گلکسی S8 رایگان برای صاحبان نوت 7 طرح جدید جبران خسارت سامسونگ

دسته : اخبار

طبق شایعاتی که از گوشه و کنار به گوش می رسند گلکسی S8 رایگان برای صاحبان نوت 7 برنامه ی جدید سامسونگ برای جبران خسارت های وارد شده به مشتریانی است که مجبور شدند گلکسی نوت 7 خود را با گلکسی S7 یا S7 Edge تعویض کنند.

بعد از پایان روزهای انفجاری برای سامسونگ و سرنوشت شوم گلکسی نوت 7 خاطره ی بد از دست دادن این گوشی که می توانست شاهکاری در بازار اسمارتفون ها باشد در ذهن خیلی از طرفداران سامسونگ حک شد.

این مشتریان یک گلکسی S8 با پرداخت هزینه ای ناچیز دریافت خواهند کرد. گلکسی S8  قرار است در مارس 2017 رونمایی شود. میزان هزینه ی پرداختی صاحبان نوت 7 به این موضوع بستگی خواهد داشت که آیا نوت 7 خود را در جریان فراخوان اول یا دوم تعویض کرده اند.

به گفته ی سخنگوی سامسونگ:

این برنامه ی جدید برای جبران خسارت مشتریان به صاحبان قبلی نوت 7 این امکان را خواهد داد که آسان تر مدل بعدی سامسونگ را به دست آورند.

گلکسی S8 رایگان برای صاحبان نوت 7

گلکسی S8 رایگان برای صاحبان نوت 7! واکنش مشتریان چه خواهد بود؟

گلکسی نوت 7 در ماه آگوست رونمایی شد. بعد از چند هفته گزارش های مختلفی از انفجار باتری این گوشی منتشر شد. سامسونگ بعد از انجام تحقیقاتی تصمیم گرفت با اعلام فراخوانی نوت 7 های خود را از بازار جمع آوری کند و در نهایت نیز تولید نوت 7 برای همیشه متوقف شد.

نوت 7 اولین گوشی از سری نوت بود که دارای باتری غیر قابل تعویض بود و همین موضوع باعث جمع آوری این گوشی طی دو فراخوان شد. حتی بعد از چند روز گزارش هایی در مورد انفجار نوت 7 های تعویض شده نیز منتشر شد.

گلکسی نوت 7 یکی از گران ترین گوشی های سامسونگ بود. سامسونگ برای حفظ مشتریان خود در حال ارائه ی تسهیلاتی به آنها است. از جمله اینکه مشتریانی که گلکسی نوت 7 خود را با یکی از گوشی های دیگر سامسونگ تعویض کنند 100 دلار دریافت خواهند کرد.

این غول کره ای در تلاش است مشتریان خود را مطمئن کند مشکلات اخیر فقط منحصر به یک مدل خاص بود و سایر مدل های سامسونگ دارای این مشکل نیستند. علاوه بر این خبرهایی نیز در این مورد منتشر شد که سامسونگ فقط به رونمایی یک پرچمدار به صورت سالیانه اکتفا خواهد کرد و شاید برند نوت برای همیشه به تاریخ بپیوندد.

هنوز جزئیاتی در مورد طرح جبران خسارت سامسونگ یعنی گلکسی S8 رایگان برای صاحبان نوت 7 منتشر نشده است. باید دید واکنش مشتریان به گوشی های جدید سری S چگونه خواهد بود.

شما چه فکر می کنید آیا گلکسی S8 سامسونگ را از باتلاق نوت 7 بیرون خواهد کشید؟

Source: androidheadlines

از دست ندهید!

کنگره‌ جهانی موبایل 2017

در کنگره‌ جهانی موبایل 2017 شاهد چه رویدادهایی خواهیم بود؟

اگر به دنبال گوشی‌های جدید و متفاوت هستید، کنگره‌ جهانی موبایل یا همان MWC، از آن رویدادهایی است که باید

ادامه مطلب...

دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی از تاریخ انتشار اندروید Wear 2.0 تا عینک AR اپل

بعد از روزهای پُرهیجان CES 2017 تصور می‌شد هیجان دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی تاحدی فروکش کند اما اتفاقات دنیای پوشیدنی‌ها

ادامه مطلب...

اپلیکیشن OfferUp این دو کارآفرین جوان را میلیاردر کرد!

میلیاردر شدن آن هم از طریق یک اپلیکیشن موضوع جذابی است که بصورت ویژه در این مطلب با اپلیکیشن

ادامه مطلب...

2 commentsOn گلکسی S8 رایگان برای صاحبان نوت 7 طرح جدید جبران خسارت سامسونگ

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − 4 =

Mobile Sliding Menu