crash club

Uber و رونمایی از ماشین های پرنده – رویایی که در سال 2026 محقق خواهد شد!

دسته : اخبار
Uber و رونمایی از ماشین های پرنده

اگر تا دیروز پرواز با خودرو را در فیلم های علمی تخیلی می دیدیم امروز می توانیم شاهد رونمایی از ماشین های پرنده و رویایی که در سال 2026 محقق خواهد شد باشیم. Uber و رونمایی از ماشین های پرنده خبری است که قطعا نشانگر چشم انداز وسیع این کمپانی برای موفقیت در آینده می باشد!

Uber را که همه می شناسید! یک سرویس درخواست تاکسی که به وسیله ی آن می توانید در اکثر کشورهای دنیا از طریق تلفن همراه خودتان راننده اختصاصی درخواست کنید.

با این که انسان به خودی خود قابلیت پرواز ندارد اما افسانه ها و داستان های مختلفی که در آن ها اسطوره ها قادر به پرواز بودند سبب شده بود تا او همواره فکر پرواز در اوج آسمان ها را در مخیله ی خود بپروراند.

اگرچه او توانست با اختراع هواپیما و سپس ابزارهای مشابه به آرزوی دیرینه اش برای پرواز دست یابد اما میل و طمعش برای استفاده از تمام امکانات و فناوری های در دسترس جهت پرواز در آسمان ها متوقف نمی شود.

Uber و رونمایی از ماشین های پرنده

بر اساس اسناد تازه منتشر شده از Uber تحت عنوان Uber Elevate قرار است در سال 2026 از اولین ماشین پرنده مشابه با یک هواپیمای شخصی رونمایی شود.

بنابراین در کمتر از 10 سال آینده خودروهای در حال پروازی را می بینید که مشغول صف آرایی در آسمان هستند و از ناوگان هوایی برای حمل و نقل شهری استفاده می کنند.

برای آشنایی بیشتر با خبر Uber و رونمایی از ماشین های پرنده و جزییات آن در آینده شما را به مطالعه مطلب امروز هات اپ نیوز دعوت می کنیم.

Uber و رونمایی از ماشین های پرنده در سال 2026

خودرو های پروازی یا پرواز با خوردو با وجود پیشرفت های صورت گرفته در زمینه ی نقل و انتقالات هوایی چیز عجیبی نیست.

برای تولید و رونمایی از ماشین های پرنده در آینده مسلما تحقیقات زیادی انجام شده و چالش های موجود با پهبادهای دوربینی و انواع و اقسام ابزارهای آنالیزور تحلیل شده است تا نهایتا بهره برداری ایمن از آن ها برای انسان و مسیر های شهری میسر گردد.

رونمایی از ماشین های پرنده

امکانات خودروهای پروازی

ماشین های پرنده با سرعت 150 مایل بر ثانیه مسافت هوایی را طی می کنند. برای استفاده از این ماشین ها یک خلبان لازم است و تعدادی محدودی مسافر هم می توانند به گشت تا 100 مایل دورتر از مبدا بپردازند.

یکی از کلیدی ترین قابلیت های این ماشین ها ایمنی آن ها می باشد؛ چرا که مشکل ایمنی این فناوری ها همواره تجاری سازی آن ها را به مشکل رو به رو کرده است.

مزایای سفر با خودروهای پرنده

پیش بینی می شود با توجه به تصمیم Uber و رونمایی از ماشین های پرنده هزینه هایی که برای سفر های هوایی پرداخت می کنید تعدیل شود.

سرعت این خودروهای پروازی بالا بوده و نیازی نیست برای پرواز در قید و بند مسائلی که در سفرهای هوایی با آن ها رو به رو هستید باشید. شما در ارتفاعات بالایی پرواز نمی کنید؛ اما سرعت باورنکردنی را تجربه خواهید کرد!

رونمایی از ماشین های پرنده

تاریخ دقیق رونمایی از ماشین های پرنده

در حال حاضر طراحی و ساخت ماشین های پروازی به اتمام رسیده و در کمتر از 5 سال آینده در بازار عرضه شوند؛ اما در سال 2016 به صورت قطعی به تولید انبوه می رسند.

در واقع به نظر برخی ها طرح Uber پروژه ای بلند پروازانه و دور از دسترس است و اگر در 10 سال آینده به بهره برداری برسد باز هم فراتر از توقع موفق بوده است.

رونمایی از ماشین های پرنده

سخن آخر:

Uber تمام مقررات سفرهای هوایی، فنی و مهندسی را با دقت در این پروژه اجرا کرده است. در حال حاضر نیز علاوه بر برنامه ریزی برای رونمایی از ماشین های پرنده مشغول طراحی ناوگان منحصر به فرد اتومبیلی برای حمل و نقل آسان شهری می باشد. تمام این پروژه ها مبتنی بر نیازهای مدرن بشر و تکنولوژی محور هستند.

شما چه فکر می کنید؟

به نظر شما آیا ایده ی استفاده از ماشین های پرنده و خودروهای پروازی در محیط شهری و به صورت مستقل عملی خواهد شد؟ دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید.

source: androidheadlines

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu