لی جائه یونگ مدیر جدید سامسونگ – تنها پسر Lee Kun-hee وارث این کمپانی شد

دسته : اخبار
لی جائه یونگ مدیر جدید سامسونگ

لی جائه یونگ تنها پسر Lee Kun-hee مدیر عامل بیمار سامسونگ به زودی تاج پادشاهی این امپراطوری کره ای را بر سر خواهد گذاشت. این مراسم با حضور اعضا هیئت مدیره سامسونگ امروز برگزار خواهد شد. لی جائه یونگ مدیر جدید سامسونگ در این مراسم به عضویت هیئت مدیره در خواهد آمد.

نسل جدید خانواده ی Lee احتمالا تغییرات واقعی جدیدی را برای سامسونگ الکترونیک به ارمغان خواهند آورد. به نظر می رسد انتظارات از نوه ی 48 ساله بنیان گذار سامسونگ Lee Byung-chull بسیار بالا است و همه نجات این غول تکنولوژی را تنها به دست او امکان پذیر می بینند.

لی جائه یونگ مدیر جدید سامسونگ

علی رغم اهمیت تاریخی زیاد این انتصاب بعضی از منتقدان معتقدند که این تغییر کافی نخواهد بود. Park Sang-in استاد دانشکده ی مدیریت دانشگاه ملی کره در این مورد می گوید:

برای مقابله با بحرانی که سامسونگ با آن روبرو است لی جائه یونگ باید مدیر عامل سامسونگ شود. اما تا زمانی که پدر او زنده است او باید به عنوان عضوی از هیئت مدیره به فعالیت بپردازد تا صلاحیت خود را در انجام وظیفه ی مدیریت نشان دهد.

براساس فرهنگ کره ی جنوبی لی تا زمان زنده بودن پدرش نمی تواند مسئولیت کامل را در دست بگیرد و یک عضو هیئت مدیره باقی خواهد ماند که باید مسئولیت خود  را با سه مدیر داخلی و پنج مدیر خارجی تقسیم کند. اما در نهایت لی جائه یونگ مدیر اصلی سامسونگ خواهد شد.

لی جائه یونگ مدیر جدید سامسونگ

لی جائه یونگ مدیر جدید سامسونگ چه برنامه هایی دارد؟

یکی از بزرگترین سازندگان گوشی های هوشمند و پردازنده در جهان برای سرمایه گذاری و فعالیت در بخش های جدید نیاز به مدیری جوان دارد تا بتواند از رقابت شدید بازار جان سالم به در ببرد.

لی جائه یونگ وارث جدید سامسونگ قصد دارد فعالیت های خود را به دو حوزه ی کلیدی محدود کند:

بیوفارماسوتیکال و قطعات خودرو، علاوه بر این قصد دارد با اولویت دادن به توسعه ی نرم افزاری بخش کسب و کار الکترونیک این کمپانی را نیز تقویت کند. لی جوان قصد دارد سامسونگ را با تخلیه دارایی های کمتر سودآور جمع و جورتر کند.

به نظر لی جائه یونگ مدیر جدید سامسونگ، آینده در بیوفارماسوتیکال (بیودارویی) است که هم برای بشریت مفید است و هم می تواند سودآور باشد. باید دید نسل بعدی خانواده ی حاکم بر سامسونگ چه برنامه هایی برای این ابر کمپانی هزار شاخه دارند.

Source: androidauthority

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu