The best strategy games in 2016

آپدیت Google Allo برخی از ویژگی‌های اندروید 7 را به این اپلیکیشن آورده است

دسته : آپدیت ها
آپدیت Google Allo

کمپانی گوگل آپدیت مهمی را برای اپلیکیشن پیام رسان Google Allo منتشر کرده است که قابلیت های جدیدی را به آن افزوده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد آپدیت Google Allo با هات اپ نیوز همراه باشید.

با آپدیتی که گوگل به اپلیکشین Google Allo ارائه کرده کاربران می توانند از قابلیت های تقسیم صفحه نمایش و پشتیبانی از پاسخ سریع استفاده کنند.

آپدیت Google Allo و ارتباط آن با اندروید 7

این تغییرات همگی در راستای هماهنگ کردن این اپلیکیشن پیام رسان با اندروید 7 است. ویژگی جدید تقسیم صفحه نمایش در واقع از قابلیت چند پنجره ای که در اندروید 7 قرار دارد استفاده می کند.

شرکت کره ای سامسونگ در استفاده از این قابلیت پیشگام بوده و چندین سال است که از آن در دستگاه هایش بهره می برد و همانطور که شاهد هستیم این ویژگی نهایتا در اندروید خالص نیز به کار گرفته شد.

در اپلیکیشن Google Allo تقسیم صفحه نمایش با اجرای یک برنامه از منوی برنامه های اخیر انجام می گیرد. هنگامی که برنامه اجرا شد، پیام رسان الو در بالای برنامه فعال می ماند. در این صورت هر دو برنامه را می توان به طور همزمان استفاده کرد.

آپدیت Google Allo

در آپدیت Google Allo ویژگی پاسخ درونی فعال شده است. پس از دریافت نوتیفیکیشن جدید از الو و باز کردن نوار نوتیفیکیشن ها، گزینه ی Reply مشاهده می شود. اگر این گزینه را لمس کنید، کیبوردی ظاهر می شود و کاربر می تواند پاسخش را تایپ کند.

به جز قابلیت های تقسیم پنجره و پاسخ سریع، پیشرفت های کلیدی دیگری نیز توسط این آپدیت به گوگل الو افزوده می شود.

اپلیکیشن Google Allo همچنین ویژگی تشخیص صدای مستقیم را در دستیار صوتی خواهد داشت. اشتراک گذاری مستقیم و پشتیبانی از GIF نیز در میان دیگر پیشرفت های اپلیکیشن قرار دارند.

چالش های پیام رسان Google Allo

در واقع بدون زور بازوی غول دنیای تکنولوژی، به طور حتم اپلیکیشن Google Allo به راحتی در دریای اپلیکیشن های پیام رسان غرق می شد.

با این حال حتی می توان گفت Google Allo همچنان در حال مبارزه با رقبایی همچون اسنپ‌ چت است که بالغ بر 100 میلیون کاربر دارند. در مقابل Google Allo فقط 5 تا 10 میلیون بار نصب شده است!

آپدیت Google Allo

Google Allo در ماه سپتامبر چالش هایی را پشت سر گذاشت. این چالش ها از آن جا شروع شد که ادوارد اسنودن به طور عمومی فاش کرد که این پیام رسان پلتفرم امنی نیست و می تواند به عنوان یک ابزار برای نظارت افراد استفاده شود.

شکایت NSA این است که این اپلیکیشن قابلیت جاسوسی و ثبت هر چیزی که افراد می گویند را دارد. همه ی این مسائل با این حقیقت همراه است که گوگل تایید کرده قطعا تمام داده های کاربران را در سرورهایش ذخیره می کند.

گوگل گفته است که از این داده ها فقط برای بهبود اپلیکیشن در مواردی همچون پاسخ های هوشمند دستیار صوتی Google Assistant استفاده می کند.

نسخه ی 2.0 اپلیکیشن Google Allo را می توانید به طور رایگان دانلود کنید. این پیام رسان در دستگاه هایی که اندروید 7 ندارند نیز اجرا می شود. توجه داشته باشید که قابلیت تقسیم صفحه نمایش فقط به نسخه ی هفتم اندروید محدود است.

Buttons-03

Buttons-05

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

Source: techtimes

از دست ندهید!

راز موفقیت بیل گیتس

راز موفقیت بیل گیتس – پدر تکنولوژی، در مورد نحوه استفاده خود از تکنولوژی می‌گوید

استفاده بیل گیتس از تکنولوژی آنقدرها که شما فکر می‎کنید پیچیده نیست. همین شیوه تفکر، راز موفقیت بیل گیتس

ادامه مطلب...
محو شدن پست‌های نامناسب

محو شدن پست‌های نامناسب در اینستاگرام، تلاشی برای امنیت بیشتر کاربران!

اینستاگرام همیشه در مورد اعمال محدودیت برای تصاویر یا ویدئوهای خاص یا بسیار سختگیرانه عمل کرده است یا همانطور

ادامه مطلب...
بازاریابی اپلیکیشن موبایل

5 اشتباه وحشتناک در بازاریابی اپلیکیشن موبایل که احتمالا مرتکب می‌شوید!

مقوله بازاریابی اپلیکیشن موبایل از آن دسته امور ریسک‌دار و پُرخطر است که برخی از اشتباهات در آن به

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu