The best strategy games in 2016

بازی Smile Inc و دو میلیون دانلود در دو روز از یوتیوبر معروف Roman Atwood

دسته : اپلیکیشن

این روزها ستاره ی محبوب یوتیوب رومن آتوود(Roman Atwood) با بازی Smile Inc سر و صدای زیادی به پا کرده است. آمار دو میلیون دانلود در دو روز خیره کننده است!!! ورود ستاره یوتیوب به صنعت بازی سازی و دانلود میلیونی بازی اش نمونه ای از همین موفقیت ها بوده است.

افراد زیادی وجود دارند که توانسته اند از قابلیت های مختلف شبکه های مجازی، سرویس های اشتراک ویدیو و پیام رسان ها در جهت درآمدزایی استفاده کنند. یوتیوب یکی از همان سرویس های مشهور است که به نظر می رسد هر کسی توانایی کسب درآمد از آن را دارد.

کاربران زیادی در این شبکه ها هستند که به صورت منظم ویدیو های مختلف و البته خاص تولید کرده اند. با افزایش فالوور و دنبال کننده، محبوب شده اند و نهایتا از همین طریق توانسته اند به عرصه های دیگری راه پیدا کنند.

بازی Smile Inc

داستان ستاره های خودساخته ی یوتیوب که با سرمایه های بسیار اندک مشهور شدند احتمالا برای شما هم خواندنی است. در مطلب امروز هات اپ نیوز به سراغ بازی Smile Inc و سازنده ی آن رفته ایم. این مطلب را از دست ندهید.

رومن آتوود و بازی Smile Inc

رومن آتوود لس آنجلسی پیش از این که بازی ساز یا برنامه نویس باشد یک prankster یا کمدین محبوب است که بهترین ویدیو های آن 1.3 میلیارد بار بازدید در جهان داشته است.

همان طور که می دانید مدت بازدید کاربران در یوتیوب از تلویزیون پیشیگرفته و روز به روز بر بازدیدکنندگان آن افزوده می شود. شناخته شدن آتوود مقدمه ای برای تشکیل تیم بازی سازی با توسعه دهندگان را فراهم نمود.

شروع بازی رومن آتوود

آتوود با همکاری توسعه دهندگان Super Lame Games کار خود را آغاز کرده است. نتیجه ی این همفکری بازی Smile Inc می باشد که دو میلیون دانلود را تنها دو روز بعد از انتشار در تاریخ 21 اکتبر به دست آورده است!

درباره ی Smile Inc بیشتر بدانید

آتوود از برند محبوبش Smile More در یوتیوب برای انتشار بازی  Smile Inc استفاده کرده است. این بازی در ژانر هیجان انگیز عرضه شده و بازیکن در نقش دونده ای بی پایان ظاهر می شود.

در مسیر دویدن حقه ها و پیشنهادات گول زننده خطرات را بیشتر و بیشتر می کند. برنده نهایی بازی کسی است که بتواند چالش های مسیر دو را به خوبی پشت سر بگذارد.

آشنایی با برند Smile More

Smile More برند انحصاری آتوود است که بیشتر به یک فروشگاه شباهت دارد. در واقع شهرتی که در یوتیوب حاصل شده مردم را به سمت خرید این کالاها سوق داده است.

بازی Smile Inc محصول همین برند است که به صورت رایگان در اپ استور و پلی استور قابل دانلود و سایر بخش های اضافی با پرداخت درون برنامه ی قابل خرید می باشد.

شما چه فکر می کنید؟

آیا با فعالیت های مشابه در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی می توان کسب وکاری مشابه با برند آتوود راه اندازی نمود؟ نظرات خود را مطرح کنید.

بازی Smile Inc را می توانید از لینک های زیر دانلود نمایید:

Buttons-03

Buttons-05

myket Button K-P256

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

Source: tubefilter

از دست ندهید!

راز موفقیت بیل گیتس

راز موفقیت بیل گیتس – پدر تکنولوژی، در مورد نحوه استفاده خود از تکنولوژی می‌گوید

استفاده بیل گیتس از تکنولوژی آنقدرها که شما فکر می‎کنید پیچیده نیست. همین شیوه تفکر، راز موفقیت بیل گیتس

ادامه مطلب...
محو شدن پست‌های نامناسب

محو شدن پست‌های نامناسب در اینستاگرام، تلاشی برای امنیت بیشتر کاربران!

اینستاگرام همیشه در مورد اعمال محدودیت برای تصاویر یا ویدئوهای خاص یا بسیار سختگیرانه عمل کرده است یا همانطور

ادامه مطلب...
بازاریابی اپلیکیشن موبایل

5 اشتباه وحشتناک در بازاریابی اپلیکیشن موبایل که احتمالا مرتکب می‌شوید!

مقوله بازاریابی اپلیکیشن موبایل از آن دسته امور ریسک‌دار و پُرخطر است که برخی از اشتباهات در آن به

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu