Batlle Bay

بازی PinOut را بدون شک در اسمارتفون خود تجربه خواهید کرد!

دسته : اپلیکیشن
بازی PinOut

بازی PinOut توسط mediocre منتشر شده و در اپ استور و پلی استور در دسترس شما می باشد. سابقه ی mediocre در تولید بازی های موبایلی بسیار درخشان است.

یکی از بازی های پر طرفدار mediocre که می توان به آن اشاره کرد Smash Hit می باشد که در نوع خود جایگاه خوبی بین طرفداران بازی های موبایل پیدا کرده است.

در حالی که کاربران مشغول بازی های پر طرفداری همچون Clash of Clane یا Racing Rivals بودند قسمتی از وقت و حافظه ی موبایل خود را به بازی Smash Hit اختصاص می دادند.

اکنون بازی PinOut نیز می تواند در بین دوستداران بازی های موبایلی که دنبال یک فضای ایده ال و گیم پلی ساده و در ضمن هیجان انگیز هستند جا باز کند. توجه داشته باشید در بازی PinOut شما با زمان مسابقه خواهید داد!!!

بازی PinOut

بازی PinOut و از بین رفتن یکنواختی

قطعا بازی سرگرم کننده و اعتیاد آور pinball را در دنیای واقعی و چه در دنیایی تکنولوژی تجربه کرده اید. این بازی را شاید در شهر بازی ها یا کازینو ها با دید اینکه برنده پول یا سکه ای می شوید جذاب بدانید!

اما بر روی موبایل یا دسکتاپ خود به دلیل یکنواختی در بازی pinball و وجود بازی های متنوع دیگر جذاب به نظر نمی رسد.

بازی PinOut

بازی PinOut با ارائه ی سبکی متفاوت در حین بازی از یکنواختی در بازی کاسته و قطعا در دنیای بازی های موبایلی جایی برای خود باز خواهد کرد.

بازی PinOut از نظر داستان، گرافیک و موسیقی بسیار خوب عمل کرده و باعث تفاوت با رقبای خود شده است. شاید رعایت این فاکتور ها موفقیت این بازی را به ارمغان بیاورد.

برای بازی های از این قبیل کسی به فکر مراحل نیست در واقع کاربر به سبک امتیازگیری در یک چارچوب یکنواخت و بسته اکتفا می کند.

اما در بازی PinOut شما باید با ضربه زدن های درست به توپ و رفتن به تونل های پیچ در پیچ و گرفتن نورها مراحل را یکی پس از دیگری با توجه به زمانی که دارید طی کرده و امتیاز خوبی بدست آورید.

آیا 60 ثانیه فرصت در بازی PinOut کافیست؟

زمان در بازی PinOut حرف اول را می زند شما باید با گرفتن نورهایی که داخل تونل ها وجود دارد زمان را برای ادامه بازی بدست آورید.

شما در هنگام شروع 60 ثانیه برای ادامه و طی کردن اولین مرحله فرصت دارید. دقت کنید اگر زمان شما به پایان برسد دیگر امکان بازی ممکن نیست پس سعی کنید از تونل هایی عبور کنید که داخل آن نور وجود دارد. این نورها به زمان شما اضافه خواهد کرد.

نکته ی دیگر این که در بعضی قسمت ها برای افزایش زمان شما، بازی متوقف شده و یک بازی در بالای صفحه ظاهر می شود که با طی کردن آن شما می توانید زمان بیشتر ی برای ادامه بازی PinOut بدست آورید.

ضربه زن ها در بازی PinOut

در بازی PinOut ضربه زن ها باعث هدایت توپ می شوند. در اول بازی دو ضربه زن در سمت راست و چپ قرار دارند اما در بعضی قسمت ها فقط یک ضربه زن قرار دارد که با دقت باید ضربه زده و توپ را به سمت تونل درست هدایت کنید.

به طور کلی کنترل ضربه زن ها در بازی PinOut بسیار راحت است. ضربه زنی که در سمت راست قرار دارد با تپ کردن در سمت راست صفحه ضربه می زند و ضربه زنی که در سمت چپ قرار دارد با تپ کردن سمت چپ ضربه خواهد زد.

برای دانلود بازی PinOut می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

Buttons-03

Buttons-05

myket Button K-P256

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

ویدئو بازی PinOut را می توانید از زیر تماشا نمایید:

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

2 commentsOn بازی PinOut را بدون شک در اسمارتفون خود تجربه خواهید کرد!

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu