Pavel Durov

اپلیکیشن Metaverse و داستان پلتفرمی که توسط علاقمندان AR ایده باران می شود

دسته : کمپانی ها
اپلیکیشن Metaverse

اپلیکیشن Metaverse محصول 2 میلیون دلاری استارتاپ GoMeta است. استارتاپ GoMeta در جنوب کالیفرنیا جنوبی مستقر شده و در چند ماه اخیر با انتشار این اپلیکیشن فرصتی را برای ارائه ایده های واقعیت افزوده کاربران فراهم کرده است.

می توان گفت واقعیت افزوده چشم اندازی رویایی می باشد که به صورت زنده و مستقیم کاربر را به ژرفای دنیای مجازی اما با درک درستی از واقعیت فرو می برد.

همه چیز در این دنیا تعاملی است و همین انعطاف پذیری AR یا واقعیت افزوده است که باعث می شود کاربر با امثال بازی Air Hogs Connect یا اپلیکیشن Field در مرز رویا و واقعیت به طرز لذت بخشی معلق بماند.

یکی از اپلیکیشن هایی که تجربه این لذت تعلیق را به شکل متفاوت برای کاربران میسر نموده است اپلیکیشن Metaverse می باشد.

در پروژه های قبلی واقعیت افزوده که پیش از این معرفی نمودیم به نمونه ای از به کارگیری AR اشاره کرده ایم؛ اما این بار در استارتاپ GoMeta خود واقعیت افزوده به کمک تنه اصلی این تکنولوژی شتافته و روند توسعه آن را با جذب علاقه‌مندان سریع تر کرده است.

قرار است این بار شما باشید که این پلتفرم را با بهره گیری از قابلیت های آن ایده باران می کنید!

مطلب امروز هات اپ نیوز خاص علاقمندان به واقعیت افزوده و کسانی است که ایده راه اندازی استارتاپ را در این زمینه در سر می پرورانند. با ما همراه باشید.

بررسی اپلیکیشن Metaverse و توسعه جامعه واقعیت افزوده

Metaverse app to Expand Universe of Augmented Reality

استارتاپ GoMeta توسط یکی از کارمندان سابق گوگل در اوایل سال جاری راه اندازی و سپس به سن دیگو منتقل شد.

این کمپانی دو میلیون دلاری زیر سایه واقعیت افزوده رشد کرد و موفقیت بازی پوکمون گو به عنوان یکی از شاهکارهای AR را الگو کار خود قرار داد.

معرفی کمپانی GoMeta

دیمیتری شاپیرو(Dmitry Shapiro) موسس استارتاپ GoMeta است که تا همین چند ماه پیش در پروژه های مدیریت اجتماعی گوگل مشغول به کار بود. شاپیرو پس زمینه ای درخشان پیرامون مدیریت اجرایی تکنولوژی دارد.

اپلیکیشن Metaverse

سابقه مدیریت ارشد Myspace و راه اندازی سرویس Veoh به عنوان بخشی از روزمه شخصی شاپیرو ثبت شده است. Veoh از سرویس های اشتراک ویدیو است که به عنوان یکی از رقبای تازه وارد یوتیوب شناخته می شود.

اپلیکیشن Metaverse

شاپیرو، طراح و بنیانگذار اپلیکیشن Metaverse از سال 1999 با وفاداری کامل خدمت و فعالیت های خود را در سن دیگو آغاز کرده است.

او معتقد است سن دیگو کانون فناوری های آینده بشر است و دقیقا مثل سیاتل ظرفیت های لازم را برای جذب کمپانی های مشابه در زمینه AR دارد.

بررسی اپلیکیشن Metaverse

تیم استارتاپ GoMeta از هفت نیرو کارکشته تشکیل شده است که زندگی در نواحی خلیجی و پیشرفته تر کالیفرنیا را رها کرده و سن دیگو را به عنوان محل پیشرفت خود پذیرفته اند.

این هفت نفر عمدتا از کارمندان سابق کمپانی های به نامی چون گوگل و دیزنی می باشند.

اپلیکیشن Metaverse

سرمایه اصلی استارتاپ GoMeta

استارتاپ GoMeta برای تولید اپلیکیشن Metaverse به عنوان پرطرفدار ترین محصولاتش از حمایت مالی برندهای مطرح در عرصه تکنولوژی مثل دیزنی و مدیرعامل سابق Myspace، مایکل جونز برخوردار بوده است.

بررسی اپلیکیشن Metaverse

اساس کار AR در اسمارت فون

دوربین اسمارت فون است که با واقعیت افزوده تعامل می کند و نسخه تغییریافته ای از محیط اطراف توسط کاربر مشاهده می شود.

در بازی پوکمون گو هم داستان به همین صورت است. کاربران موجودات کارتونی را در فضای در حقیقت خالی کوچه و خیابان دنبال می کنند. ساخت بازی در اپلیکیشن Metaverse نیز تا حد زیادی مشابه پوکمون گو است.

بررسی اپلیکیشن Metaverse

معرفی اپلیکیشن Metaverse

Metaverse برای کسانی ساخته شده است که علاقه زیادی به طراحی برنامه با تکنولوژی واقعیت افزوده دارند؛ اما علم آن را ندارند. دقیقا مشابه با اپلیکیشن ساز Zero Code که هرکاربری بدون دانش کدنویسی را به به یک برنامه نویس تبدیل می کند.

کار با برنامه

اگر ایده خاصی برای بازی سازی دارید می توانید با کلیک روی گزینه builder در اپلیکیشن Metaverse آن را عملی کنید.

نقشه ای مجازی از واقعیت در این برنامه گنجانده شده است که شما دقیقا مشابه با بازی پوکمون گو اما در مسیر ایده های خودتان قدم برمی دارید.

اپلیکیشن Metaverse

Metaverse قطب استعدادهای دنیا در آینده

شاپیرو پیش بینی می کند در آینده ایده های جذاب و وسوسه انگیز برای هر کمپانی توسط کاربران و در بستر همین پلتفرم ارائه می شود.

بعید نیست ایده های جالب اما خیالی شما نیز با امکانات Metaverse روزی به واقعیت تبدیل شود یا این که با همین ایده ها در جدیدی برای استفاده از واقعیت افزوده و در جهت رفع مشکلات بشر باز شود.

واقعیت افزوده از نگاهی دیگر

اپلیکیشن Metaverse فرصتی است شبیه استارتاپ کاریابی Jopwell؛ اما هیجانی که کاربر در به اشتراک گذاری ایده هایش دارد از جنس اپلیکیشن BeSomebody می باشد.

واقعیت افزوده در زندگی امروز مثل ویدیو ها در زندگی دیروز هستند. ویدیو در حال حاضر یک ابزار برای اطلاع رسانی است تا سرگرمی. نقش واقعیت افزوده هم مشابه با ویدیو ها رو به تحول است.

اپلیکیشن Metaverse

سخن آخر:

از بیان ایده هایتان نترسید. اجازه دهید تکنولوژی های جدید هم سهمی در تفکر بکر و تر و تازه شما داشته باشند. این ایده های خام را با اپلیکیشن Metaverse پرورش و توسعه دهید.

شما چه فکر می کنید؟

ما را از ایده ها و نظرات خود پیرامون واقعیت افزوده و اپلیکیشن Metaverse که معرفی شد مطلع سازید.

این اپلیکیشن فعلا برای iOS در دسترس می باشد.

Buttons-03

Source: sdbj

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu