Batlle Bay

بازی Smatch با چالش‌های رنگارنگ قاتل زمان شما خواهد شد!

دسته : اپلیکیشن

تیم با استعداد و خلاق The Mascoteers در استرالیا مشغول تلاش برای دیده شدن در صنعت عظیم بازی سازی هستند و حالا جدیدترین اثر آن‌ها بازی Smatch در اپ‌استور و پلی‌استور در دسترس می‌باشد.

توسعه و رشد بازی های موبایلی در جهان و درآمد 30 میلیارد دلاری، نشان دهنده‌ی قدرت بی انتهای این صنعت می باشد. بدون شک بازی های ساده با طراحی‌های بی تکلف و رزولوشن بالا توانسته اند مخاطبان جهانی خود را به دست بیاورند.

بازی با رنگ‌ها شیوه‌ای جالب برای تولید بازی های موبایلی محسوب می‌شود که بسیاری از استودیو‌ها بر این اساس در حال طراحی بازی می باشند.

The Mascoteers براساس همین روش دست به طراحی بازی Smatch زده و شما را وارد جهانی رنگارنگ می‌کند.

بازی Smatch

بازی Smatch گامی به سوی جهانی رنگارنگ

بازی Smatch با طراحی ساده‌ و البته چالش برانگیز خود توانسته نظر کاربران زیادی را به سمت خود جلب کند. محیط بازی بسیار ساده می‌باشد و با تپ کردن روی گزینه‌ی پلی وارد قسمت اصلی خواهید شد. البته خود بازی به همین ساده‌گی‌ها نیست!

در وسط صفحه‌ی بازی Smatch میدانی وجود دارد در حال چرخش بوده و دارت های رنگی دائما روی این میدان اضافه می شوند.

میدان در وسط هشت ضلعی قرار دارد که رنگ‌ها روی این هشت ضلعی در حال چرخش هستند وظیفه‌ی شما زدن دارت‌های رنگی به رنگ درست روی هشت ضلعی و از بین بردن آن می‌باشد.

توجه داشته باشید باید به هدف درست شلیک کنید اگر به قسمتی از هشت ضلعی که رنگ ندارد دارت را بزنید بازی را می‌بازید.

نکته دیگر در بازی Smatch اضافه شدن دارت‌ها به صورت پی در پی است وقتی دارت ها دور تا دور میدان را بگیرند و شما ضربه نزنید بازی تمام می‌شود!

گیم‌پلی بازی Smatch

درباره‌ی گیم‌پلی بازی Smatch می‌توان به سادگی آن اشاره کنیم تنها با تپ کردن دارت پرتاب می‌شود. دقت، سرعت عمل و توانایی ذهنی شما در تشخیص رنگ‌ها پیروزی را برای شما ممکن خواهد کرد.

اگر در قسمتی از بازی رکورد خوبی ثبت کرده‌اید و نگهان دچار اشتباه شدید می‌توانید با دیدن ویدئو از همان مرحله بازی را ادامه دهید.

نکته‌ دیگر که قابل ذکر می‌باشد ستاره های است که در بازی باید بگیرید. دقت کنید با دیدن ویدئوی تبلیغاتی می‌توانید 25 ستاره داشته باشید.

علاوه بر این شما در حین بازی نیز می‌توانید ستاره بگیرید، روی بعضی از رنگ‌های واقع در هشت ضلعی ستاره‌ای ظاهر می‌شود، توجه داشته باشید اولین پرتاپ شما باید به ستاره‌ی روی خط رنگی باشد زیرا اگر به قبل از ستاره روی خط رنگی دارت پرتاب کنید ستاره را از دست خواهید داد.

از ستاره‌های که به دست می‌آورید در قسمت PURCHASE استفاده کنید. همچنین می توانید گزینه‌های دیگری را در بازی Smatch باز کرده و رکورد بهتری به جای بگذارید.

برای دانلود بازی Smatch می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده نمایید:

Buttons-03

Buttons-05

myket Button K-P256

 

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu