crash club

استفاده از بازی های ویدیویی در موبایل مقصد نهایی بازیکنان و گیمر ها

دسته : کسب و کار
استفاده از بازی های ویدیویی در موبایل

استفاده از بازی های ویدیویی در موبایل به سبک و سیاق قدیمی و با 85 میلیارد دلار درآمدزایی در سال 2016 هنوز هم در میان کاربران جایگاه خاص خود را دارد.

اگرچه بازی های ویدیویی عمری ندارند و زمان زیادی از انتشار اولین ویدیو گیم نمی گذرد اما در همین مدت زمان کوتاه توانسته اند تاثیر واقعی و گسترده ای روی زندگی بشر بگذارند.

میلیون ها بازی توسط کمپانی های مختلف طراحی و خلق می شود که اگرچه همه آن ها در لیست برترین بازی ها قرار نمی گیرند؛ اما ارزش حداقل یک بار امتحان کردن را دارند.

اخیرا پی پال در تحقیقات خود روی جوامع 10 کشور و بیش از 100 هزار مصرف کننده محصولات دیجیتالی حقایق جالبی را پیرامون رفتار، عادات و شیوه استفاده از محصولات دیجیتالی را میان کاربران بررسی نموده است.

این یافته ها که بر اساس ابزارهای کاربران در استفاده از بازی ویدیویی صورت گرفته است نشان می دهد در حال حاضر استفاده از گوشی هوشمند برای بازی نسبت به سایر دستگاه ها همچون تبلت و لپ تاپ متداول تر است. به زبان دیگر کاربر بهترین گوشی های موبایل را برای بازی کردن ترجیح می دهد.

در مطلب امروز هات اپ نیوز به صورت اجمالی محبوبیت استفاده از بازی های ویدیویی در موبایل و در مقایسه با سایر دستگاه ها را بررسی می کنیم. با ما همراه باشید.

نقد و بررسی استفاده از بازی های ویدیویی در موبایل

  statistics & facts about Using video games on mobile

استفاده گسترده از موبایل و اسمارت فون توسط گیمرها موجب شده است برخی به گوشی ها لقب “کنسول های هوشمند” یا “کنسول جدید” را بدهند. اما در این بین سایر دستگاه ها مثل لپ تاپ و تبلت هم طرفدارن خاص خود را دارند.

استفاده از بازی های ویدیویی در موبایل

کاربران چه وسیله ای را برای بازی ترجیح می دهند؟

در ایالت متحده آمریکا 78 درصد کاربران از اسمارت فون برای بازی کردن استفاده می کنند؛ یعنی نیمی از مردم نسبت به استفاده از بازی های ویدیویی در موبایل علاقمند هستند.

59 درصد از کاربران تبلت نیز از این دستگاه برای بازی های ویدیویی استفاده می کنند. کاربران لپ تاپ نیز تمایل 49 درصدی برای استفاده از لپ تاپ در امور سرگرمی و بازی های ویدیویی دارند.

بازی های ویدیویی یا کتاب الکترونیک؟

بازی های ویدیویی محبوب ترین محصول دیجیتالی هستند. مردم ایالات متحده بیش از این که کتابخوان باشند بازی را ترجیح می دهند و 67 درصد از آن ها طرفدار سبک های مختلف بازی به خصوص بازی های اکشن و مهیج موبایل می باشند.

استفاده از بازی های ویدیویی در موبایل

دلایل استقبال بیشتر گیمر ها از اسمارت فون

این که چرا گیمر ها در ایالات متحده نسبت به استفاده از بازی های ویدیویی در موبایل متمایل تر هستند دلایل مختلفی دارد از جمله:

سهولت در پرداخت از طریق موبایل

مهم ترین دلیل استقبال آمریکایی ها از اسمارت فون برای بازی پرداخت های درون برنامه ای در بازی ها می باشد؛ چرا که آمریکایی ها برای استفاده ساده از بازی ها معمولا از ویژگی های غیر رایگان بازی استفاده می کنند.

مسلما روند پرداخت از طریق اسمارت فون ها سریع تر بوده و کاربران نیز از ابزارهای سریع تر استقبال بیشتری می کنند.

ارزان قیمت تر بودن اسمارت فون ها

کاربران به دستگاه هایی نیاز دارند که علاوه بر ارزان بودن تا حد ممکن سبک و قابل حمل باشند. بنابراین ابزارهایی نظیر کنسول بازی که قیمت های بالاتری دارند و استفاده و راه اندازی آن ها وقت گیر تر است حرفی برای گفتن در برابر اسمارت فون ها ندارند!

استفاده از بازی های ویدیویی در موبایل

سخن آخر:

گاهی محتوای ویدیویی بازی ها نسبت به استفاده از بازی های ویدیویی در موبایل محبوب تر است. تحقیقات نشان داده است 68 درصد از آمریکایی ها بیش از این که به بازی کردن بپردازند اخبار بازی را از طریق ویدیوهای خبری در شبکه های اجتماعی یا تیزر های مختلف بازی در کانال هایی مثل یوتیوب دنبال می کنند.

شما چه فکر می کنید؟

آیا شما هم اسمارت فون را برای بازی کردن ترجیح می دهید؟ به نظر شما چه مزایایی در این دستگاه های هوشمند وجود دارد که موجب استقبال بیشتر کاربران شده است؟ دیدگاه خود را مطرح کنید.

source: ibtimes

از دست ندهید!

آیفون جدید

چرا در حال حاضر خرید یک آیفون جدید بزرگترین اشتباه ممکن خواهد بود؟

اگر قصد دارید آیفون جدید بخرید، بهتر است دست نگه دارید و در حال حاضر آیفون نخرید! زیرا اپل

ادامه مطلب...
بازاریابی بصری در اینستاگرام

با این 5 ترفند بازاریابی بصری در اینستاگرام متفاوت ظاهر شوید

استفاده از ترفندهای بازاریابی بصری در اینستاگرام یکی از شرط‌های ادامه حیات در این پلتفرم است. هنگامی که بدنبال

ادامه مطلب...
دستبند Steer

دستبند Steer با استفاده از شوک الکتریکی، رانندگان خواب‎آلود را بیدار می‌کند!

شاید نوشیدن چای یا نوشابه‌های انرژی‌زا را برای بیدار ماندن هنگام رانندگی امتحان کرده باشید، اما خواب اگر بخواهد

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu