following

بازی Design Home و چالشی که شما را به یک طراح تمام عیار مبدل می کند

دسته : اپلیکیشن
بازی Design Home

احتمالا با بازی Design Home محصول متفاوت کمپانی CrowdStar چندان آشنا نیستید؛ اما شاید محصول قدیمی دیگری از همین کمپانی تحت عنوان بازی مد و لباس Covet Fashion را به خاطر داشته باشید.

بازی دخترانه، گرم و صمیمی که حدود 4 سال پیش منتشر شد و بازیکنان طی آن فعالیت حرفه ای در دنیای مد را با انتخاب مدل های دلخواه خود تجربه می کردند.

حالا بگویید از آخرین باری که دکوراسیون منزل را عوض کرده اید چه مدتی می گذرد؟ شاید این روزها با اعضای خانواده مشغول جا به جایی وسیله ها هستید.

پدر خانواده مشغول جا به جایی میز به سمت وسط پذیرایی است و مادر در حالی که ایده های بهتری را برای چینش وسیله ها در ذهن خود می پردازد نظاره گر این تغییرات است.

شما هم از دور این تحولات را در منزل مشاهده می کنید و وقتی کار تمام می شود تا مدتی از رفت و آمد در این قسمت و مشاهده تناسب و هماهنگی جدید روحتان تازه می شود.

گویی که خانه پیش از این تغییرات بوم سفید رنگی بوده که با جا به جایی های صورت گرفته رنگ آمیزی شده است. این رفتار ناشی از یکی نیاز بنیادی در وجود انسان است: تنوع طلبی البته از نوع متعادل.

تمایل به تغییر، تنوع و تازگی نیازی نهفته در بعد روانی انسان است. رشته طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی نیز ریشه در همین نیاز دارد و پیچیدگی های حس تنوع طلبی انسان موجب ظرافت این رشته شده است.

همین ظرافت جذابیت خاصی را در این رشته به وجود آورد است که توسعه دهندگان بازی Design Home از آن به خوبی الهام گرفته اند.

حال کمپانی CrowdStar محصول خود را به همان خوشمزگی بازی Covet Fashion منتشر کرده است؛ با این تفاوت که این بار لباس ایده هایتان را بر تن محیط منزل می پوشانید؛ نه مانکن ها!

اگر طرفدار تازگی محیط هستید و زندگی در خانه ای روح بخش و پر از انرژی مثبت را ترجیح می دهید مطالعه مطلب امروز هات اپ نیوز به شما کمک می کند تا با این بازی از این پس خودتان دکوراتور حرفه ای منازل باشید.

معرفی و بررسی بازی Design Home

  Design Home Game By CrowdStar

همه چیز از آن جا شروع می شود که روحتان بعد از مدتی از دیدن محیط تکراری خسته می شود و احساس دلزدگی نسبت به وسایل منزل پیدا می کنید.

همین جا است که شروع به فکر کردن درباره تغییر دکوراسیون می کنید. بازی Design Home از همین احساس ایده گرفته و شما در طول بازی این تغییر دکوراسیون را تجربه می کنید.

کمپانی CrowdStar را بشناسید

CrowdStar جامعه ای است که به صورت ویژه بانوان و احساسات متفاوت و ویژه آن ها را هدف گرفته است. خیلی از کمپانی ها نظیر CrowdStar با هدف گذاری خانم ها در اپلیکیشن های فروشگاهی و… نیز کسب درآمد کرده اند.

CrowdStar در واقع یک کمپانی نیست؛ پلتفرمی تجربی است که تولید بازی را در صدر لیست اهدافش قرار داده است.

بازی Design Home

با توجه به رویکرد متفاوت این کمپانی احتمالا کاربرانی که از این بازی استقبال کنند نیز خاص خواهند بود؛ چرا که تمام خانم ها از این بازی لذت نمی برند!

کسانی مشابه با بازی Covet Fashion با این محصول نیز ارتباط برقرار ی کنند که اهل شادزیستی هستند و همواره از سردمزاجی و بی حوصلگی در محیط زندگی خود دوری می گزینند.

معرفی بازی Design Home

در این بازی همه چیز به صورت مجازی در اختیار شما قرار می گیرد. تمام وسایل منزل مجازی هستند و شما با استفاده از همین وسایل در مسابقات شرکت می کنید.

در صورتی که بتوانید در رقابت با سایر طراحان حرفه ای پیروز شوید می توانید از اقلام مجازی بیشتری برای چینش بهتر و زیباتر وسایل در منزل استفاده کنید.

بازی Design Home

اهداف تولید بازی

انسان ها چیزهای زیادی را در خواب و رویا می بینند. مثلا طراحی متفاوت خانه لوکس و زندگی در آسمان خراش های یک جزیره خصوصی!

با بازی Design Home هر آن چه که در ذهنتان می گذرد و حتی علم طراحی و دکوراسیون هنوز با آن ها غریبه است را با وسایلی که در اختیارتان قرار گرفته است به تصویر بکشید. با این بازی تمام رویاها به واقعیت می پیوندند!

ساختار بازی Design Home

Design Home فرمت مشابهی از Covet Fashion می باشد که از موتورهای سه بعدی برای تولید تصاویر کاملا 3D بهره گرفته است.

ساختار رنگ های این بازی نیز به گونه ای است که بیش از مردان با زنان ارتباط برقرار می کند و از این رو 75 درصد کاربران بازی را بانوان تشکیل می دهند.

بازی Design Home

راه های کسب درآمد کمپانی CrowdStar از بازی

CrowdStar از این حوزه پرطرفدار به خوبی بهره مند شده است. همه چیز در فضای مجازی رخ می دهد؛ اما شور و اشتیاق کاربران به دنیای مد واقعی آن ها را به سمت این بازی جذب کرده است.

از طرف دیگر اگر کاربران در مسابقات پیروز نشوند می توانند اقلام مورد مجازی لازم را با پرداخت هزینه بخرند و کمپانی به این شکل درآمد کسب می کند.

Design Home مدیون Covet Fashion است!

Covet Fashion مهم ترین دلیلی است که کاربران به ساخته دیگری از این کمپانی اعتماد کنند.

در واقع تمام ایده های CrowdStar رنگ و بویی از دنیای مد دارد و همان کاربرانی که هنوز هم بازی قدیمی Covet Fashion را دوست دارند و بازی می کنند کم کم به سمت بازی طراحی منزل Design Home نیز روی می آورند.

بازی Design Home

این بازی پیش از انتشار در کشور های مختلف نظیر کانادا و استرالیا و توسط متخصصان طراحی داخلی CrowdStar تست شده است.

آشنایی با گیم پلی Design Home

Design Home مشابه با اپلیکیشن Houzz است؛ با این تفاوت که کاربر در این برنامه طراحی خود را در رقابت های مختلف در معرض ارزیابی قرار می دهد.

در این بازی چندین چالش را در بخش های مختلف منزل مثل اتاق نشیمن، پذیرایی، اتاق خواب و حتی محیط بیرون و فضای سبز اطراف منزل پشت سر می گذارید.


ابزار شما همان وسیله های منزل مثل مبل و میز و آباژور و…هستند که در اطراف صفحه آیکنی برای مشاهده کل اقلام در دسترس شما قرار دارد.

برای خرید این اقلام یا می توانید از امتیازهایی که کسب کرده اید استفاده کنید یا این که از طریق پرداخت درون برنامه ای و به صورت واقعی آن جنس را در دنیای مجازی خریداری کنید.

مراحل مختلف در بازی Design Home

بازی Design Home بیش از 3000 آیتم دارد که در هر یک از این آیتم ها اقلام مورد نظر شما به اصول و قوانینی که بازی بدان اشاره می کند باید چیده شوند.

هر قلم را حداکثر 5 بار می توانید استفاده کنید و برای دفعات بعدی باید از فروشگاه وسایل مورد نیازتان را خریداری نمایید.

 Design Home: حاصل تعامل با برندهای مطرح

برندهای مطرح زیادی مثل Serena & Lily و Taylor Burke که در زمینه دکوراسیون و طراحی داخلی سرشناس هستند با تیم تولید بازی Design Home همکاری داشته اند.

کمپانی CrowdStar حدود 2 سال برای طراحی این بازی وقت صرف کرده است و پیچیدگی بازی محصول همین 2 سال تلاش کارشناسان در این کمپانی می باشد.

قابلیت های متمایز Design Home

در  Design Home شما یک طراح ساده نیستید که با توجه به وسایل محیط را مرتب می کند. شما از زمین و زمان، روز و شب و خشکی و آب های اطرافتان الهام می گیرید.

فضاهایی که در بازی Design Home می بینید کاملا سه بعدی هستند؛ گویی مقابل آن ها ایستاده اید و قرار است با زحمت خودتان جا به جا شوند.

تغییرات آینده بازی Design Home

طبق گزارش Chris McGill، مدیر توسعه این بازی قرار است در آینده اتاق های بیشتری به بازی اضافه شود. رقابت ها پیشرفته تر می شوند و در بازی فقط از عناصر مدرن که حرفه ای تر هستند استفاده خواهدکرد.

همچنین از عناصر گرافیکی سه بعدی بیشتری در بازی استفاده می شود که کاربر بتواند خانه خودش را نیز در این بازی طراحی کند.

بازی Design Home

سخن آخر:

کمپانی CrowdStar نقطه روشن موفقیت خود را طراحی منزل می داند و هوش بانوان را هدف گذاری نموده است. نقطه ای که شاید از دید سایر رقبا چندان جذاب نبوده است. شما هم برای رسیدن به موفقیت، نقطه روشن موفقیتتان را هر چه زودتر پیدا کنید.

نظر و ایده های شما؟

تاکنون تجربه استفاده از اپلیکیشن و بازی های طراحی دکوراسیون را داشته اید؟ استفاده از این مدل بازی ها تا چه حد در روحیه شما تاثیر داشته است؟

اگرمطالعه این مطلب موجب شکل گیری ایده جدیدی در ذهنتان شده است این ایده ها را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

Buttons-03

Buttons-05

myket Button K-P256

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

Source: venturebeat

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu