crash club

آسیب پذیر بودن شیشه ی دوربین ال جی V20 شکایت جدید مشتریان را به همراه داشت

دسته : اخبار

تاکید بیشتر بر دوربین باعث افزایش سایز این قسمت نسبت به بدنه ی گوشی شده است. همین موضوع باعث شده دوربین بیش از قبل در معرض آسیب قرار گیرد و اولین جای گوشی که آسیب خواهد دید همین برجستگی شکل گرفته در نتیجه ی تلاش برای داشتن دوربین بهتر خواهد بود. آسیب پذیر بودن شیشه ی دوربین ال جی V20 نیز از شکایت های جدید کاربران در این زمینه است.

به نظر می رسد این روزها بیش از هر چیز شاهد رشد و ارتقا سریع تر دوربین گوشی ها نسبت به خود گوشی ها هستیم. این ولع سیری ناپذیر سازندگان گوشی برای ساخت دوربین های بهتر تا آنجا پیش رفته است که برآمدگی دوربین گوشی ها روز به روز برجسته تر می شود.

علت آسیب پذیر بودن شیشه ی دوربین ال جی V20 چیست؟

کمپانی هایی همچون اپل برای جلوگیری از آسیب های احتمالی از یاقوت کبود به دلیل استحکام زیاد آن در این قسمت استفاده می کنند. اما در مورد ال جی  LG V20 باید گفت که از این راهکار برای مقاومت بیشتر دوربین استفاده نشده است.

طبق ویدئوهای منتشر شده و شکایات جدید کاربران شیشه ی دوربین ال جی V20 به شدت آسیب پذیر بوده و شیشه ی روی دوربین به سرعت می شکند.

آسیب پذیر بودن شیشه ی دوربین ال جی V20

یکی از کاربران در پستی ادعا می کند که پوشش دوربین بعد از اینکه فلش ال ای دی برای مدت زمان طولانی روشن بماند ترک خواهد خورد! کاربر دیگری از شکستن شیشه ی دوربین بدون هیچ دلیل خاصی شکایت دارد.

هنوز این شکایات در مراحل اولیه ی خود هستند و احتمالا کاربرانی که این مشکلات را گزارش کرده اند منظورشان این بوده است که بیشتر مواظب دوربین ال جی V20 خود باشید.

طبق ویدئوهایی که از طریق دفتر مرکزی ال جی در کره منتشر شده اند باید گفت که شیشه ی محافظ دوربین خود لنز نیست بلکه بیشتر شبیه یک پوشش است (چیزی شبیه فیلترهای یو وی در لنزهای دوربین های قدیمی).

این یعنی خود دوربین آسیب نمی بیند چون بخشی کاملا مجزا است و تعویض قسمت آسیب دیده نباید چندان دشوار باشد. نگاهی دقیق به دوربین ال جی V20 نشان داد که این گوشی از این نظر رقیبی قدرتمند است.

مقایسه ی دوربین پرچمدار جدید ال جی با سایر رقبای بازار نیز نتایج جالبی به همراه داشته است. ال جی در زمینه ی دوربین راهی متفاوت را انتخاب کرده است و به نظر می رسد با قابلیت های جالبی که دارد نواقص احتمالی از جمله آسیب پذیر بودن شیشه ی دوربین ال جی V20 قابل چشم پوشی است.

شما چه فکر می کنید؟

Source: ubergizmo

از دست ندهید!

پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی

برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی وقت‌شناس باشید!

در روزگاری زندگی می‌کنیم که هر برند برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی باید وقت‌شناس باشد تا بیش‌ترین تعامل

ادامه مطلب...
بازی Faraway

بازی Faraway و ماجراجویی در میان خرابه‌های رمزآلودهِ دوران باستان!

در این مطلب به معرفی بازی Faraway محصول MouseCity خواهیم پرداخت. در همین ابتدا بد نیست بدانید سازندگان این بازی

ادامه مطلب...
استفاده از گوشی در محیط کار

این 10 عادت آزاردهنده را به هنگام استفاده از گوشی در محیط کار کنار بگذارید

همه ما عاشق گوشی‌های خود هستیم اما بعضی عادت‌های استفاده از گوشی در محیط کار واقعا آزاردهنده هستند و

ادامه مطلب...

1 دیدگاهOn آسیب پذیر بودن شیشه ی دوربین ال جی V20 شکایت جدید مشتریان را به همراه داشت

  • باربری تهران

    سلام گوشی های الجی از همه لحاظ خوب هستن ولی با این مشکل شکست میخوره این پرچمدار

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu