حذف اپلیکیشن فیسبوک مصرف باتری را تا 20 درصد کاهش می دهد

دسته : اخبار
حذف اپلیکیشن فیسبوک

آزمایشات اخیر مصرف بالای باتری اپلیکیشن فیسبوک را ثابت کرده اند. جالب است بدانید حذف اپلیکیشن فیسبوک مصرف باتری را تا 20 درصد کاهش می دهد.

بعد از اینکه فیسبوک امکانات این اپلیکیشن از جمله دسترسی به اینستاگرام را گسترش داد مصرف باتری نیز بیشتر شد. می توان گفت فیسبوک برای توسعه اپلیکیشن خود برای اندروید دچار مشکلاتی شده است.

Chris Cox مسئول ارشد فیسبوک به کارکنان خود توصیه می کند برای تشخیص و حل این مشکلات از پلتفرم اندروید استفاده کنند.

حذف اپلیکیشن فیسبوک و جلوگیری از غارت 20 درصد شارژ گوشی

زندگی در دنیای وابسته به گوشی های هوشمند که دائما نگرانی از تمام شدن باتری آنها با ما همراه است بدون وجود اپلیکیشن فیسبوک بسیار راحت تر خواهد بود!

تست های اخیر که توسط سایت Techworldzone انجام گرفته اند نشان می دهد پس از حذف اپلیکیشن شارژ خور فیسبوک، عملکرد و عمری باتری گوشی های اندرویدی به طور چشمگیری افزایش می یابد.

حذف اپلیکیشن فیسبوک

یکی از مدیران اجرایی فیسبوک که اپلیکیشن فیسبوک را بر روی گوشی هواوی نکسوس 6P تست کرده بود در این مورد گفت:

بعد از اینکه گزارشاتی در مورد مشکلات سرعت اپلیکیشن فیسبوک در گوشی های اندرویدی دریافت کردیم در حال انجام بررسی های دقیقی در این مورد هستیم و احتمالا به زودی یک آپدیت منتشر خواهیم کرد.

Techworldzone ثابت کرد که با حذف اپلیکیشن رسمی فیسبوک می توان تا 20 درصد صرفه جویی در مصرف باتری گوشی های اندرویدی داشت.

نکته ی عجیب این است که اپلیکیشن فیسبوک تا زمانی که بر روی گوشی نصب باشد این میزان مصرف بالای باتری را نشان نمی دهد اما پس از حذف شدن تغییرات جالبی از جمله بالا رفتن سرعت گوشی و کاهش مصرف باتری مشاهده می شود.

بسیاری از افرادی که بعد از انتخابات آمریکا اپلیکیشن فیسبوک را از روی گوشی های خود پاک کردند نیز به سرعت متوجه این تغییرات شدند.

حذف اپلیکیشن فیسبوک

حذف اپلیکیشن فیسبوک و استفاده از  مرورگر گوگل کروم

کارشناسان این وب سایت تکنولوژی از اپلیکیشن های جایگزین فیسبوک مثل Metal و Tinfoil هم استفاده کردند اما بهترین جایگزین استفاده از فیسبوک دسترسی به این برنامه از طریق مرورگر گوگل کروم است با این روش بعد از باز کردن گوشی نوتیفیکیشن های کمتری بر روی آن خواهید داشت.

مصرف بالای باتری اپلیکیشن فیسبوک برای همه اتفاق نمی افتد و کاربران برای یافتن این مشکل بهتر است خودشان آن را امتحان کنند.

اپلیکیشن Facebook Lite که در سال 2015 راه اندازی شد نیز با مصرف 2 درصد باتری می تواند جایگزین خوبی برای اپلیکیشن رسمی فیسبوک باشد.

شما هم امتحان کنید که آیا حذف اپلیکیشن فیسبوک مصرف باتری را تا 20 درصد کاهش می دهد؟

Source: gizmodo

از دست ندهید!

تجربه ساخت اولین اپلیکیشن خود را با این 5 نکته خیال انگیزتر کنید!

همیشه اولین‌ها هیجان انگیزترند! اولین‌هایی پُردلهره، پر از نگرانی و فرسایشی که سنگِ‌بنای همه چیز محسوب می‌شوند. خصوصا اولین

ادامه مطلب...
آپدیت Google Voice

آپدیت Google Voice – گفتگوی صوتی گوگل، لباس تازه بر تن می‌کند!

به تازگی جزییات آپدیت Google Voice منتشر شده است و کاربران می‌توانند ارتباط بهتری را در قالب اپلیکیشنی که

ادامه مطلب...
تصویر جدید ال جی G6

تصویر جدید ال جی G6 از تحولات اساسی در طراحی این گوشی خبر می‌دهد

تصویر جدید ال جی G6 که به تازگی منتشر شده‌؛ ظاهر جذاب این گوشی را به نمایش گذاشته‌ است!

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu