Batlle Bay

بازی Break Liner سفینه ی شما را در بین خطوط به چالش می کشد

دسته : اپلیکیشن

بازی Break Liner با همکاری Ketchapp و mamaugames در اپ استور و پلی استور در دسترس مخاطبین بازی های ساده ی موبایلی قرار گرفته است.

هدف Mamau ایجاد سرگرمی در محیطی ساده همراه با چالش و هیجان برای بازی های موبایل و جذب مخاطب بیشتر با استفاده از همین ترفند و توجه به خواسته های مخاطبین می باشد.

در بازی Break Liner گیم پلی ساده و در عین حال هیجان انگیز همراه با چالش های فراوان نکته ای مهم و قابل توجه می باشد که Mamau به طور کامل آن را رعایت کرده است. تا حدی که آنها این ویژگی ها را شعار خود برای تولید بازی های موبایلی قرار داده اند.

بازی Break Liner

بازی Break Liner و خطوط زرد

در بازی Break Liner شما باید سفینه ی خود را در فضای خارج از جو کنترل کنید. از وسط خطوط زرد رنگ عبور کرده و آن ها را بشکنید.

کنترل سفینه برای شما بسیار راحت است تنها با تپ کردن ساده از یک سمت به سمت دیگر پرواز کنید. بازی Break Liner به صورت مرحله ای طراحی شده و شما با شکستن خطوط زرد رنگ به لول بعدی ارتقا پیدا می کنید.

به طور مثال اگر در لول 24 می باشید باید 24 خط زرد رنگ را شکسته تا به لول 25 بروید و بازی همین گونه ادامه پیدا می کند.

سرعت و دقت در کنترل بازی Break Liner

نکته ی مهمی که باید به آن توجه کنید این است که کنترل سفینه بسیار راحت بوده ولی سرعت عمل و دقت در بازی Break Liner کار شما را سخت می کند!

از مزیت های دیگر بازی Break Liner می توان به ورود سریع در بازی اشاره کرد. شما بدون ثبت نام یا تنظیم خاصی می توانید وارد بازی شده و از بازی کردن لذت ببرید.

زمانی که می خواهید بازی Break Liner را شروع کنید سفینه ی شما در سمت چپ خطوط کج قرار دارد. دقت کنید همیشه بازی از سمت چپ آغاز می شود.

با تپ کردن صحیح در صفحه اول شما از خط زرد رنگ اول عبور می کنید خطوط به صورت عمودی تغییر کرده و در سمت راست بازی را ادامه خواهید داد.

بازی Break Liner

خطوط قرمز و مشکی در بازی Break Liner

شما وظیفه دارید از چپ به راست و راست به چپ (با تپ کردن) خط زرد رنگ را شکسته و لول خود را در بازی Break Liner افزایش دهید. برخورد با خطوط قرمز به منزله ی انهادم سفینه ی شما می باشد.

خطوط مشکی رنگ باعث می شود در همان سمت بمانید یعنی اگر در سمت چپ هستید و با تپ کردن به خط مشکی برخورد کردید در سمت چپ خواهید ماند و خط مشکی رنگ به رنگ قرمز تبدیل می شود.

گاهی مواقع نمی توانید از خط زرد عبور کنید و همزمان اگر عمل تپ کردن را انجام ندهید سفینه منفجر خواهد شد! باید به خطوط مشکی برخورد کنید تا بتوانید بازی را ادامه دهید اما فقط یکبار این عمل ممکن می باشد زیرا بلافاصله بعد از برخورد با خط مشکی، رنگ آن قرمز شده و اگر دوباره با همان خط برخورد کنید سفینه ی شما منهدم می شود.

نکته دیگر که در بالا نیز به آن اشاره کوتاهی شد این است اگر بعد از شروع بازی یا در هنگامی که عبور از خط های زرد سخت شده صفحه را تپ نکنید بعد از مدت کوتاهی سفینه ی شما نابود می شود.

یادتان نرود در بازی Break Liner اگر لول شما به فرض 25 باشد برای عبور از این لول باید 25 خط زرد را شکسته تا به لول 26 برسید.

بازی Break Liner و انتخاب سفینه

در بازی Break Liner شما می توانید سفینه ی دلخواه خود را داشته باشید. گزینه ی انتخاب سفینه در پایین صفحه بازی معلوم است.

شما می توانید با تغییر لول خود سفینه ی جدیدی را انتخاب کنید به طور مثال اگر لول شما به 50 برسد سفینه ی سوم را می توانید انتخاب و بازی را ادامه دهید.

سرعت حرکت هر کدام از سفینه ها فرق می کند به همین خاطر است که باز شدن آن ها به لول بازی بستگی دارد هر چه در بازی پیش روید سرعت بیشتر شده و شما سفینه ای را لازم دارید که با لول شما یکی باشد.

برای دانلود بازی Break Liner می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

Buttons-03

Buttons-05

myket Button K-P256

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

ضمن اینکه می توانید ویدئوی این بازی جذاب را از زیر مشاهده کنید:

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu