crash club

بطری سلفی کوکاکولا عجیب ترین مونوپادی که تاکنون دیده اید!

دسته : اخبار

سلفی گرفتن و فرهنگ سلفی و مخصوصا استفاده از مونوپادها انتقاد بسیاری را برانگیخته است. مدتی پیش شاهد معرفی ابر مونوپادی بودیم که سعی کرده بود با اغراق در سایز مونوپاد و قرار دادن دادن یک مک بوک به جای گوشی این فرهنگ عجیب را به باد انتقاد گیرد. اما کوکاکولا همچنان طرفدار سرسخت سلفی است. بطری سلفی کوکاکولا از جمله ابتکارات جدید این کمپانی می باشد.

یک بطری خاص که دوربینی در آن تعبیه شده و وقتی با زاویه ی 70 درجه کج نگه داشته می شود به صورت خودکار سلفی می گیرد و آن را به کاربران اسنپ چت، فیس بوک و اینستاگرام ارسال می کند.

این بطری سلفی کوکاکولا توسط تیم Gefen Team طراحی شده است که قبلا نیز اپلیکیشنی ارائه داده بود که کاربران می توانستند یک کوکاکولای مجانی در هر مکانی که بودند تحویل بگیرند تا طعم فراموش شده ی این نوشیدنی را به خاطر بیاورند!

بطری سلفی کوکاکولا

کوکاکولا اولین کمپانی نیست که دوست دارد تصاویر شما را به هنگام خوردن و نوشیدن با دوستانتان به اشتراک بگذارد. سال گذشته بود که شرکت تولید نان دارچینی Cinnamon Toast Crunch به همه ی مشتریان یک قاشق برای سلفی گرفتن هدیه داد تا به دوستان خود ثابت کنند از چه صبحانه ی متعادلی بهره می برند!

بطری سلفی کوکاکولا

با بطری سلفی کوکاکولا بنوشید و به اشتراک بگذارید!

جالب اینجاست که بطری های سلفی کوکاکولا برای ماه تابستان طراحی شده بودند اما در اواخر پاییز عرضه شده اند. احتمالا خیلی ها طاقت نخواهند داشت که عکس های جالب و رویایی دوستان خود را در حال نوشیدن کوکاکولا آن هم از نوع خنکش مشاهده و به داشتن چنین افرادی در زندگی خود افتخار کنند!

بد نیست بدانید میزان فروش مونوپادها نسبت به سال گذشته 50 درصد کاهش داشته است. استفاده از این پدیده ی عکاسی قرن در بسیاری از رویدادها ممنوع شد چون همه سعی داشتند در نامناسب ترین موقعیت ممکن بهترین عکس اینستاگرام خود را داشته باشند.

در نظر سنجی جدیدی که در مورد مونوپادها انجام گرفت 71 درصد مردم آنها را شرم آور دانستند، 70 درصد لقب آزار دهنده را به مونوپادها دادند و 64 افراد نیز مونوپادها را راه خوبی برای اتلاف پول دانستند!

نظر شما در مورد بطری سلفی کوکاکولا و کاربردش چیست؟

Source: dailydot

از دست ندهید!

پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی

برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی وقت‌شناس باشید!

در روزگاری زندگی می‌کنیم که هر برند برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی باید وقت‌شناس باشد تا بیش‌ترین تعامل

ادامه مطلب...
بازی Faraway

بازی Faraway و ماجراجویی در میان خرابه‌های رمزآلودهِ دوران باستان!

در این مطلب به معرفی بازی Faraway محصول MouseCity خواهیم پرداخت. در همین ابتدا بد نیست بدانید سازندگان این بازی

ادامه مطلب...
استفاده از گوشی در محیط کار

این 10 عادت آزاردهنده را به هنگام استفاده از گوشی در محیط کار کنار بگذارید

همه ما عاشق گوشی‌های خود هستیم اما بعضی عادت‌های استفاده از گوشی در محیط کار واقعا آزاردهنده هستند و

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu