The best strategy games in 2016

ادغام واقعیت افزوده با دوربین آیفون برنامه‌ی جدید اپل برای آینده

دسته : اخبار
ادغام واقعیت افزوده با دوربین آیفون

تیم کوک مدیر عامل اپل مدت هاست علاقه ی خاص خود را به واقعیت افزوده نشان داده و معتقد است واقعیت افزوده دارای قابلیت هایی بیش از واقعیت مجازی است. گزارشات اخیر حاکی از این موضوع هستند که اپل قصد ادغام واقعیت افزوده با دوربین آیفون را دارد.

ادغام واقعیت افزوده با دوربین آیفون

اپل اخیرا چند استارتاپ جدید از جمله Metaio را خریداری کرده و در تلاش است واقعیت افزوده را با اپلیکیشن دوربین ادغام کند.

اوایل سال جاری بود که اپل یک تیم تحقیقاتی AR و VR تشکیل داد. غول کوپرتینو امیدوار است مشتریانش با گرفتن دوربین به سمت دنیای واقعی بتوانند به راحتی واقعیت افزوده را نیز تجربه کنند.

اپل تمایل دارد نرم افزارهای پیشرفته تر تشخیص چهره به کمک واقعیت افزوده را نیز به آیفون اضافه کند، این اپلیکیشن به کاربران توانایی تشخیص چهره و دستکاری آنها را به کمک دوربین خواهد داد.

maps-l

به گفته ی شخصی که در جریان این تحقیقات قرار دارد:

اپل قصد دارد دوربینی بسازد که قادر به تشخیص تک تک اجسام اطراف خود باشد و برای این کار نیاز به تشکیل پایگاه داده ای بزرگ از اجسام 3D خواهد داشت.

علاوه بر این اپل در مراحل بعدی ادغام واقعیت افزوده با دوربین آیفون می خواهد با انتشار یک SDK برای توسعه دهندگان اپلیکیشن، امکان ادغام واقعیت افزوده در اپلیکیشن های مختلف را فراهم کند و باعث توسعه بیشتر آن شود.

ساخت یک عینک هوشمند دیجیتال که قابل ادغام با آیفون باشد نیز از فعالیت های اخیر اپل است. در حقیقت تلاش برای ورود واقعیت مجازی به آیفون برای آشنایی بیشتر کاربران با این فناوری و برای تشویق آنها به خرید عینک های هوشمند انجام می گیرد.

ادغام واقعیت افزوده با دوربین آیفون

ادغام واقعیت افزوده با دوربین آیفون تلاشی برای اثبات برتری AR بر VR

گزارشات منتشر شده ی امروز با ادعاهای Robert Scoble که قبلا گفته بود آیفون 8 قطعه ای شیشه ای و شفاف با واقعیت ادغام شده خواهد بود مطابقت دارند.

تلاش اپل برای ادغام هوش مصنوعی با اپلیکیشن دوربین مشابه ابتکار گوشی های پروژه ی تانگو برای نقشه برداری پیچیده ی سه بعدی از محیط اطراف در زمان واقعی است.

هنوز مشخص نیست اپل دقیقا چه برنامه ای برای ادغام واقعیت افزوده با اپلیکیشن دوربین خود دارد اما احتمالا این موضوع همزمان با ارتقا عمده در آیفون اتفاق خواهد افتاد.

در مورد برنامه های اپل در مورد واقعیت افزوده چه فکر می کنید؟ ادغام واقعیت افزوده با دوربین آیفون چقدر برای کاربران هیجان انگیز خواهد بود؟ آیا واقعیت افزوده گوی سبقت را از واقعیت مجازی خواهد ربود؟

Source: 9to5mac

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu