اپلیکیشن BeSomebody فرصتی از جنس هیجان برای تبادل تجربه ها

دسته : مصاحبه
اپلیکیشن BeSomebody

زمان و انسان های اطراف ما کوهی از تجربه هستند و نهایت نابخردی انسان است اگر این تجربه ها را نادیده بگیرد! تجربه اندوزی از دیگران در دنیای پرخطر و پراسترس امروز آن چنان اهمیت یافته که تکنولوژی هم به کمک انسان شتافته است! اپلیکیشن BeSomebody یکی از همان راهنمایان مدرن و امروزی است!

سال ها از زندگی اولین بشر روی زمین می گذرد و در همین مدت انسان به خوبی آموخته است تجربه اندوزی هم حکم زمان را دارد و همچون طلا ارزشمند است!

چه بسیار راه هایی که انسان ها در عین علم به بیهودگی آن با سختی و دشواری های زیاد طی کرده و چه اندک هستند کسانی که از این تجربیات برای پیشبرد اهداف زندگی خود استفاده می کنند.

اپلیکیشن BeSomebody حرکتی متفاوت است که ابتدا از هشتگ ساده BeSomebody و با ساخت ویدیو در شبکه های اجتماعی آغاز شد و سپس با وب سایت و اپلیکیشن ظریفانه تر به زندگی انسان ها نفوذ نمود.

برنامه ای برای به اشتراک گذاری تجربه انسان ها از سراسر جهان با قابلیت های منحصر به فرد که در هیچ پلتفرم دیگری تاکنون تجربه نکرده اید!

مطلب امروز هات اپ نیوز مصاحبه ای با Kash Shaikh(کش شیخ)، بنیانگذار این اپلیکیشن با بیش از 10 میلیون نفر مخاطب از 180 کشور جهان است که اهداف و رمز و راز موفقیت را با علاقمندان به این پلتفرم در میان گذاشته است. شما نیز در تبادل این تجربه دل چسب همراه با ما باشید!

نگاهی بر اپلیکیشن BeSomebody

A look inside the BeSomebody app

کش، ایده پرداز  اپلیکیشن BeSomebody در سال 2013 و بعد از هدایت بازاریابی اینترنتی در شبکه های اجتماعی برای کمپانی GoPro واقع در دره سیلیکون صفحه 401 هزارنفری خود به همراه تمام دارایی هاش را فروخت و به مدت 18 ماه در سراسر جهان به سفر و کسب تجربه پرداخت. گردشی به عنوان یک تور جهانی که هم فال بود هم تماشا!

اپلیکیشن BeSomebody

سازماندهی جنبش انگیزشی در جهان

کش در این تور جهانی شاهد رویدادهای علمی، موسیقی، کنسرت، مستند و هر آن چه که ارزش دیدن از نزدیک را دارد بوده است. او و همراهانش در این تور با دانش آموزان بیش از 200 مدرسه گفتگو داشته است و در این مدت زمان بزرگ ترین جنبش انگیزشی و خودجوش دنیا را با 3 میلیون نفر جمعیت به حرکت درآورده است.

درباره اپلیکیشن BeSomebody

به اشتراک گذاری ویدیو یکی از ترفندهای بازاریابی در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی است. بنابراین امروزه نقش ویدیو در بازاریابی و کارآفرینی بر هیچ کس پوشیده نیست.

اما BeSomebody سرویسی برای اشتراک گذاری متفاوت از جنس تجربه می باشد. تجربه ای از جنس هیجان و هیجانی از جنس دل بستگی های شما در زندگی! همه چیز در BeSomebody متفاوت است.

اپلیکیشن BeSomebody

هدف از به اشتراک گذاری ویدیوها با BeSomebody

با BeSomebody شما در هر زمینه ای می توانید ویدیو تهیه کنید. فیلم فوتبال امروز و تکنیک های جذابی که به کار برده اید، نواختن پیانو و ساز مورد علاقه شما، بازی با حیوانات یا لحظه ای جذاب و شکارشده از حیوان خانگی خود، به اشتراک گذاری هنر و حتی سختی هایی که در طول پیاده روی، کوه نوردی و سایر ورزش ها تجربه می کنید!

کار با اپلیکیشن BeSomebody

3 استفاده لذت بخش را می توانید با این برنامه تجربه کنید:

  1. ساخت پروفایل کاربری و به اشتراک گذاری تجربیات و دلبستگی ها به عنوان یک Passionate
  2. استفاده از نقشه و مشاهده همزمان تجربیات دیگران که مشابه با دلبستگی ها و زمینه فعالیت شما هستند
  3. امکان رزرو کردن یک تجربه برای ساخت فیلم با افرادی که هم سلیقه شما هستند

اپلیکیشن BeSomebody

اما شاید برای شما روند توسعه و پیشرفت این کمپانی از یک هشتگ ساده تا شکل گیری این شهرت جهانی جالب توجه باشد؛ روندی که حتی جامعه جهانی داب اسمش نیز در مقابل آن زانو زده و هیچ گاه چنین جذابیتی برای مخاطبانش نداشته است.

مصاحبه ای که در ادامه از زبان Kash Shaikh می خوانید بخشی از سخنان او در فصل هشتم برنامه Shark Tank و مصاحبه های اینترنتی می باشد.

همه چیز با یک هشتگ شروع شد…

در سال 2009 و همزمان با ورود به سن سی سالگی به اشتراک گذاری هشتگ besomebody را آغاز کردم. در همین زمان بود که دست از کار کردن در یکی از بهترین کمپانی های دره سیلیکون کشیدم و احساس کردم باید به رفع کمبودهای روحی و ذهنی خود بپردازم.

بنابراین شروع به فکر کردن درباره اهداف و دلبستگی یا خواسته هایم در زندگی کردم و فکر کردم چرا این اهداف باید یک رویا بمانند!؟

اپلیکیشن BeSomebody

از رویا تا واقعیت

همان موقع که دل مشغولی های زیادی داشتم پیشنهاد کار در Procter & Gamble با هدف گسترش شبکه های اجتماعی در کشور های کم درآمد به من داده شد.

این پروژه شغلی آمریکا لاتین، آمریکا جنوبی، آفریقا، آسیا و تمام شرق و مرکز اروپا را شامل می شد. این پیشنهاد آغاز تبدیل رویا به واقعیت بود و باعث شد من 80 درصد از وقت روزانه خود را از سال 2009 تا 2011 در جاده ها بگذارنم.

شروع تجربه اندوزی

من به حدود 43 کشور در این مدت زمان سفر کردم و گوش به سخنان و تجربه های فقیرترین مردمان جهان سپردم. تجربه های آن ها انگیزه و الهام دوباره برای من بود و پس از سفر تصمیم گرفتم به به اشتراک گذاری تجربه ها و لحظات سفرم در شبکه های اجتماعی بپردازم.

در همین موقع بود که هشتگ besomebody را ساختم و به فعالیت گسترده در شبکه های اجتماعی پرداختم.

انتخاب عنوان BeSomebody

Be Somebody تکه کلام من در صحبت با دوستان و هم کلاسی هایم بود و بیشتر زمانی از آن استفاده می کردیم که لازم بود تلاش بیشتری کنیم تا موفق شویم. این عبارت فشار و انگیزه ای برای سخت کوشی میان ما بود. ( معادل اصطلاح فارسی برای خودت کسی بشو)

از همین نام هم بعدها برای تولید اپلیکیشن BeSomebody استفاده کردیم.

از هشتگ تا وب سایت

 هشتگ besomebody رشد بدون توقفی در شبکه های اجتماعی به لحاظ به اشتراک گذاری و بازدید یافته بود و مخاطبان ما نیز رو به روز افزایش می یافتند.

چند میلیون کاربر از 180 کشور جهان با زبان دل بستگی و تجربیات خود با هم هم صدا شده بودند! بنابراین تصمیم گرفتیم در یازدهم ژانویه وب سایت اولیه besomebodyblog.com را راه اندازی کنیم.

اپلیکیشن BeSomebody

ساختار وب سایت اولیه

اولین وب سایت ما بسیار ساده و کاملا سیاه و سفید طراحی شده بود. سایتی با سیستم مدیریتی وردپرس که من تمام احساساتم را نسبت به داستان و تجربیات مردمی که دیده بودم توام با صداقت به اشتراک می گذاشتم.

به زودی زود مردم در جهان با هشتگ besomebody با یکدیگر ارتباط برقرار کردند و همین احساسات حقیقی در دنیای مجازی شروع واقعی و قدرتمندانه ما بود.

BeSomebody؛ آن چیزی که در انتظارش بوده اید!

هشتگ، وب سایت و اپلیکیشن Be Somebody چیزی نیست جز تمام چیزهایی که در زندگی به آن ها عشق می ورزید و نسبت به آن ها احساس تعلق دارید.

در طول دو سال گذشته چند صد نفر به جامعه ما اضافه شده اند و ما مشغول تولید محتوا الهام بخش تر و ویدیو های انگیزشی در اپلیکیشن BeSomebody هستیم.

اپلیکیشن BeSomebody؛ فرصتی برای یادگیری

مامویت اصلی ما خلق فرصت هایی از جنس هیجان برای این بود که شما بتوانید در لحظات و رویا های خود زندگی کنید!

این برنامه پلتفرمی کاربردی برای تمام انسان ها است که بتوانند از این فرصت مجازی برای استفاده از تجربیات یکدیگر استفاده کنند و اگر تاکنون از این مهم غافل بوده اند در این جنبش جهانی فرصتی برای یادگیری پیدا کنند.

اپلیکیشن BeSomebody

با تجربه ترین معلمان: Passionaries

Passionaries یا تجربه ترین معلمانی هستند که در اپلیکیشن BeSomebody فعالیت می کنند. اگر چه این پلتفرم تنها جنبه سرگرمی دارد و رایگان است اما برخی با ایده های کسب درآمد از اپلیکیشن رایگان توانسته اند به ثروت های میلیونی از این برنامه دست یابند.

کسب درآمد از اپلیکیشن BeSomebody

برترین کابران یا Passionaries با صرف 45 ساعت به صورت ماهانه حدود 4000 دلار از این پلتفرم کسب درآمد می کنند. این مبلغ به صورت پایه بوده و بیشتر نیز می شود.

در واقع کاربران برای بهره مندی از تجربیات بهترین معلمان که همچون طلا ارزشمند هستند باید مبلغی را بپردازند و به خوبی هم با این قانون کنار آمده اند؛ چرا که هر چیزی ارزشی دارد!

پرورش برترین معلمان ار سراسر دنیا

هرکسی که تجربه ای در حرفه یا مهارت خاصی دارد می تواند بدون هزینه و با ثبت نام به ما بپیوندد. ما معلمان با تجربه را جذب و به خوبی قدر وقتی که صرف می کنند را می دانیم. این افراد می توانند با ساخت ویدیو از علایق و دل بستگی های خود کسب درآمد کنند.

در حال حاضر هزار Passionaries از سراسر جهان جذب شده است که در 400 موضوع متفاوت تولید محتوا می کنند.

زمینه های همکاری برای کسب درآمد

چتربازی داخل سالن، انرژی درمانی با مهارت های شخصی، عکاسی، نقاشی، نمایش هیجان اسنوبرد( Snowboard)، معرفی قوانین بسکتبال، طراحی وب، تعمیر وسایل الکتریکی، آموزش موسیقی و سایر تفریحات مرتبط و هر آن چه که قلب شما را به عنوان یک علاقمندی تسخیر کرده است می تواند زمینه همکاری با برنامه BeSomebody برای کسب درآمد باشد.

همکاری با برنامه تلویزیونی Shark Tank

Shark Tank برنامه پرطرفداری در لس آنجلس است که پیشنهاد همکاری و مشارکت برای معرفی اپلیکیشن BeSomebody در آن به ما داده شد.

بعد از گذشت دو ماه و تست بتا اپلیکیشن نسخه iOS برنامه منتشر شد و بازخورد های مثبت زیادی از طرف کاربران دریافت کردیم. لذا متوجه شدیم مسیر ما و این برنامه تلویزیونی به دلیل تفاوت اهداف متفاوت است!

اپلیکیشن BeSomebody

سخن آخر:

برخی از تجربه ها در زندگی ارزش صرف بیش از 35 هزار دلاری که Kash Shaikh هزینه کرد را دارند و با کمی آینده نگری نه تنها به بازگشت سرمایه بلکه به سودآوری برای شما و کاربران اپلیکیشن منتهی می شوند.

شما هم می توانید به عنوان یک ایرانی تجربیات و مهارت های خود را در قالب ویدیو با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

شما چه فکر می کنید؟

دیدگاه خود را پیرامون این برنامه و تجربه متفاوت تبادل لحظه ها با ما در میان بگذارید.

Buttons-03

source: heavy

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu