بازی Masky شما را به جشن بالماسکه با حال و هوایی عجیب خواهد برد!

دسته : اپلیکیشن
بازی masky

بازی Masky توسط digitalmelody منتشر شده و برنده ی IGJAM2016 در دسته ی بازی های موبایلی می باشد. رویدادی که طی آن توسعه دهندگان بازی در طی یک بازه ی زمانی 48 ساعته به رقابت می پردازند. شرکت کنندگان از توسعه دهندگان مبتدی تا حرفه ای تشکیل شده اند.

در بازی Masky شما به عنوان رقصنده ای در وسط میدان رقص همراه با ماسکی روی صورت باید افراد دیگر را در جمع خود آورده و با آنها مشغول رقص شوید.

شاید اسم جشن بالماسکه به گوشتان خورده باشد، جشن هایی که با لباس مبدل و نقاب در آن شرکت کرده بدون این که کسی شما را بشناسد. بازی Masky هم بدون شک از این جشن ایده گرفته است!

بازی Masky

بازی Masky و گیم پلی ساده و سر گرم کننده

بازی Masky دارای گیم پلی ساده و سر گرم کننده همراه با موسیقی زیبا می باشد. در بازی شما با نقابی روی صورت، رهبر اصلی گروه رقص می باشید که باید افراد دیگر را در سمت چپ و راست خود هنگام رقصیدن کنترل کنید.

در بازی Masky شما با تپ کردن صفحه شروع به رقصیدن خواهید کرد. باید توجه داشته باشید هر چه افراد بیشتری برای رقصیدن به شما اضافه شوند امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد!

بازی Masky

کنترل رقصنده ها در بازی Masky

در بالای سر شخصیت اصلی بازی مستطیلی وجود دارد که در وسط آن رنگ سبز، در کناره ها رنگ نارنجی و در دو انتهای آن رنگ قرمز را مشاهده خواهید کرد.

در ابتدای بازی Masky خط سفید رنگ در وسط قسمت سبز مستطیل نمایان است که وضعیت اولیه شما را نشان می دهد. با تپ کردن در سمت راست شما به راست می روید و رقصنده ی دیگری به شما می پیوندد با تپ کردن دوباره در سمت چپ به چپ خواهید رفت و فرد دیگری نقاب را به صورت زده و به شما ملحق خواهد شد.

بازی Masky

توجه داشته باشید شما باید در دو طرف به یک اندازه رقصنده داشته باشید اگر در یک طرف افراد بیشتر به شما اضافه شوند شما به آن سمت کشیده می شوید و خط داخل مستطیل به ناحیه قرمز رنگ آمده و شما و گروهتان نقش زمین خواهید شد!

بازی Masky در عین سادگی، گاهی بسیار پیچیده می شود و شما را غافلگیر می کند. ممکن است ناگهان زمین کج شود یا صفحه بر عکس شود شما باید با تپ کردن درست و سریع به موقع از این چالش ها موفق بیرون بیایید.

بازی Masky

و نکته پایانی اینکه شما می توانید نقاب های خود را تغییر داده و از رقصیدن با نقاب جدید خود در مراسمی عجیب و شاید هم جشن بالماسکه لذت ببرید.

بازی Masky

برای دانلود بازی Masky می توانید از لینک های زیر استفاده نمایید:

Buttons-03

Buttons-05

myket Button K-P256

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu