Katy Warren باهوش ترین فرد کانادا در سال 2015 به استخدام بلک بری درآمد

دسته : اخبار
Katy Warren باهوش ترین فرد کانادا

بلک بری اعلام کرد Katy Warren باهوش ترین فرد کانادا در سال 2015 را به استخدام خود درآورده است.

شرکت های تکنولوژی معمولا به دنبال استخدام باهوش ترین افراد هستند اما تعداد کمی از آنها شانس استخدام فردی با لقب باهوش ترین فرد کانادا را خواهند داشت!

برنامه Smartest Person از شبکه ی CBC کانادا پخش می شود و افراد باهوش را با چالش های مختلف از جمله هوش، منطق، زبان، مهارت های اجتماعی و موسیقی در مقابل یکدیگر قرار می دهد.

وارن 22 ساله که دانشجوی مهندسی الکترونیک در دانشگاه Memorial است در سال 2015 به عنوان برنده این مجموعه مسابقات معرفی شد و به تازگی به عنوان دانشجوی همکار به بخش مهندسی سخت افزار بلک بری پیوسته است.

Katy Warren باهوش ترین فرد کانادا

Katy Warren باهوش ترین فرد کانادا و کار در قسمت اینترنت اشیا بلک بری

او در قسمت اینترنت اشیا BlackBerry Radar Solution همکاری خواهد کرد که در حال ساخت یک باتری مخصوص تریلرها هستند که یک بار نصب می شود و با اتصال به بخش اینترنت اشیا و سنسورهای مختلف و مجهز شدن به اپلیکیشن های مختلف در زمان واقعی اطلاعات مورد نیاز در مورد تریلر و ناوگان حمل و نقل  را در اختیار قرار خواهد داد.

این باتری به قسمت قدرت تریلرها متصل می شود و دارای یک رابط کاربری نقشه محور است و رانندگان در جریان اطلاعاتی از قبیل رطوبت، دما، وضعیت و سایر اطلاعات قرار می گیرند.

Katy Warren باهوش ترین فرد کانادا

وارن می گوید همیشه آرزو داشته است در بلک بری مشغول به کار شود و حالا که به این آرزو رسیده است قصد دارد برای یک مدت طولانی در این کمپانی بماند.

وارن قبلا نیز یک دوره ی کارآموزی در بلک بری گذرانده است و می گوید روز مصاحبه واقعا هیجان انگیز بود. بلک بری محیط بسیار جذابی برای کار کردن است!

زمینه ی فعالیت بلک بری بسیار گسترده تر از چیزی که اکثر مردم فکر می کنند. این بسیار عالی است که این کمپانی تصمیم گرفته از انحصار در فضای اسمارتفون ها خارج شود و فعالیت های متنوع خود را در زمینه های مختلف از جمله امنیت و نرم افزار گسترش دهد.

شما هم مانند Katy Warren باهوش ترین فرد کانادا می توانید در بهترین کمپانی های دنیا مشغول به کار شوید!

Source: mobilesyrup

از دست ندهید!

کنگره‌ جهانی موبایل 2017

در کنگره‌ جهانی موبایل 2017 شاهد چه رویدادهایی خواهیم بود؟

اگر به دنبال گوشی‌های جدید و متفاوت هستید، کنگره‌ جهانی موبایل یا همان MWC، از آن رویدادهایی است که باید

ادامه مطلب...

دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی از تاریخ انتشار اندروید Wear 2.0 تا عینک AR اپل

بعد از روزهای پُرهیجان CES 2017 تصور می‌شد هیجان دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی تاحدی فروکش کند اما اتفاقات دنیای پوشیدنی‌ها

ادامه مطلب...

اپلیکیشن OfferUp این دو کارآفرین جوان را میلیاردر کرد!

میلیاردر شدن آن هم از طریق یک اپلیکیشن موضوع جذابی است که بصورت ویژه در این مطلب با اپلیکیشن

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + 2 =

Mobile Sliding Menu