The best strategy games in 2016

بازی Tower Blockade و دفاع در برابر دشمنانی که بی وقفه به سوی شما حمله می کنند!

دسته : اپلیکیشن
بازی Tower Blockade

بازی Tower Blockade در سبک خود با طراحی ساده و استراتژی پیچیده در دسته ی بازی های استراتژیک قرار گرفته که برای بازیکنان چالش های زیادی ایجاد خواهد کرد.

وظیفه ی شما در بازی دفاع به وسیله چند وجهی های رنگی می باشد که به سمت دشمن شلیک کرده و نمی گذارند دشمن به مقرر اصلی شما برسد.

دشمن به طور مداوم به سمت شما حمله کرده و شما باید با داشتن استراتژی مناسب و چیدمانی خاص از پس دشمن بر بیایید.

بازی Tower Blockade

شما در بازی Tower Blockade با دو قسمت level mode و challenge رو به رو خواهید شد. در قسمت level mode شما 35 مرحله پیش رو دارید. در مراحل اول به شما آموزش های لازم برای انجام بازی داده می شود.

در هر قسمت شما با نقشه های مختلفی دست و پنجه نرم خواهید کرد! شما برای دفاع چند وجهی های مختلفی با رنگ های سبز، قرمز و آبی در اختیار دارید.

دقت کنید بیشتر از 5 بار پشت سر هم نباید بازی را ببازید زیرا بعد از 5 بار باید مدت زمانی صبر کنید تا به شما اجازه بازی داده شود.

نحوه ی کنترل و چینش اشکال رنگی در بازی Tower Blockade

شما در بازی Tower Blockade باید اشکال رنگی که به سمت دشمن شلیک می کنند را طوری کنار هم بگذارید که با جمع کردن سه تایی آنها قدرتشان را افزایش پیدا کند.

در هنگام شروع مرحله لول اشکال شما یک می باشد وقتی 3 مورد هم رنگ که لول یک دارند به صورت عمودی، خط راست و یا ال کنار هم بگذارید و روی یکی آنها که می خواهید افزایش لول داشته باشد دو بار تپ کنید، افزایش لول را خواهید دید.

به همین گونه که گفته شد لول افزایش پیدا کرده و هرچه این قدرت بیشتر شود اشکال بهتر از پس حریف بر خواهند آمد. در بعضی از مراحل بازی هم تعداد اشکال رنگی که می توانید استفاده کنید محدود خواهد شد.

به طور مثال در مرحله 7 شما باید مقابل 10 بار حمله ای که دشمن برای شما تدارک می بیند مقاومت کنید. اگر 10 بار از دروازه اصلی شما که با رنگ قهوه ای مشخص شده رد شوند شما بازنده این جنگ خواهید بود!

پس از طی کردن هر مرحله از بازی سکه هایی به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد. البته با دیدن ویدئو های تبلیغاتی هم می توانید صاحب سکه های بیشتری شود.

در قسمت upgrade بازی Tower Blockade شما می توانید از سکه های که به دست آورده اید یا از خرید درون برنامه ای استفاده کرده و قدرت چند ضلعی های خود را افزایش دهید.

challenge در بازی Tower Blockade

در این قسمت از بازی Tower Blockade یک مپ پیش روی شما می باشد شما باید تا بی نهایت حمله از سرزمین کوچک خود دفاع کنید و امتیازی خوبی بدست آورید. پیشنهاد می کنیم برای تجربه ای هیجان انگیز خود را آماده نمایید!

برای دانلود بازی Tower Blockade می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

Buttons-03

Buttons-05

myket Button K-P256

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

از دست ندهید!

راز موفقیت بیل گیتس

راز موفقیت بیل گیتس – پدر تکنولوژی، در مورد نحوه استفاده خود از تکنولوژی می‌گوید

استفاده بیل گیتس از تکنولوژی آنقدرها که شما فکر می‎کنید پیچیده نیست. همین شیوه تفکر، راز موفقیت بیل گیتس

ادامه مطلب...
محو شدن پست‌های نامناسب

محو شدن پست‌های نامناسب در اینستاگرام، تلاشی برای امنیت بیشتر کاربران!

اینستاگرام همیشه در مورد اعمال محدودیت برای تصاویر یا ویدئوهای خاص یا بسیار سختگیرانه عمل کرده است یا همانطور

ادامه مطلب...
بازاریابی اپلیکیشن موبایل

5 اشتباه وحشتناک در بازاریابی اپلیکیشن موبایل که احتمالا مرتکب می‌شوید!

مقوله بازاریابی اپلیکیشن موبایل از آن دسته امور ریسک‌دار و پُرخطر است که برخی از اشتباهات در آن به

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu