following

از کار افتادن اپلیکیشن ها در آیفون بیشتر است یا گوشی های اندرویدی؟

دسته : اخبار
از کار افتادن اپلیکیشن ها

تصمیم گیری برای انتخاب یک آیفون یا یک گوشی اندرویدی همیشه چالش بزرگی برای بسیاری از افراد است. اما اگر به دنبال ثبات اپلیکیشن ها هستید بد نیست بدانید سیستم عامل گوگل تجربه با ثبات‌تری را برای شما با ارمغان خواهد آورد. از کار افتادن اپلیکیشن ها یا کرش کردن اپلیکیشن مشکلی است که گاهی آزار دهنده می شود.

داده های جدید منتشر شده توسط گروه تکنولوژی BTG نشان می دهند بیش از 62 درصد از دیوایس های iOS دارای مشکل از کار افتادن نرم افزار هستند این در حالی است که این رقم در گوشی های اندرویدی 47 درصد گزارش شده است.

65 درصد از دیوایس های iOS در سه ماهه ی سوم 2016 با مشکل از کار افتادن اپلیکیشن درگیر بوده اند و فقط 25 درصد از گوشی های اندرویدی بی ثباتی و از کار افتادن اپلیکیشن را تجربه کرده اند.از کار افتادن اپلیکیشن ها

BTG ارزیابی های های منظمی بر روی سیستم عامل های گوشی های هوشمند انجام داده است. این شرکت تحقیقاتی هر سه ماه نتایج یافته های خود را منتشر می کند و داده های سه ماهه ی سوم نشان می دهند اندروید با ثبات‌تر است.

علت از کار افتادن اپلیکیشن ها چیست؟

گروه تکنولوژی BTG دقیقا مشخص نکرده است که عدم ثبات کمتر اپلیکیشن ها در iOS نسبت به اندروید چیست! به گفته ی BTG  پوکمون گو در سه ماهه ی سوم یکی از بی ثبات ترین اپلیکیشن ها بر روی iOS بوده و در 5 درصد موارد از کار افتاده است.

بعد از پوکمون گو مسنجر فیسبوک قرار دارد که این اپلیکیشن نیز در 5 درصد موارد از کار افتاده است. با این وجود نرخ از کار افتادن پوکمون گو در برابر اینستاگرام و اسنپ چت به ترتیب با 14 درصد و 12 درصد نرخ از کار افتادن بسیار ناچیز است.

اپلیکیشن IMS Service در 32 درصد موارد از کار می افتد، اپلیکیشن Address Book خود اندروید در 12 درصد موارد و خودِ گوگل پلی در 10 درصد موارد از کار می افتند!

از کار افتادن اپلیکیشن ها

با وجود این بررسی ها میزان دقیق از کار افتادن اپلیکیشن ها برای کاربران متوسط مشخص نیست. گوشی های سامسونگ مستعدترین گوشی ها از نظر از کار افتادن اپلیکیشن ها هستند و در 11 درصد موارد این مشکل را تجربه می کنند.

معمولا می توان مشکل از کار افتادن اپلیکیشن ها را با بستن و باز کردن دوباره آنها حل کرد حتی وقتی خود گوشی نیز از کار بیفتد مشکل چندان حاد نخواهد بود.

BTG در نهایت اینگونه نتیجه گیری می کند که همیشه دلیل از کار افتادن اپلیکیشن ها طراحی ضعیف آنها نیست گاهی نحوه استفاده خود کاربران از اپلیکیشن باعث بروز این مشکلات می شود.

مثلا در مورد پوکمون گو استفاده ی دائم از این اپلیکیشن باعث از کار افتادن سرورهای پشتیبانی کننده اپلیکیشن شدند.

از کار افتادن اپلیکیشن ها

از کار افتادن اپلیکیشن ها در آیفون و گوشی های اندرویدی

در بخش مربوط به سخت افزار یافته های BTG نشان دادند که داغ کردن شایع ترین مشکل آیفون و آیپدهای جدید بوده و گوشی ها اندرویدی نیز دارای مشکلات رایجی همچون مشکل پورت USB و خط ندادن گوشی بوده اند.

آیفون ها و آیپدهای جدیدتر نرخ از کار افتادن بیشتری داشته اند. آیفون 6 (13 درصد)، آیفون 6 اس(9 درصد)، آیفون5 اس(9 درصد) و آیپد ایر 2 (2 درصد).

گوشی LeEco’s Le 2 دارای بالاترین نرخ از کار افتادن یعنی میزان 13 درصد بود و بعد از آن گوشی های شیائومی Redmi 3S در 9 درصد موارد، گلکسی S7 اج در 5 درصد موارد و لنوو Vibe K5 Note نیز در 4 درصد موارد از کار می افتند.

Source: foxnews

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu