Pavel Durov

بازی Flip چالشی جدید از کمپانی ketchapp که شما را درگیر خواهد کرد

دسته : اپلیکیشن
بازی Flip

عبور از دیوار‌ها با عملکرد دقیق و به موقع در بازی Fit In The Hole، آخرین بازی معرفی شده در هات اپ نیوز از کمپانی ketchapp را حتما به خاطر دارید، اما اکنون چالشی دیگر از این کمپانی یعنی بازی Flip در اپ استور و پلی استور انتظار شما را می کشد.

ketchapp با انتشار این بازی باز هم شما را دچار چالش جدیدی می کند. قطعا این کمپانی با توسعه‌ی این بازی‌ها اهدافی در پشت هر بازی پنهان کرده که شاید درک آن برای ما ساده نباشد!

ترسیم بازی Flip به این صورت است که در اول بازی شما روی پرتگاهی استوانه ‌ای شکل؛ مکعبی در اختیار دارید و با پرشی محتاطانه و درست از یک استوانه به استوانه‌‌ دیگر امتیاز کسب می‌کنید.

بازی Flip و چالش جدید ketchapp

بازی Flip را هم می توان در دسته بازی‌های اعتیاد‌آور جای داد که ساعات‌ زیادی را به بازی کردن در آن صرف می‌کنید در حالی که گذر زمان حس نخواهد شد!

گیم پلی بازی Flip مثل دیگر بازی های ketchapp بسیار ساده و روان طراحی شده که البته همین روان بودن بازی نکته‌ی بسیار مهمی است برای رضایت کاربران!

شما با نگه داشتن روی صفحه با معیار اینکه چه مقدار فاصله بین دو استوانه است پرش خواهید کرد.

البته در چند بار اول قطعا شما دچار اشتباه می شوید و از پرتگاه سقوط می کنید ولی نگران نباشید به مرور زمان با توجه به مقدار فاصله و میزان نگه داشتن روی صفحه، پرشی درست برای شما امکان‌پذیر خواهد شد.

درباره امتیازهای بازی Flip می توان این گونه گفت که اگر با پرشی درست در وسط استوانه قرار بگیرید امتیاز بیشتری کسب می کنید و صد البته با جلو رفتن در بازی همچنین با قرار گرفتن در وسط استوانه امتیاز شما چند برابر می‌شود.

در حین بازی Flip روی بعضی استوانه‌ها الماس‌‌هایی وجود دارد که باید آن‌ها را جمع کنید. این الماس‌ها وقتی جمع شدند با استفاده از آنها در قسمت SHOP بازی می‌توانید خرید انجام دهید و بسته های پنهان بازی را باز کنید.

درباره گرافیک بازی Flip نیز می‌توان به ساده بودن محیط و آرامشی که از طریق رنگ ها به شما القا می‌شود اشاره کرد. شاید بتوان به مهارت توسعه دهندگان این بازی در تولید چنین محیطی درود فرستاد!

برای دانلود بازی Flip می توانید از لینک های زیر استفاده نمایید:

Buttons-03

Buttons-05

myket Button K-P256

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu