Batlle Bay

آپدیت استوریز اینستاگرام و تغییراتی هیجان‌انگیز که شما را شگفت زده خواهند کرد!

دسته : آپدیت ها
آپدیت استوریز اینستاگرام

در آپدیت استوریز اینستاگرام کاربران می توانند حساب های خود را به استوریز تگ کنند؛ درست مشابه وقتی که حساب را به یک عکس یا فیلم تگ می کنند!

از این به بعد می توانید با ویژگی استوریز اینستاگرام کارهای بیشتری انجام دهید. اینستاگرام در تلاش برای افزایش تعامل با ویژگی استوریز، امکان تگ زدن، لینک دادن و پشتیبانی بومرنگ را در بروزرسانی جدید خود در روز پنجشنبه اضافه کرده است.

امکان تگ دادن در آپدیت استوریز اینستاگرام

وقتی یک حساب به یک استوری تگ شد با ضربه زدن بر روی نام کاربری به صفحه ی حساب آنها لینک خواهید شد.

جالب توجه است، بر خلاف تگ کردن عکس، تگ شدن شما در یک استوری توسط یک دوست با یک پیام مستقیم به اطلاع شما خواهد رسید(اگر دوستی شما را در یک پست عکس عادی تگ کند نوتیفیکیشن در فید اصلی ظاهر خواهد شد).

امکان لینک دادن به صفحات وب در آپدیت استوریز اینستاگرام

تگ ها تنها راه جدید تعامل با استوریز اینستاگرام نیستند، در آپدیت استوریز اینستاگرام امکان لینک دادن به صفحات وب نیز در پست های استوریز فراهم شده است، این امکان برای دارندگان حساب های تایید شده وجود دارد.

اینستاگرام می گوید این ویژگی در حال حاضر به عنوان تست فقط برای حساب های تایید شده در دسترس است اما در آینده تغییر خواهد کرد. آپدیت استوریز اینستاگرام

ادغام اپلیکیشن Boomerang با اینستاگرام

در نهایت اینکه اینستاگرام با بومرنگ ادغام شده است. نسخه ی ساخته ی شده بومرنگ برای اینستاگرام دارای ویژگی هایی خواهد بود که جزو اپلیکیشن اصلی نیستند.

برای مثال امکان سوئیچ کردن بین دوربین جلو و رو به عقب و قابلیت ضبط یک کلیپ کوتاه تر نیز فراهم شده است.

ناتان شارپ(Nathan Sharp) می گوید:

اینستاگرام  امیدوار است این ویژگی به کاربران برای ارتباط عمیق تر و ارائه ی استوریز غنی تر کمک کند.

این شرکت به احتمال زیاد به دنبال افزایش تعامل با این ویژگی است که موفق تر از  تلاش های دیگر اینستاگرام برای کپی کردن از ویژگی های اسنپ چت با همین نام بوده است!

فیسبوک نیز در حال انجام آزمایش های متعددی برای استفاده  دوربین مشابه اسنپ چت برای یک اپلیکیشن مستقل است. این کمپانی قصد دارد ویژگی استوریز را برای واتس اپ نیز به کار گیرد.

Source: mashable