faceapp

تعویض نوت 7 با آیفون – نیمی از مشتریان نوت 7 این بار آیفون را انتخاب کرده اند!

دسته : اخبار
تعویض نوت 7 با آیفون

کمپانی تحقیقاتی IDC در جریان یک نظرسنجی آنلاین بعد از بررسی 1082 مشتری آمریکایی نوت 7 در تاریخ 17 و 18 اکتبر یعنی درست چند روز قبل از توقف تولید این فبلت نتایج جالبی را اعلام کرد. تعویض نوت 7 با آیفون تصمیم نیمی از مشتریان سامسونگ بوده است!

از 1082 نفر مشتری شرکت کننده در این نظرسنجی،507 نفر آنها اخیرا دارای گوشی های سامسونگ بوده اند، 347 نفر در گذشته گوشی سامسونگ داشته اند و 228 نفر هرگز یک گوشی سامسونگ نداشته اند.

فقط 24 نفر مشتریان صاحب یک گوشی نوت 7 بوده اند. یافته های کلیدی این نظرسنجی نشان می دهد که نیمی از مشتریان نوت 7(12 نفر از 24 نفر آنها) گفته اند به جای نوت 7 خود یک آیفون انتخاب خواهند کرد.

تعویض نوت 7 با آیفون

17 درصد از مشتریان شرکت کننده در این نظرسنجی نیز گفته اند یک گوشی سامسونگ دیگر را انتخاب خواهند کرد. بیشتر آنها هم گفته اند خودشان با دست خودشان گوشی های نوت 7 را به فروشگاه ها باز خواهند گرداند.

تعویض نوت 7 با آیفون چه تاثیری بر روی برند سامسونگ خواهد داشت؟

به نظر نمی رسد این فراخوان به صورت مستقیم بر روی برند سامسونگ تاثیر منفی گذاشته باشد. بیشتر مشتریان شرکت کننده در این نظر سنجی اعتراف کرده اند که اتفاقات اخیر و فراخوان گسترده ی سامسونگ هیچ تاثیری بر تصمیم آنها برای خرید کالاها و محصولات دیگر غیر از گوشی از این کمپانی در آینده نخواهد داشت.

اگرچه این فراخوان تاثیر منفی خود را بر روی این برند جهانی در کوتاه مدت گذاشته است با این حال Anthony Scarsella مدیر تحقیقاتی گوشی های موبایل در IDC می گوید:

سامسونگ باید هر چه زودتر مسئله ی نوت 7 را فراموش کند و با تمام توان بر روی  تولید گلکسی S8 برای بهار آینده متمرکز شود. حقیقت این است که سامسونگ همچنان سردمدار بازار گوشی های موبایل در جهان است.

سامسونگ هم از نظر داشتن سهم بازار و هم از نظر فروش همچنان پیشتاز است. این کمپانی در سه ماهه ی سوم 72.5 میلیون اسمارتفون فروخته و اخیرا 20 درصد سهم بازار را به خود اختصاص داده است. سامسونگ نسبت به سال گذشته 13.5 درصد کاهش فروش داشته و سهم آنها در بازار 3.3 درصد افت داشته است.

تعویض نوت 7 با آیفون

اما به نظر شما علت ترجیح دادن آیفون به گوشی های اندرویدی چیست؟ چرا نیمی از مشتریان نوت 7 آیفون را انتخاب کرده اند؟ علت تعویض نوت 7 با آیفون چه بوده است؟ آیا نقص سخت افزاری یک گوشی بر وجه کلی یک برند تاثیر گذاشته است؟

Source: gsmarena

از دست ندهید!

بازی Terminator Genisys

در بازی Terminator Genisys شکست دادن دشمن، یک انتخاب نیست!

استودیو Plarium از توسعه دهندگان بازی‌های استراتژیک مانند Vikings: War of Clans و Throne: Kingdom at War برای گوشی‌های موبایل می‌باشد که

ادامه مطلب...
یادگیری ماشینی Blippar

یادگیری ماشینی Blippar مثل یک ماشین‌بازِ حرفه‌ای ماشین‌ها را شناسایی می‌کند!

یادگیری ماشینی Blippar تکنولوژی تشخیص خودکار خودرو می‌باشد که به تازگی معرفی شده تا به همه ماشین‌بازها نشان دهد

ادامه مطلب...
فایل‌های دانلود شده در اندروید

پیدا کردن فایل‌های دانلود شده در اندروید در کم‌تر از یک دقیقه!

هر چند بسیاری از کارها در سیستم عاملی مانند اندروید با این انعطاف و سازگاری خیلی ساده به نظر

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu