بازی Fit In The Hole دقت و سرعت عمل شما را بالا خواهد برد اما…

دسته : اپلیکیشن

بازی Fit In The Hole توسط ketchapp منتشر شده و اکنون آپدیت جدید بازی در اختیار کاربران اپ استور و پلی استور می باشد.

ketchapp بازی های زیادی تولید کرده  و هر هفته نیز با سرعت زیادی عناوین مختلفی را منتشر می نماید. این کمپانی توسط دو برادر فرانسوی تاسیس شده و روز به روز پله های موفقیت را در دنیای بازی های موبایلی طی می کند.

ketchapp در حال حاضر چهارمین منتشر کننده ی بزرگ بازی از نظر دانلود محسوب می شوند و این پیشرفت ها تا حدی ادامه داشت که Ubisoft را نیز وسوسه کرد!

بازی Fit In The Hole

بازی Fit In The Hole و قضاوت زود هنگام

بازی Fit In The Hole در نگاه اول بسیار ساده به نظر خواهد رسید و شاید با نیشخندی از کنار آن رد شوید این موضوع نشان دهنده ی زود قضاوت کردن شما می باشد!

اما با پیش رفتن در بازی Fit In The Hole شما با چالش های خطای دید، سرعت و تمرکز مواجه می شوید، همین چند فاکتور باعث ادامه‌ی بازی خواهد شد و قضاوت زود هنگام شما را زیر سوال می برد!

در صفحه ی اول بازی Fit In The Hole با تپ کردن روی گزینه ی پلی بلافاصله وارد فضای بازی خواهید شد. مکعبی سفید رنگ که کنترل آن در اختیار شماست.

کنترل مکعب به راحتی برای شما امکان پذیر می باشد با تپ کردن در سمت راست صفحه مکعب به راست غلت می‌خورد و با تپ در سمت چپ صفحه به چپ خواهد رفت.

مکعب سفید و چالش های پیش رو در بازی Fit In The Hole

ماموریت اصلی بازی Fit In The Hole عبور مکعب سفید از فضاهای خالی داخل دیوار می باشد. باید بدانید در بازی فقط مکعب شما حضور ندارد، تعداد زیادی مکعب در کنار شما قرار دارند که ثابت می باشند و به تعداد آنها جای خالی قرار دارد.

شما باید جای خالی که برای شما وجود دارد را پیدا کنید و بلافاصله مکعب خود را به آنجا ببرید.

گاهی این جای خالی در بالای مکعب های ثابت هستند گاهی در کنار آن و بعضی اوقات به صورت جداگانه این جاهای خالی تعبیه شده‌اند.

دیوار به سرعت به سمت شما خواهد آمد باید سرعت عمل و دقت خود را بیشتر کرده و معمای دیوار را حل کنید. با عبور از هر دیوار امتیاز شما افزایش یافته و رکورد بهتری خواهید داشت.

در حین بازی Fit In The Hole لوزی های زرد رنگی خواهید دید که اگر سرعت عمل داشته باشید می توانید آن ها را نیز بگیرید. با گرفتن آن ها شما می توانید رنگ دیوار و مکعب های ثابت را عوض کنید تا خطای دید شما کاهش یابد و رکوردی بهتر در بازی ثبت کنید.

بازی Fit In The Hole

بازی Fit In The Hole دقت و سرعت عمل شما را بالا خواهد برد اما اگر و تنها اگر اهل چالش باشید!

برای دانلود بازی Fit In The Hole می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

Buttons-03

Buttons-05

myket Button K-P256

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu