بازی Evil Dead Endless Nightmare شما را به دنیای شیاطین خواهد برد!

دسته : اپلیکیشن
بازی Evil Dead Endless Nightmare

بازی Evil Dead Endless Nightmare توسط boomdash digital برای کسانی که اهل بازی های ترسناک و هیجان انگیز هستند، در اپ استور و پلی استور در دسترس است. دقت نمایید نام اصلی بازی، Evil Dead: Endless Nightmare می باشد.

شاید داستان های قدیمی که بزرگ تر ها برای جمع کردن افراد خانواده دور هم می گفتند را به خاطر داشته باشید. یکی از داستان هایی که کوچک تر ها علاقه ی زیادی به شنیدن آن داشتند موضوعات ترسناک درباره ی شیطان و اجنه بود که حس ترس و هیجان را به شما القا می کرد!

شیطان به مرگ طبیعی از دنیا دست نخواهد کشید چه کسی او را خواهد کشت؟!

بازی Evil Dead Endless Nightmare

بازی Evil Dead Endless Nightmare

در بازی Evil Dead Endless Nightmare شما تحت تاثیر فضای فوق العاده ای که سازندگان بازی برای شما ترسیم کرده اند قرار خواهید گرفت.

شما باید با موجوداتی که روح شیطانی در آن ها دمیده شده مبارزه کرده و از دستشان فرار کنید در غیر این صورت روح و قلب شما اسیر خواهد شد.

سازندگان بازی Evil Dead Endless Nightmare همه ی فاکتور هایی که برای ترسیدن و شوکه کردن شما لازم بوده را کنار هم گذاشته تا جذابیت بازی چندین برابر شود.

موسیقی فوق العاده و صداهای استفاده شده حس ترس را به شما القا خواهد کرد. حمله های پی در پی موجودات شیطانی و اصل غافل گیری در این بازی بسیار واضح بوده و شما را به کشتن این موجودات ترغیب می کند.

بازی Evil Dead Endless Nightmare

تنظیمات بازی Evil Dead Endless Nightmare

برای آغاز بازی Evil Dead Endless Nightmare بر روی ENTER تپ کرده تا به کلبه ای که شیطان را در آنجا زندانی کرده اید راهی شوید.

در کلبه ی شیطانی چگونگی کنترل بازی را انتخاب کنید. شما دو گزینه ی برای کنترل بازی در اختیار دارید که عبارتند از :

TILT

با انتخاب گزینه ی TILT در بازی Evil Dead Endless Nightmare می توانید با حرکت دادن اسمارتفون خود شخصیت اصلی را هدایت کنید و با تپ کردن در سمت راست صفحه نمایش به سمت موجودات شیطانی شلیک کرده یا ضربه بزنید.

TOUCHPAD

با انتخاب TOUCHPAD هدایت شخصیت اصلی بازی در سمت چپ صفحه ممکن می شود به این گونه که با کشیدن انگشت به سمت راست به راست رفته و با کشیدن به سمت چپ به چپ می روید. در سمت راست صفحه هم می توانید با تپ کردن شلیک کرده یا ضربه بزنید.

بازی Evil Dead Endless Nightmare

اسلحه های گوناگون در بازی Evil Dead Endless Nightmare

در بازی Evil Dead Endless Nightmare شما می توانید با اسلحه های گوناگون به جنگ این موجودات بروید. در داخل کلبه ی شیطانی اسلحه خود را بخرید یا انتخاب کنید.

بازی Evil Dead Endless Nightmare

در قسمت استور شما می توانید ابزاری که وجود دارد را باز کنید مثلا می توانید اسلحه بگیرید یا قدرت خود را افزایش دهید. سکه بخرید و با دادن سکه ها خون دریافت نمایید تا بتوانید بیشتر زنده بمانید!

ضمنا بعضی از ابزار هایی که در استور بازی وجود دارد با طی کردن ماموریت هایی که در هر بخش دارید باز خواهند شد.

بازی Evil Dead Endless Nightmare

با تپ کردن روی درِ کلبه بازی برای شما آغاز خواهد شد. توجه کنید حتما اسلحه ی خود را از روی دیوار کلبه بر دارید و بعد وارد جنگل شیطانی شوید.

گیم پلی بازی Evil Dead Endless Nightmare

در بازی Evil Dead Endless Nightmare شما وارد جنگلی می شوید که موجودات شیطانی به سمت شما می آیند باید آن ها را با اسلحه ی خود نابود کنید تا بتوانید بیشتر در جنگل راه خود را ادامه داده و ماموریت خود را تکمیل کنید.

بازی Evil Dead Endless Nightmare

هر ماموریت شامل سه بخش می باشد باید هر کدام از بخش ها را به درستی تکمیل کنید تا ماموریت شما به پایان برسد و یکسری از ابزار برای شما باز خواهند شد.

بازی Evil Dead Endless Nightmare

در حین بازی Evil Dead Endless Nightmare بسته های خون وجود دارد. شما باید آن ها را نیز بگیرید وتعدادشان را افزایش دهید تا بتوانید در استور بازی از آن ها استفاده کنید.

همچنین اگر در بازی امتیاز خوبی کسب کردید و ناگهان یکی از این موجودات جان شما را گرفت می توانید از سکه های خود استفاده کنید و از همان قسمت، بازی را ادامه داده و رکورد بهتری ثبت نمایید.

بازی Evil Dead Endless Nightmare

اگر فکر می کنید هیجان زندگیتان کمتر شده یا از چیزی نمی ترسید بازی Evil Dead Endless Nightmare را حتما امتحان کنید.

برای دانلود بازی Evil Dead Endless Nightmare از لینک های زیر استفاده نمایید.

Buttons-03

Buttons-05

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

ویدئو بخش هایی از بازی را می توانید از زیر تماشا نمایید:

از دست ندهید!

راه‌های کسب درآمد از توسعه اپلیکیشن

با راه‌های کسب درآمد از توسعه اپلیکیشن به سادگی آب خوردن سد بیکاری را بشکنید!

راه‌های کسب درآمد از توسعه اپلیکیشن موضوع بسیار مهمی است که یک توسعه‌دهنده نباید از کنار آن به سادگی

ادامه مطلب...
علت اصلی انفجار نوت 7

علت اصلی انفجار نوت 7 – نقص باتری‌ها، کوتاهی تامین کنندگان و بی‌خبری سامسونگ!

بعد از سرنوشت ناگوار نوت 7 سامسونگ افشا می‌کند! سامسونگ بالاخره علت اصلی انفجار نوت 7 را پیدا کرده است.

ادامه مطلب...
اپلیکیشن Walla

اپلیکیشن Walla – پلتفرمی برای توسعه روابط اجتماعی در دانشگاه

زمانی که Judy هیچ ایده‌ای برای کسب درآمد نداشت و ترس از حضور در صحنه‌های اجتماعی، زندگی او را

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu