Pavel Durov

اسمارت واچ های Emporio Armani به دنیای پوشیدنی های تکنولوژی پیوستند

دسته : پوشیدنی‌ ها
اسمارت واچ های Emporio Armani

Emporio Armani اعلام کرد که با رونمایی مجموعه ای از اسمارت واچ های هیبریدی جدید وارد بازار پوشیدنی ها می شود. اسمارت واچ های Emporio Armani علاوه بر قابلیت اتصال به گوشی به عنوان ردیاب فعالیت و خواب نیز عمل خواهند کرد.

آیا Emporio Armani به موقع وارد بازار اسمارت واچ ها شده یا بدترین زمان ممکن را انتخاب کرده؟ در هرحال این برند لوکس ایتالیایی نیز وارد دنیای پوشیدنی های تکنولوژی شده است.

اسمارت واچ های Emporio Armani

با کمک باتری های کوارتزی(quartz batteries) نیازی به شارژ مجدد نخواهد بود و با استفاده از اسمارت واچ های Emporio Armani گوشی و سایر وسایل گم شده ی خود را نیز خواهید یافت.

دقت زمانی فوق العاده بالا، دریافت همه ی نوتیفیکیشن ها و پیام ها، امکان کنترل موسیقی، عکاسی به صورت وایرلس بر روی گوشی از ویژگی های اسمارت واچ های آرمانی هستند.

Emporio Armani زمان خوبی را برای تاخت و تاز انتخاب نکرده است. فروش اسمارت واچ ها به شدت افت داشته و مشتریان به این راحتی ها حاضر به خرید یک اسمارت واچ نیستند.

کمپانی هایی مثل اپل تصمیم گرفته اند از مد فاصله بگیرند و بیشتر بر روی کارکردهای ردیابی سلامت متمرکز شوند. تعداد اسمارت واچ های فروخته شده نسبت به دوره ی زمانی جولای تا سپتامبر 2015 تا 52 درصد کاهش داشته است.

اسمارت واچ های Emporio Armani

اسمارت واچ های Emporio Armani ترکیبی از فن آوری و طراحی لوکس

 به گفته ی جورجیو آرمانی:

برند Emporio Armani همواره در خط مقدم نوآوری بوده است. این سری از ساعت های هیبریدی حاصل تحقیقات بسیار برای انتخاب سبکی است که علاوه بر استفاده از فن آوری های پیشرفته بر سهولت استفاده از آنها نیز تاکید داشته ایم.

فروش اسمارت واچ های Emporio Armani در بوتیک های سراسر جهان آغاز شده و این اسمارت واچ ها در رنگ های رزگلد، مشکی، gunmetal و فولاد ضد زنگ با بند فلزی یا چرمی عرضه خواهند شد.

فیس بافتدار شده با رنگ رزگلد با عقربه های طلایی برند Emporio Armani را به نمایش خواهند گذاشت. اسمارت واچ های Emporio Armani جذاب اما گران قیمت خواهند بود. قیمت این اسمارت واچ های لوکس بستگی به مدل آنها 250 تا 400 دلار خواهد بود.

آیا اسمارت واچ های Emporio Armani، آرمانی را در بازار بی رمق اسمارت واچ ها متفاوت خواهد کرد؟ زمان همه چیز را مشخص می کند!

Source: cnet