The best strategy games in 2016

تعویض نوت 7 با آیفون – نیمی از مشتریان نوت 7 این بار آیفون را انتخاب کرده اند!

دسته : اخبار
تعویض نوت 7 با آیفون

کمپانی تحقیقاتی IDC در جریان یک نظرسنجی آنلاین بعد از بررسی 1082 مشتری آمریکایی نوت 7 در تاریخ 17 و 18 اکتبر یعنی درست چند روز قبل از توقف تولید این فبلت نتایج جالبی را اعلام کرد. تعویض نوت 7 با آیفون تصمیم نیمی از مشتریان سامسونگ بوده است!

از 1082 نفر مشتری شرکت کننده در این نظرسنجی،507 نفر آنها اخیرا دارای گوشی های سامسونگ بوده اند، 347 نفر در گذشته گوشی سامسونگ داشته اند و 228 نفر هرگز یک گوشی سامسونگ نداشته اند.

فقط 24 نفر مشتریان صاحب یک گوشی نوت 7 بوده اند. یافته های کلیدی این نظرسنجی نشان می دهد که نیمی از مشتریان نوت 7(12 نفر از 24 نفر آنها) گفته اند به جای نوت 7 خود یک آیفون انتخاب خواهند کرد.

تعویض نوت 7 با آیفون

17 درصد از مشتریان شرکت کننده در این نظرسنجی نیز گفته اند یک گوشی سامسونگ دیگر را انتخاب خواهند کرد. بیشتر آنها هم گفته اند خودشان با دست خودشان گوشی های نوت 7 را به فروشگاه ها باز خواهند گرداند.

تعویض نوت 7 با آیفون چه تاثیری بر روی برند سامسونگ خواهد داشت؟

به نظر نمی رسد این فراخوان به صورت مستقیم بر روی برند سامسونگ تاثیر منفی گذاشته باشد. بیشتر مشتریان شرکت کننده در این نظر سنجی اعتراف کرده اند که اتفاقات اخیر و فراخوان گسترده ی سامسونگ هیچ تاثیری بر تصمیم آنها برای خرید کالاها و محصولات دیگر غیر از گوشی از این کمپانی در آینده نخواهد داشت.

اگرچه این فراخوان تاثیر منفی خود را بر روی این برند جهانی در کوتاه مدت گذاشته است با این حال Anthony Scarsella مدیر تحقیقاتی گوشی های موبایل در IDC می گوید:

سامسونگ باید هر چه زودتر مسئله ی نوت 7 را فراموش کند و با تمام توان بر روی  تولید گلکسی S8 برای بهار آینده متمرکز شود. حقیقت این است که سامسونگ همچنان سردمدار بازار گوشی های موبایل در جهان است.

سامسونگ هم از نظر داشتن سهم بازار و هم از نظر فروش همچنان پیشتاز است. این کمپانی در سه ماهه ی سوم 72.5 میلیون اسمارتفون فروخته و اخیرا 20 درصد سهم بازار را به خود اختصاص داده است. سامسونگ نسبت به سال گذشته 13.5 درصد کاهش فروش داشته و سهم آنها در بازار 3.3 درصد افت داشته است.

تعویض نوت 7 با آیفون

اما به نظر شما علت ترجیح دادن آیفون به گوشی های اندرویدی چیست؟ چرا نیمی از مشتریان نوت 7 آیفون را انتخاب کرده اند؟ علت تعویض نوت 7 با آیفون چه بوده است؟ آیا نقص سخت افزاری یک گوشی بر وجه کلی یک برند تاثیر گذاشته است؟

Source: gsmarena

از دست ندهید!

کلکسیون گوشی‌های قدیمی

کلکسیون گوشی‌های قدیمی با 3500 گوشی و بیش از 1231 مدل مختلف!

قبل از وقوع انقلاب گوشی‌های هوشمند بیشتر مردم یک یا دو گوشی قدیمی داشتند، اما Stefan Polgari صاحب کلکسیون گوشی‌های

ادامه مطلب...
گلکسی S8 پرچمدار جدید سامسونگ

گلکسی S8 پرچمدار جدید سامسونگ را با وجود این دلایل بخریم یا نخریم؟

سامسونگ در 29 مارس جدیدترین پرچمدار خود را رونمایی خواهد کرد. گلکسی S8 پرچمدار جدید سامسونگ بعد از تاخیر

ادامه مطلب...
محبوبترین گوشی‌های 2016

محبوبترین گوشی‌های 2016 – ده گوشی برتر و حضور پُررنگ اپل و سامسونگ!

طبق گزارش جدید IHS Markit، آیفون 7 محبوب‌ترین اسمارتفون سال 2016 نبوده است. آیفون 6s که در سال 2015 رونمایی شد، همچنان

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu