Pavel Durov

پوشیدنی ضد خروپف Anti-Snore برای حل رفتارهای ناخواسته در خواب!

دسته : پوشیدنی‌ ها

آیا شما هم از آن دسته افراد پر سر و صدا در خواب هستید که علاوه بر خروپف دندان قروچه کرده و خواب را به کام اطرافیان تلخ می کنند؟ احتمالا خوشحال خواهید شد اگر بدانید پوشیدنی ضد خروپف Anti-Snore برای حل این معضل معرفی شده است.

پوشیدنی ضد خروپف Anti-Snore به تازگی در کیک استارتر معرفی شده و به خاطر قابلیت های جالبی که دارد به سرعت توانسته سرمایه ی لازم را برای تولید جمع آوری کند.

به نظر می رسد افراد زیادی با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند و تقاضای زیادی در اینترنت برای اینگونه پوشیدنی ها وجود دارد!

پوشیدنی ضد خروپف Anti-Snore

پوشیدنی ضد خروپف Anti-Snore توسط استارتاپ هلندی Sleep.ai طراحی شده و دارای کانسپتی ساده است.

این بازوبند پوشیدنی به محض اینکه شروع به خروپف یا دندان قروچه کنید با لرزش باعث می شود وضعیت خوابیدن خود را تغییر دهید.

به نظر می رسد افراد وقتی به پشت می خوابند خروپف و دندان قروچه ی بیشتری دارند اما اگر با وجود یک محرک فیزیکی این بیدار شوند با برگشتن به سمت دیگر، تا میزان قابل توجهی از میزان خروپف آنها کاسته می شود.

پوشیدنی ضد خروپف Anti-Snore و اپلیکیشن Do I Snore بدون نیاز به میکروفون

نکته ی جالب در مورد این بازوبند ضد خروپف این است که به جای نصب میکروفون در خود پوشیدنی با استفاده از اتصال به یک گوشی هوشمند رفتارهای ناخواسته در خواب کنترل می شوند.

به کمک یک اپلیکیشن صدای خروپف و دندان قروچه ضبط می شوند این یعنی برای استفاده از این پوشیدنی باید گوشی را در کنار تخت خود بگذارید.

این اپلیکیشن که Do I Snore نام دارد و می توانید برای بررسی رفتارهای خود در خواب از آن استفاده کنید.
 پوشیدنی ضد خروپف Anti-Snore با قیمت 69 پوند به فروش خواهد رسید که اولین پوشیدنی طراحی شده برای حل این مشکل نیست و مطمئنا خروپف را سرکوب نخواهد کرد اما تا حدی کنترل کننده خواهد بود.

می توانید اپلیکیشن  Do I Snore را برای بررسی وضعیت خود در خواب از طریق لینک های زیر دانلود نمایید:

Buttons-03

Buttons-05