The best strategy games in 2016

نمایشگر ثانویه LG V30 وجود خواهد داشت یا خیر؟

دسته : اخبار
نمایشگر ثانویه LG V30

این روزها بازار شایعات درباره گوشی بعدی سری V کمپانی چندملیتی ال‌جی الکترونیکس داغ شده است. با اینکه هنوز زمان زیادی تا رونمایی این گوشی باقی‌مانده است ولی شایعات درباره نمایشگر ثانویه LG V30 بسیار زیادند و اخیرا هم برخی تفاسیر از توییت‌های ایوان بلاس توسط خود او نقض شده‌اند، ادامه این ماجرای جالب را در هات اپ نیوز بخوانید.

آیا صحبت درباره وجود یا عدم وجود نمایشگر ثانویه LG V30 زود است؟

آیا هنوز خیلی زود است که شایعات مربوط به ال‌جی V30 پخش شوند؟ با توجه به اینکه LG V20 خیلی وقت نیست که معرفی شده است ما می‌توانیم بگوییم که بله هنوز زود است ولی شرایط برای افشاگر معروف دنیای دیجیتال ایوان بلس کمی فرق می‌کند.

اخیرا او در توییتر خود چیزهایی درباره نمایشگر ثانویه LG V30 بیان کرده است، اما ظاهرا معنی این توییت در بسیاری از سایت‌ها به اشتباه برداشت شده است!

نمایشگر ثانویه LG V30

نمایشگر ثانویه LG V30 از زبان ایوان بلاس

با توجه به پیگیری‌های ما در توییت های ایوان بلاس، متوجه شدیم او اعلام کرده است که محافل خبری پیام‌هایش را به اشتباه تفسیر کرده‌اند؛ وی در این باره می‌گوید:

«زبان خیلی مهم است، ظاهرا نشریات و خبرگزاری ها یکی از توییت های مرا به اشتباه ترجمه کرده‌اند و گفته‌اند که گوشی بعدی LG V کمپانی کره‌ای قرار نیست که دارای صفحه‌نمایش دوم باشد».

چیزی که ما می‌توانیم از این توییت بفهمیم این است که نمایشگر دوم همچنان در LG V30 وجود خواهد داشت، ولی این نمایشگر به فرم و شکلی متفاوت از گوشی‌های قبلی این خانواده به کار خود ادامه خواهد داد.

ما دقیقا مطمئن نیستیم که نمایشگر ثانویه LG V30 دقیقا به چه شکلی خواهد بود، ولی باید قبول کرد که یکی از نشانه‌های این سری نمایشگر دوم خواهد بود و دیگر تبدیل به هویت منحصربه‌فرد آن‌ها شده است.

همچنین برای دوستداران ال‌جی دیدن سری وی الجی بدون نمایشگر دوم خوشایند به نظر نمی‌رسد.

در هر صورت قبلا هم ما گفتیم که خیلی زود است که به شایعات LG V30 گوش فرا دهیم و کمپانی کره‌ای هم به تازگی شروع به کار بر روی این گوشی کرده است و شاید واقعا نمایشگر دوم از میان برداشته شود.

نمایشگر ثانویه LG V30

شاید هم صفحه نمایش ثانویه LG V30 باقی بماند. ما هر چه به روز رونمایی از این گوشی نزدیک‌تر می‌شویم انتظار به دست آوردن جزییات بیشتری را خواهیم داشت.

احتمالا در حوالی یک چهارم پایانی سال آینده باید انتظار رونمایی از این گوشی را داشته باشیم، پس تا آن موقع سعی کنید که بعضی از شایعات که به حقیقت نزدیک‌اند را جدی‌تر کنید.

آیا در حال حاضر صفحه‌نمایش ثانویه ویژگی هست که شما با حذف آن مخالفید؟ یا کمپانی ال‌جی می‌تواند تغییرات بهتری را در این قضیه اعمال کند؟

Source: Ubergizmo

از دست ندهید!

راز موفقیت بیل گیتس

راز موفقیت بیل گیتس – پدر تکنولوژی، در مورد نحوه استفاده خود از تکنولوژی می‌گوید

استفاده بیل گیتس از تکنولوژی آنقدرها که شما فکر می‎کنید پیچیده نیست. همین شیوه تفکر، راز موفقیت بیل گیتس

ادامه مطلب...
محو شدن پست‌های نامناسب

محو شدن پست‌های نامناسب در اینستاگرام، تلاشی برای امنیت بیشتر کاربران!

اینستاگرام همیشه در مورد اعمال محدودیت برای تصاویر یا ویدئوهای خاص یا بسیار سختگیرانه عمل کرده است یا همانطور

ادامه مطلب...
بازاریابی اپلیکیشن موبایل

5 اشتباه وحشتناک در بازاریابی اپلیکیشن موبایل که احتمالا مرتکب می‌شوید!

مقوله بازاریابی اپلیکیشن موبایل از آن دسته امور ریسک‌دار و پُرخطر است که برخی از اشتباهات در آن به

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu