The best strategy games in 2016

استارتاپ Townhouse Tech و حرکتی انقلابی در سیستم پیامرسانی ابری

دسته : کمپانی ها
استارتاپ Townhouse Tech

اگرچه نمونه های استارتاپی زیادی را پیش از این در هات اپ نیوز معرفی کرده ایم اما استارتاپ Townhouse Tech نهال نوشکفته ای است که از همین حالا شروع به محصول دادن کرده است.

نگاه استارتاپی و به کار بردن لفظ استارتاپ به شرکت های نوپایی که معمولا در حوزه تکنولوژی فعالیت کرده و به تدریج رشد می کنند شاید کمی اغراق آمیز باشد. بهتر است به استارتاپ ها به چشم یک نهال نگاه کنید.

یک نهال اگر در شرایط اقلیمی مناسب رشد کند و بدان خوب رسیدگی شود ثمر می دهد. مهم تر از شرایط جوی و مراقبت های شما، نوع گیاه است که می تواند در بهره وری تاثیرگذار باشد. مسلما گیاهان غیربومی شانس زیادی برای زنده ماندن و رشد کردن ندارند.

داستان استارتاپ ها هم مشابه با یک نهال است. نهالی حساس که باید با ظرافت فکری شما پرورش داده شوند.

اسکات لیپسکی، کارآفرین و مخترع با سابقه ای در سیاتل می باشد که تا به امروز استارتاپ های زیادی را هدایت و نهال آن ها را با خلاقیت خود به یک درخت پرثمر تبدیل نموده است.

5 سال از راه اندازی آخرین استارتاپ موفق او می گذرد و او حالا با یک ایده ناب و تازه قصد دارد مسیر ارتباطی مردم را با نگاهی متفاوت و از دریچه دیجیتال تغییر دهد.

استارتاپ Townhouse Tech نیز حاصل همین ایده ناب و اجتماعی از 5 نیرو باتجربه می باشد که بخشی از غرب سیاتل را اشغال کرده اند.

استارتاپی موفق همچون سایر استارتاپ های واقعیت مجازی، استارتاپ های بازی سازی و ساخت اپلیکیشن!

اگر شما نهال ایده های جدیدتان را در دست دارید و یا قصد دارید نهالی را که کاشته اید به ثمر برسانید با داستان این استارتاپ و سیر موفقیت آن آشنا شده و نگذارید این نهال پژمرده شود!

حرکت انقلابی استارتاپ Townhouse Tech در پیامرسانی

Townhouse Tech Revolutionary Startup

ایده نامگذاری این کمپانی اولین بار حین ساخت حساب کاربری به ذهن اسکات لیپسکی(Scott Lipsky) رسید. در همان زمان او Townhouse Tech را به عنوان نام کاربری خود تایپ نمود و از آن به بعد لیپسکی با این نام شناخته شد.

Townhouse به ساختمان های نامتعارف با بافت های قدیمی در میان ساختمان های مدرن در آمریکا اطلاق می شود.

بعد از انتخاب این نام لیپسکی جستجوی گسترده ای برای منحصر به فرد بودن این دامین و عدم به کارگیری آن توسط افراد دیگر انجام داد.

استارتاپ Townhouse Tech

مروری بر سابقه درخشان اسکات لیپسکی

لیپسکی اولین بار در سال 1996 در یکی از مشهور ترین کمپانی های دنیا، آمازون، استخدام شد.

در آن زمان جف بزوس، لیپسکی را به عنوان معاون توسعه کسب وکار در سایت آمازون برگزید. فعالیت موثر او در این کمپانی نشان می دهد که لیپسکی نقش مهمی در رشد اولیه این فروشگاه آنلاین ایفا نموده است.

پیوند با aQuantive

مسیر لیپسکی بعد از آمازون هموار شد. او به عنوان یکی از بنیانگذاران کمپانی مادر aQuantive و ارشد فناوری ارتباطات در عصری که بازاریابی دیجیتالی اولین گام های خود را برداشته بود انتخاب شد.

در سال 2007 این کمپانی به ارزش 6 میلیارد دلار توسط مایکروسافت بزرگ خریداری شد.

ورود به دنیای برنامه سازی

لیپسکی در سال 2003 نرم افزار GalleryPlayer و در سال 2011 برنامه PhotoRocket را طراحی نمود.

استارتاپ Townhouse Tech

ایده اولیه استارتاپ Townhouse Tech

یکی از سوالات اصلی که در مرور سیر موفقیت این کمپانی به ذهن می رسد ایده اولیه پروژه و منشا آن می باشد. البته لیپسکی هنوز هم اسرار این ایده خاص را فاش نکرده است اما چیزی که مشخص است هدف بلندپروازانه لیپسکی در طول فعالیت حرفه ای او می باشد.

آشنایی با کمپانی Townhouse Tech

در استارتاپ Townhouse Tech علاوه بر لیپسکی دو مهندس و دو نیروی قدیمی و کهنه کار در استارتاپ های مختلف فعالیت دارند که مهندسان با پیش زمینه کاری خود، مسئولیت توسعه سرویس ابری را دارند.

لیپسکی پیش بینی می کند تعداد نیرو های این تیم تا 10 نفر افزایش یابد و بتوانند با ارائه خدمات ابری همزمان به ده ها میلیون کاربر سرویس دهی کنند.

استارتاپ Townhouse Tech

لیپسکی به عنوان بنیانگذار این تیم می گوید:

مدل کار و استخدام در سیاتل تغییر کرده است. افراد تمایل بیشتری به کار کردن در حوزه تکنولوژی دارند و استعدادهای زیادی در انتشار فرصت های شغلی برای برنامه نویسی، ایده پردازی و بخش های تست و کنترل هستند. در حال حاضر من 4 نیرو فعال و مستعد را به استخدام خود درآورده ام.

رسالت اصلی استارتاپ Townhouse Tech

لیپسکی در این باره می گوید:

هدف اصلی ما از راه اندازی این کمپانی تولید برنامه های موبایلی و توسعه سرویس های ابری برای منقلب کردن سیستم پیامرسانی فعلی، همکاری و تعامل با مصرف کنندگان و گسترش کسب وکار ها می باشد.

هویت نامعلوم محصول Townhouse Tech

با توجه به این که این پلتفرم هنوز راهی بازار نشده است و لیپسکی شخصا در حال مدیریت این طرح تا تابستان 2017 می باشد بنابراین نامی برای این اپلیکیشن اعلام نشده است.

اما آن چه که قطعی می باشد این است که پیامرسان آینده این کمپانی با نام آن یعنی Townhouse Tech همنام نخواهد بود.

استارتاپ Townhouse Tech

پلتفرم Townhouse Tech

محصول این کمپانی پلتفرمی هوشمند و متمایز است که با بهره گیری از سیستم پردازش ابری قابلیت های شگفت انگیزی را برای ارسال پیام های متنی، ایمیل و سایر راه های ارتباطی در اختیار کاربر قرار می دهد.

پلتفرمی که تمام اعضای خانواده برای ارتباط با یکدیگر از آن استفاده کرده و حتی کارفرمایان نیز برای بهبود ارتباطات و افزایش رضایتمندی کارمندان سر کار از آن بهره مند خواهند شد.

همه چیز در پیامرسان کمپانی Townhouse Tech

همه چیز در استارتاپ Townhouse Tech و پیامرسان آن خلاصه خواهد شد. مردم در آینده ای نزدیک نه تنها برای استفاده های شخصی بلکه برای کسب درآمد و سودآوری خود از این برنامه استفاده می کنند.

Townhouse Tech میزبان ابری تمام اطلاعات شما است که از طریق ایمیل یا SMS ارسال می شوند. هرکسی که با کامپیوتر و موبایل سروکار داشته باشد حتما برای استفاده از این برنامه مشتاق خواهد شد.

استارتاپ Townhouse Tech

مزایای استفاده از پیامرسان کمپانی Townhouse Tech

با این پیامرسان شما تایپ می کنید؛ اما این تایپ کردن مثل تایپ روی صفحه اعلان بزرگی است که تمام سیستم های دیگر نظیر کامپیوترتان آن را مشاهده می کنند. هر چیزی که در موبایل خود تایپ کنید در کامپیوتر نیز ثبت شود و همه چیز با یک منبع مشترک اداره شود.

زمان انتشار پیامرسان

وقتی که مراحل راه اندازی پیامرسان در تابستان به اتمام رسید نوبت به تست سلامت آن بعد از ساخت اپلیکیشن می باشد.

باید مشخص شود که آیا این پلتفرم برای کسب وکار های مختلف به اندازه ای که پیش بینی شده است کارآمد خواهد بود یا نه. بنابراین هنوز زمان قطعی انتشار مشخص نیست.

دستاوردهای استارتاپ Townhouse Tech

با تلاش این کمپانی بیش از 8000 فرصت شغلی در کمپانی عظیم آمازون ایجاد شده است.

خیلی از افراد جویای کار مایل به همکاری با کارآفرینان هستند که شرایط پرداختی بهتری نسبت به کمپانی های کهنه کار دارند. مهم ترین دستاورد یک استارتاپ صرف نظر از سوددهی فرصت های شغلی است که در یک جامعه ایجاد می کند.

شما چه فکر می کنید؟

ایده این استارتاپ برای شما الهام بخش بوده است؟ فکر می کنید کاربران جامعه مجازی ما نیز ظرفیت پذیرش پیامرسان های ابری را دارند؟ نظرات خود را مطرح کنید.

Source: geekwire

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu