The best strategy games in 2016

استراتژی video first فیسبوک – ورود ویدئو به اپلیکیشن ها دغدغه ی جدید زاکربرگ

دسته : اخبار

مارک زاکربرگ در روز چهارشنبه مصاحبه ای با تحلیل گران در مورد درآمد سه ماهه ی سوم خود داشت اما به سرعت به یک موضوع اصلی اشاره کرد. زاکربرگ نخست در مورد ویدئو و استراتژی video first فیسبوک سخنرانی کرد.

او در مورد استراتژی video first فیسبوک گفت:

دوست دارم صحبت هایم را با اشاره به این موضوع شروع کنم که قصد داریم ویدئو را در راس همه ی اپلیکیشن های خود قرار دهیم، فیسبوک نخست از همه بر روی ویدئو تمرکز خواهد کرد و این کمپانی سیاست های video first را در پیش خواهد گرفت.

زاکربرگ بر این باور است که که در پنج سال آینده بیشتر کالای آنلاین مصرفی مردم ویدئو خواهد بود، بعد از آن کلمات و در مرحله بعد عکس مصرف خواهد شد.

او این موج جدید محتوا را بسیار جدی گرفته و قصد دارد پیش از همه ی رقبای خود حرکت هایی انقلابی را در این زمینه شروع کند و با سرمایه گذاری های بسیار به انتخاب نخست بسیاری از کاربران جهان تبدیل گردد.

علت اصلی اتخاذ استراتژی video first فیسبوک چیست؟

موضوع این است که آگهی های تصویری بسیار پر سود هستند و فیس بوک در رقابت با آگهی های تلویزیونی در ایالات متحده یک جایزه 70 میلیارد دلاری به دست آورد. در سال 2016 تبلیغات آنلاین توانستند درآمد فیسبوک را چندین برابر افزایش دهند. 

از 2000 نفر فعال در زمینه ی تبلیغات 69 درصد تمایل به خرید تبلیغات ویدئویی آنلاین داشتند که نسبت به قبل 3 درصد افزایش نشان می دهد.

تعداد بازاریابانی که تمایلی به خرید ویدئوهای تبلیغاتی آنلاینی که به صورت خودکار پخش می شوند نداشتند تا 31 درصد کاهش یافته است.

استراتژی video first فیسبوک

به گفته ی زاکربرگ: شاهد افزایش بیشتر تبلیغات ویدئویی آنلاین در سال 2017 خواهیم بود، مردم در حال ساخت و به اشتراک گذاری ویدئوهای بیشتر شده و کاملا مشخص می باشد که ویدئو در دنیای کاربران چقدر اهمیت پیدا کرده است.

به همین خاطر اولویت اول فیسبوک پرداختن به ویدئو در خانواده ی اپلیکیشن های این کمپانیست. ما به دنبال این هستیم شرایطی فراهم کنیم که کاربران بهتر خود را نشان دهند!

استراتژی video first فیسبوک و تغییر تجربه ی کاربر از طریق محتوای ویدئویی

زاکربرگ در مورد چشم انداز video first خود در سخنرانی درآمد سه ماهه ی دوم نیز برای سرمایه گذاران صحبت کرده بود. در کنفرانس توسعه F8 فیس بوک در ماه آوریل، زاکربرگ گفت:

در 10 سال آینده ویدئو همانند گوشی های موبایل تغییر بزرگی در به اشتراک گذاری و ارتباطات ایجاد خواهد کرد.

استراتژی video first فیسبوک

 زاکربرگ گفت: فیسبوک قصد دارد در جهانی که ویدئو اول از همه قرار خواهد گرفت به جای قرار دادن یک جعبه ی متن یک دوربین در مرکز تجربه کاربر قرار دهد.

زاکربرگ در روز چهارشنبه گفت: ما معتقدیم به زودی یک دوربین سردمدار شیوه ی اصلی به اشتراک گذاری خواهد شد. فیس بوک در حال اجرای یک آزمون در ایرلند است در این آزمون دوربین هایی پیش بینی شده اند که ده ها افکت ویژه مانند ماسک و قاب در فیدهای خبری قرار خواهند داد.

فیسبوک Live و سرویس های استریم ویدئو آغاز حرکت زاکربرگ در این مسیر سراسر ویدئو هستند. او گفت از ماه مه، تعداد افرادی که رویدادها را به صورت لایو به نمایش می گذارند چهار برابر افزایش داشته است.

استراتژی video first فیسبوک با محوریت ویدئوهای زنده

 برای زاکربرگ تعامل با افراد دیگر، علت جذابیت فیسبوک لایو نسبت به ویدئوهای سنتی است. زاکربرگ گفت: ما فکر می کنیم  ویدئو زنده پدیده ی جدیدی است که از جنس تجربه های سنتی نیست. ویدئو لایو در واقع یک تجربه اجتماعی بسیار غنی تر خواهد بود.

با افزایش یافتن اهمیت ویدئو در اپلیکیشن های فیسبوک این کمپانی از ماه آگوست ویژگی های جدیدی از جمله Stories را به اینستاگرام اضافه کرد.

facebook-live-video

زاکربرگ اضافه کرد به زودی دکمه ی Video home را به اپلیکیشن فیسبوک اضافه خواهیم کرد، Video home در نهایت به اپلیکیشنی مجزا همچون مسنجر فیسبوک تبدیل خواهد شد.

مارک زاکربرگ در نهایت گفت:

این یک تجربه خوب است که به فیسبوک راه می یابد اما همچون مسنجر در طول زمان نیاز به ارتقای توانایی های بالقوه خود دارد که این موضوع نیاز به تجربه در طول زمان خواهد داشت. 

Source: usatoday

از دست ندهید!

کلکسیون گوشی‌های قدیمی

کلکسیون گوشی‌های قدیمی با 3500 گوشی و بیش از 1231 مدل مختلف!

قبل از وقوع انقلاب گوشی‌های هوشمند بیشتر مردم یک یا دو گوشی قدیمی داشتند، اما Stefan Polgari صاحب کلکسیون گوشی‌های

ادامه مطلب...
گلکسی S8 پرچمدار جدید سامسونگ

گلکسی S8 پرچمدار جدید سامسونگ را با وجود این دلایل بخریم یا نخریم؟

سامسونگ در 29 مارس جدیدترین پرچمدار خود را رونمایی خواهد کرد. گلکسی S8 پرچمدار جدید سامسونگ بعد از تاخیر

ادامه مطلب...
محبوبترین گوشی‌های 2016

محبوبترین گوشی‌های 2016 – ده گوشی برتر و حضور پُررنگ اپل و سامسونگ!

طبق گزارش جدید IHS Markit، آیفون 7 محبوب‌ترین اسمارتفون سال 2016 نبوده است. آیفون 6s که در سال 2015 رونمایی شد، همچنان

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu