جمله اینکه مشتریانی که گلکسی نوت 7 خود را با یکی از گوشی های دیگر سامسونگ تعویض کنند 100 دلار دریافت خواهند کرد.

این غول کره ای در تلاش است مشتریان خود را مطمئن کند مشکلات اخیر فقط منحصر به یک مدل خاص بود و سایر مدل های سامسونگ دارای این مشکل نیستند. علاوه بر این خبرهایی نیز در این مورد منتشر شد که سامسونگ فقط به رونمایی یک پرچمدار به صورت سالیانه اکتفا خواهد کرد و شاید برند نوت برای همیشه به تاریخ بپیوندد.

هنوز جزئیاتی در مورد طرح جبران خسارت سامسونگ یعنی گلکسی S8 رایگان برای صاحبان نوت 7 منتشر نشده است. باید دید واکنش مشتریان به گوشی های جدید سری S چگونه خواهد بود.

شما چه فکر می کنید آیا گلکسی S8 سامسونگ را از باتلاق نوت 7 بیرون خواهد کشید؟

Source: androidheadlines

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

2 commentsOn گلکسی S8 رایگان برای صاحبان نوت 7 طرح جدید جبران خسارت سامسونگ

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu