The best strategy games in 2016

اپلیکیشن Lifeworks و تجربه متفاوت حس رضایتمندی از کار کردن

دسته : کسب و کار

تحلیل معضل نارضایتی شغلی همیشه برعهده روانشناسان و جامعه شناسان بوده است؛ اما اینبار توسعه دهندگان اپلیکیشن در بررسی علل و عواملی که منجر به عدم رضایت افراد از شغل و کسب وکار دخالت کرده اند و اپلیکیشن Lifeworks را در جهت رضایتمندی از کار کردن و کاهش آسیب های حادی که به دنبال ناخشنودی از ایجاد می شود تولید نموده اند.

به خوبی می دانیم که یکی از مهم ترین بخش های زندگی انسان کار و زمینه ی اشتغال او است که ارتباط مستقیمی با میزان رضایتمندی هر فرد دارد. نارضایتی شغلی ریشه ی بسیاری از اختلافات و احساسات ناخوشایندی می باشد که ممکن است هر کسی در زندگی تجربه کند.

گاهی همین شغل است که به کابوس انسان مبدل شده و تمام قابلیت ها و ظرفیت های وجود آدمی در پس این نارضایتی پنهان می شود.

اپلیکیشن Lifeworks

Jamie True توسعه دهنده ی اپلیکیشن Lifeworks دلایل اصلی ترک شغل توسط مردم را طبق بندی نموده است. او ادعا می کند که کمپانی های بزرگ با بهره مندی از Lifeworks کارکنان شادتری خواهند داشت و می توانند با عواملی که موجبات عدم تمرکز و حواس پرتی سرکار را فراهم می کنند مقابله نمایند.

در پست امروز هات اپ نیوز به همراه بررسی دلایل ترک و عدم رضایتمندی افراد از کار کردن به معرفی قابلیت های اپلیکیشن Lifeworks می پردازیم. با ما همراه باشید.

آشنایی با اپلیکیشن Lifeworks و جلوگیری از ترک کار

Using Lifeworks to fix the reasons make people leave their job

اغلب افراد معمولا به ناچار به کار کردن تن می دهند و در اوضاعی که اشتغال معضل بزرگ جوامع باشد برای کار کردن حق انتخابی وجود ندارد.

اما با توجه به این که بخش عمده ای از شبانه روز انسان ها در محل کار سپری می شود موضوع نارضایتی از کار و پیامدهای آن جدی بوده و به نظر می رسد استفاده از تکنولوژی بتواند این مشکل را تا حدودی رفع کند.

برخی از معضلاتی که با به کارگیری اپلیکیشن Lifeworks مدیریت می شوند را در ادامه می خوانید.

معضل علاقمندی به کار

طبق آمار 72 درصد از مردم به کار خود علاقه ای نداشته و احساس می کنند آن جایی که باید باشند قرار ندارند. این علاقمندی می تواند ناشی از عدم شناخته شدن در جمع و تعامل با دیگران باشد.

ایده ی Lifeworks برای علاقمند کردن کارمندان

اپلیکیشن Lifeworks برای این دسته از افراد تعامل و شناخت بیشتر را با تشکیل تیم های مختلف توصیه می کند. در این سیستم افراد با یکدیگر آشنا می شوند و با پیام های مثبت انرژی مضاعفی منتقل می شود.

اپلیکیشن Lifeworks

معضل دیده شدن در محیط به کار

علاوه بر تعامل، انسان ها دوست دارند دیده شوند. به همین دلیل است که حضور انفرادی در میان جمعی که از گروه های مختلف تشکیل شده برای فرد مشکل است.

در محیط کار هم همین نیاز برای کارمندان وجود دارد. آنها دوست دارند عضوی از یک تیم باشند و توانایی های آن ها دیده شود. نباید احساس زیردست بودن، انگیزه افراد را نابود کند.

ایده ی Lifeworks برای دیده شدن افراد

در اپلیکیشن Lifeworks بخشی تحت عنوان feed دیده می شود که احتمالا در سایر شبکه های اجتماعی دیده اید. در این قسمت کارمندان مختلف می توانند وقایع را با سایر افراد به اشتراک بگذارند یا مثلا برای دورهمی یا قرارهای گروهی برنامه ریزی کنند.

اپلیکیشن lifeworks

معضل مالی و ترک کار

تاکنون تکنولوژی در جهت رفع معضل بیکاری به خوبی عمل کرده است. به نظر می رسد مشکل مالی افراد هم از همین طریق برطرف شود.

یکی دیگر از دلایل رایج برای ترک کار حقوق کم افراد می باشد. حقوقی که جوابگوی نیاز کارمند نیست و تصور می کند با کار کردن در شرکت و ادارات دیگر می تواند مزایا و دستمزد بیشتری متناسب با توانایی هایش دریافت کند.

ایده ی Lifeworks برای رفع مشکلات مالی افراد

اپلیکیشن Lifeworks در این زمینه هم موفق عمل نموده است. با استفاده از این برنامه افراد می توانند به لیست تمامی رستوران ها، فروشگاه ها و …با تخفیفات قابل توجه دسترسی پیدا کنند. پیش بینی می شود به واسطه ی این لیست هر فرد بتواند تا 6 درصد از حقوق خود را پس انداز کند.

ایده Lifeworks برای دیده شدن افراد

آشنایی با لیست پیشنهادی Lifeworks

اپلیکیشن Lifeworks لیست بلندبالایی را به شما پیشنهاد می کند. در این لیست تنها برای کشور انگلستان و برند Bodyshop حدود 6 درصد، برای بیش از 600 رستوران 50 درصد و برای خرید از کمپانی Starbucks نزدیک به 9 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

علاوه بر این لیست هر کاربر می تواند با جستجوی کوتاهی در اینترنت به اقلام تخفیف دار دسترسی یابد.

معضل عدم تعادل زندگی شغلی و شخصی

عدم تعادل در زندگی و کار کردن به خصوص در کلان شهرها مسئله ی حادی است. افراد ساعت ها را در مسیر رفت و آمد صرف می کنند و با تنش های کاری حوصله ای برای پرداختن به زندگی شخصی خود نخواهند داشت.

از طرفی با وجود کار زیاد باز هم نگرانی های مالی دارند و نهایتا هم باید با معضل کار زیاد و ابتلا به بیماری های قلبی و…دست و پنجه نرم کنند.

اپلیکیشن lifeworks

ایده ی Lifeworks برای رفع مشکل عدم تعادل در زندگی

برای رفع مشکلات مربوط به استرس های کاری یا مشکلات خانوادگی اپلیکیشن Lifeworks شما را به بیش از 20 هزار مشاور و کارشناس متصل می کند و می توانید از راهکار های طلایی این افراد در جهت متعادل کردن زندگی خود استفاده کنید.

به عنوان مثال کارشناسان ایده ی کار کمتر اما هوشمندانه را با ترفند های کاربردی به شما معرفی می کنند.

پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن Lifeworks سایت lifeworks ببینید.

سخن آخر:

همان طور که می بینید اپلیکیشن Lifeworks تمام نیروهای امدادی ممکن را به صورت مجازی برای رفع معضلات یک کارمند بسیج کرده است.

به امید این که هیچ کارمندی به دلیل مشکلات مالی یا عدم تعادل در زندگی شخصی و شغلی دست از کار نکشد و زندگی شادتری داشته باشد. احتمالا ساخت این اپلیکیشن می تواند ایده ای برای ساخت اپلیکیشن های متناسب با داخل کشور برای شما باشد.

شما چه فکر می کنید؟

به نظر شما مشکلات و نگرانی شاغلان با استفاده ی کمپانی ها از این اپلیکیشن و ارتباط بهتر کارمندان برطرف خواهد شد؟ دیدگاه خود را مطرح کنید.

source: thememo

از دست ندهید!

ویژگی‌های آیفون 8

ویژگی‌های آیفون 8 این گوشی خسته‌کننده آینده را بشناسید!

از گوشه و کنار زمزمه‌هایی از ویژگی‌های آیفون 8 بصورت نه‌چندان دقیق و مبهم شنیده می‎شود که البته تا

ادامه مطلب...

مروری بر گذشته و آینده گوشی‌های ضدآب – همراهِ روز‌های بارانی و برفی!

ضرورت وجود گوشی‌های ضدآب با این همه سرمایه‌ای که سالانه به دلیل صدمات آبی به موبایل رخ می‌دهد یک

ادامه مطلب...
کلکسیون گوشی‌های قدیمی

کلکسیون گوشی‌های قدیمی با 3500 گوشی و بیش از 1231 مدل مختلف!

قبل از وقوع انقلاب گوشی‌های هوشمند بیشتر مردم یک یا دو گوشی قدیمی داشتند، اما Stefan Polgari صاحب کلکسیون گوشی‌های

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu