Pavel Durov

متر هوشمند InstruMMents همه ی اندازه گیری ها را با اپلیکیشن همراهش انجام می دهد

دسته : اخبار
متر هوشمند InstruMMents

یکی از استرس آورترین کارهای دنیا فرش کردن یا موکت کردن خانه ی جدید است. موجی از مصائب گوناگون به سمت شما سرازیر می شوند و در آخر هیچ چیز آنگونه که می خواهید از آب در نمی آید. متر را گُم کرده، ابعاد را فراموش می کنید و دردسرهای دیگر که همه آنها را تجربه کرده ایم. اما به لطف متر هوشمند InstruMMents همه این مشکلات حل خواهند شد!

این همان کاری است که InstruMMent’s 01 انجام می دهد. یک عصای جادویی که بی هیچ زحمتی همه ی اندازه گیری های دقیق را برای شما انجام  خواهد داد.

این دیوایس فعلا در ایندیگوگو با قیمت 149 دلار معرفی شده و از ماه دسامبر در دسترس قرار می گیرد. متر هوشمند InstruMMents گجتی است که با استفاده از چرخ لاستیکی کوچک و یک لیزر، اندازه گیری های دقیق را انجام دهد. 

متر هوشمند InstruMMents

متر هوشمند InstruMMents و ذخیره ی خودکار اندازه ها

01 را بر روی هر قسمتی که نیاز به اندازه گیری دارد قرار می دهید سپس اندازه گیری ها به صورت خودکار بر روی اپلیکیشن InstruMMents ذخیره می شوند و می توانید آنها را برای هر کسی که می خواهید بفرستید.

بنابراین حتی وقتی بیرون هستید می توانید با تماسی با اعضای خانه از آنها بخواهید فواصل را سریع اندازه گیری و برایتان بفرستند.

این اپلیکیشن که برای اندروید و iOS در دسترس است و امکان تبدیل واحدها و مقیاس های مختلف را نیز به شما خواهد داد. در صورتی که نیاز داشته باشید چیزی را بنویسید می توانید این گجت را با یک استایلوس یا مداد همراه کنید.

متر هوشمند InstruMMents توسط Mladen و Boris Barbaric سازندگان اسمارت واچ محبوب Misfit Shine طراحی شده است.

Sonny Vu مدیر عامل شرکت Misfit نیز از بنیانگذاران و سرمایه گذار این شرکت جدید است.

Mladen Barbaric در مصاحبه اخیر خود گفت:

می خواستم چیزی برای خودم بسازم. ملادن می گوید گجت InstruMMents ابزاری ایده آل برای مهندسین، تزئینات داخلی و هر کسی است که در زمینه ی طراحی داخلی فعالیت می کند و نیاز به ابزاری برای اندازه گیری دقیق دارد، می باشد!

این ابزار به کمک اپلکیشن همراهش کار خیلی ها را راحت خواهد. اندازه گیری و ثبت اندازه ها به صورت همزمان دقت و سرعت کار را چندین برابر افزایش خواهد داد.

Source: mashable

از دست ندهید!

بدافزار اندرویدی Judy

بدافزار اندرویدی Judy تاکنون 36 میلیون گوشی را آلوده کرده است!

بدافزار اندرویدی جدیدی در بعضی از اپلیکیشن‌های گوگل پلی استور کمین کرده است و تاکنون 8.5 تا 36.5 میلیون

ادامه مطلب...
بازی Terminator Genisys

در بازی Terminator Genisys شکست دادن دشمن، یک انتخاب نیست!

استودیو Plarium از توسعه دهندگان بازی‌های استراتژیک مانند Vikings: War of Clans و Throne: Kingdom at War برای گوشی‌های موبایل می‌باشد که

ادامه مطلب...
یادگیری ماشینی Blippar

یادگیری ماشینی Blippar مثل یک ماشین‌بازِ حرفه‌ای ماشین‌ها را شناسایی می‌کند!

یادگیری ماشینی Blippar تکنولوژی تشخیص خودکار خودرو می‌باشد که به تازگی معرفی شده تا به همه ماشین‌بازها نشان دهد

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu