واقعیت مجازی و آموزش از طریق سیستم VR Eduthon سامسونگ در مدارس

دسته : اخبار
واقعیت مجازی و آموزش

بدون شک واقعیت مجازی یکی از بهترین راه‌های آموزش موضوعاتی است که قابل مشاهده نیستند. سامسونگ الکترونیکس آلمان و Cornelsen یک ناشر کتاب های درسی آلمانی همکاری جدیدی را برای انتقال سیستم آموزشی VR Eduthon سامسونگ به کلاس های درس و پیوند هر چه بیشتر واقعیت مجازی و آموزش شروع کرده اند.

این دو کمپانی از تلاش های مشترک خود برای راه اندازی یک سیستم آموزشی با استفاده از واقعیت مجازی پرده برداری کردند.

سیستم آموزشی VR Eduthon پروژه ای برای دانش آموزان کلاس های هفتم تا نهم بوده و برای آموزش زیست شناسی طراحی شده است.

هدف اصلی بهبود محیط آموزش دانش آموزان و ارائه ی برنامه های آموزشی کارآمدتر است. سامسونگ تضمین کرده است با ارائه آموزش های لازم به معلمان امکان استفاده از سیستم آموزشی را به راحتی برای آنها فراهم کند.

واقعیت مجازی و آموزش زیست شناسی با استفاده از هدست های Gear VR

واقعیت مجازی و آموزش

سامسونگ به تازگی نسخه نمایشی از این سیستم آموزش VR ارائه کرده است. در این دمو به یک فرد یک تبلت و به فرد دیگری هدست Gear VR داده می شود.

فردی که هدست پوشیده است اطلاعات مربوط به اعضای مختلف بدن را در اطراف خود مشاهده کند و عملکرد اندام های مختلف بدن انسان را به هنگام غذا خوردن نمایش داده می شود.

شخص با نگاه کردن به هر کلمه انیمیشن های مربوط به آن را مشاهده خواهد کرد و اطلاعات جزئی‌تر بر روی تبلت طرف مقابل نمایش داده می شود.

واقعیت مجازی و آموزش

دانش آموزانی که از هدست Gear VR استفاده کرده بودند معتقد بودند تجربه ای فوق العاده داشته اند که قبلا هرگز تصور آن را هم نکرده بودند.

یادگیری با استفاده از واقعیت مجازی واقعا ساده و سرگرم کننده است و با دیدن محتوای غیر قابل لمس درک آنها بسیار ساده تر خواهد شد. سامسونگ و Cornelsen اعلام کرده اند به پروژه های آموزشی VR خود ادامه خواهند داد.

واقعیت مجازی و آموزش

همیشه دیدن باعث باور کردن خواهد شد! تجربه شخصی موضوعات موثرترین روش مطالعه و پذیرش است. دانش آموزان می توانند با استفاده از واقعیت مجازی طیف گسترده ای از مفاهیم را به شیوه ای جذاب و سرگرم کننده فرا بگیرند.

این موضوع با نمایش کارتونی به نام سفرهای علمی در سال 1990به اثبات رسید که در این انیمیشن دانش آموزان و معلم آنها برای کشف موضوعات علمی به ماجراجویی های هیجان انگیزی می پرداختند و در آن سال ها مورد استقبال زیادی قرار گرفت.

Source: phonearena

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu