Batlle Bay

برخورد گوگل با اپلیکیشن های متقلب! فیلتر اپلیکیشن هایی با امتیاز و بررسی جعلی

دسته : اخبار
برخورد گوگل با اپلیکیشن های متقلب

در آینده ای نزدیک با برخورد گوگل با اپلیکیشن های متقلب کمتر شاهد اپلیکیشن های کلاهبردار در پلی استور خواهیم بود.

اگر صاحب یک گوشی اندرویدی باشید بارها برایتان پیش آمده که به خاطر امتیاز بالای یک اپلیکیشن آن را دانلود کرده اید اما کیفیت ساخت وحشتناک آن شما را شوکه کرده است!

گوگل در پستی اعلام کرد اگر چه این کمپانی به دنبال پشتیبانی از اپلیکیشن های با کیفیت است اما در راستای تغییر سیاست های جستجوی محتوای اپلیکیشنی به تازگی متوجه شده اند که تعدادی از منتشر کنندگان سعی در دور زدن این استور داشته اند و با استفاده از ابزارهای جعلی یا ارسال بررسی های پنج ستاره، امتیاز اپلیکیشن خود را بالا برده اند.

البته چندی پیش هم اپل در اقدامی جسورانه اپ استور را پاکسازی کرد! یکی از این موارد حذف اپلیکیشن Dash از اپ استور به دلیل تشخیص 1000 نظر و بررسی جعلی بود که حاشیه های زیادی هم به دنبال داشت.

برخورد گوگل با اپلیکیشن های متقلب

برخورد گوگل با اپلیکیشن های متقلب و حذف آنها از پلی استور

ارسال بررسی های فیک یا پرداخت برای ارسال بررسی های پنج ستاره هر دو تقلب محسوب می شوند. این اقدامات نه تنها به کاربرانی که این اپلیکیشن های جعلی را دانلود می کنند آسیب خواهد زد بلکه موقعیت بسیاری از توسعه دهندگان را که به اپلیکیشن های مشروع آنها مورد بی توجهی قرار گرفته را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

به گفته ی گوگل ویژگی های جدیدی در پلی استور اضافه شده اند که اپلیکیشن هایی که با تقلب و با استفاده از ابزار نادرست رشد کرده اند را خواهد یافت.

گوگل می گوید:

اگر تشخیص دهیم که جایگاه اپلیکیشنی در گوگل پلی دستکاری شده است، سیستم های ما آن اپلیکیشن را شناسایی و فیلتر می کنند. علاوه بر این توسعه دهندگانی که به رفتارهای اینچنینی خود ادامه دهند شاهد حذف تمام اپلیکیشن های خود از پلی استور خواهند بود.

در این پست به توسعه دهندگان هشدار داده شده است که از خط و مشی های گوگل پلی پیروی کنند مخصوصا اگر به دنبال بازاریابی و ترویج تلاش های خود به عنوان یک شخص ثالث هستند.

برخورد گوگل با اپلیکیشن های متقلب

آیا فکر می کنید این حرکت جدید و برخورد گوگل با اپلیکیشن های متقلب امکان یافتن اپلیکیشن های با کیفیت تر در گوگل پلی استور را راحت تر خواهد کرد؟

آیا از این به بعد می توان با خیال راحت به بررسی هایی که صادقانه ارائه شده اند و امتیازاتی که به حق به یک اپلیکیشن تعلق گرفته اند اعتماد کرد؟

Source: androidauthority

از دست ندهید!

بازی Jumping Joe

بازی Jumping Joe و عبور از مسیری پُر فراز و نشیب آن‌هم بصورت عمودی!

بازی Jumping Joe محصول FISHLABS یکی از توسعه دهندگان قدرتمند دنیا در زمینه بازی‌های سه‌بُعدی برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌

ادامه مطلب...
دوربین اچ تی سی U11

دوربین اچ تی سی U11 با عکس‌های جدید قدرت‌نمایی کرد

عکس‌های گرفته شده با دوربین اچ تی سی U11 در Flickr به نمایش درآمدند و هر کسی که بدنبال

ادامه مطلب...
بازی KAMI 2

بازی KAMI 2 و حل معماهایی چالش‌برانگیز که فُسفر مغز شما را می‌سوزانند!

بازی KAMI 2 با بیش از 100 معما، شما را به سفری پُرتب‌ و تاب که مخلوطی از منطق

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu