بازی Skala و پرش در دنیای رنگارنگ اشکال هندسی که ساعت ها شما را مشغول خواهد کرد

دسته : اپلیکیشن

بازی Skala محصول جدید استودیو tenggrenska می باشد که در استکهام سوئد واقع شده است. در واقع بازی Skala پرش به یک دنیای رنگارنگ می باشد که ساعت ها شما را مشغول خواهد کرد. پس بسیار مراقب باشید!

در بازی Skala تنها کاری که باید انجام دهید این است که پرش کنید! در واقع باید با لمس صفحه و کشیدن انگشت خود اندازه شخصیت بازی را تغییر داده تا بتواند از موانع عبور نماید.

بازی Skala

بازی Skala و اشکال هندسی

شخصیتی که در بازی Skala با آن سر و کار دارید یک مستطیل سفید رنگ می باشد و شما وظیفه دارید با تغییر اندازه ی آن مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارید.

بسیار دقت کنید در بازی Skala زمان دارای اهمیت ویژه ای است. اینکه مراحل را به پایان برسانید هنر نمی باشد بلکه با ثبت زمان بهتر شما برنده ی واقعی خواهید بود!

در بازی Skala شما با پنج بخش رو به رو هستید که در این بازی هر کدام از بخش ها با نام WORLD شناخته می شوند. بطور مثال بخش اول WORLD 1 می باشد که HEZAGON نام دارد. این بخش دارای 7 مرحله است که باید در بهترین زمان آنها را پشت سر بگذارید.

با گذشتن از هر مرحله در بازی Skala مراحل و بخش های بعدی که قفل می باشند برای شما باز خواهند شد.

بازی Skala

بازی Skala و چالش های پیش رو

در بازی Skala موانع بصورت اشکال هندسی سر راه شما قرار می گیرند. مراقب باشید به موانع قرمر رنگ برخورد نکنید. موانع زرد رنگ را هم باید با تغییر اندازه ی مستطیل رد کنید. حواستان باشد در ادامه  موانع جدید با رنگ هایی متفاوت انتظار شما را می کشند.

در نگاه اول کار مشکلی پیش رو ندارید ولی هر چه جلوتر می روید با چالش های بزرگتر رو به رو خواهید شد. بطور حتم شما عاشق بازی Skala خواهید شد! خاطرتان باشد در بالای صفحه سمت راست بهترین رکورد شما در گذر از مراحل و بخش های مختلف ثبت خواهد شد.

بازی Skala

موسیقی و صداهای استفاده شده در بازی هم در القای حس رقابت بسیار تاثیر گذار هستند. مستطیل های سفید کوچک را فراموش نکنید! در گذر از موانع آنها را دریافت خواهید کرد. توجه کنید این مستطیل های سفید رنگ در بازی Skala بسیار با ارزش هستند!

بازی Skala

زمان را از دست ندهید و هر چه زودتر پا به دنیای رنگارنگ اشکال هندسی بگذارید و رکورد بزنید!

این بازی برای اندروید و iOS منتشر شده و از طریق لینک های زیر می توانید آن را دانلود نمایید:

Buttons-03

Buttons-05

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

تریلر بازی Skala را می توانید از زیر تماشا کنید:

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu